o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Naturalne powiększenie piersi

1 «   3 4 5 6 7   » 18 Strony tematu:
[16.04.2010] 12:01
chudalala
a ja używalam perfect bust i jestem zadowolona, na mnie zadzialalo i mi piersi sie powiekszyly, cale szczescie przekonalam sie z dobrym skutkiem pozdrawiam serdecznie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16542244]
[19.04.2010] 21:58
A.H
Witam, ja dałam się kiedyś skusić na ponoć najsilniejszy produkt serii Bosom "Contour" - zafundowałam sobie prawie 9 mies. kurację... niestety skutków ZERO--- nawet minimalnych typu: ujędrnienie itp. Niedobrze jedynie robiło mi się od łykania 3 tab. dziennie - niby gwarantowało to największe i najszybsze efekty. Nie wierzę w podobne specyfiki.. a może to nasza budowa anatomiczna reaguje w różny sposób. Niby do odważnych świat należy i warto spróbować.... mi się nie udało, zdecydowałam się na zakup bo czułam się zdesperowana - w takiej sytuacji naprawdę można wiele człowiekowi wmówić - i myślę, że na tym polega siła handlarzy - ich dar przekonywania i pisania o niedościgłych marzeniach, które spełniają za parę zł

IP i czas połączenia logowane. [16558820]
[21.04.2010] 11:51
mallrena
ja nie stosowalam tego o ktorym piszesz ze najsilniejsze, uzywalam jak wiekszosc tutaj chyba , perfekt bust, jak dla mnie spoko - bez szalu ale z rozmiar wiecej i zadnych skutkow ubocznych, ale to ziolowe fioestrogeny - jako suplement a nie lek jakis , to przynajmniej bezpiecznie. jestem calkiem zadowolona - pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16564784]
[22.04.2010] 12:33
kasiapiekarska
czesc, stosuje tabletki perfect bust i chcialam wam tylko wiedziec ze jestem zaskoczona bo z opinie roznie wynikalo, a ten preparat dziala, mam wieksze piersi i to mocno wieksze, zastanawiam sie teraz jeszcze nad jakims kremem, dla tych dziewczyn co chca miec wieksze piersi pisze tylko tyle: poki nie sprobujecie to sie nie dowiecie, u mnioe w kazdym badz razie warto bylo zaryzykowac pare stówek

IP i czas połączenia logowane. [16569597]
[27.04.2010] 11:36
garcia34
witam, szukalam informacji o fabulous brest, zastanawialam sie nad kupnem, w tym samym sklepie chyba dosc popularnym odkrylam w tej samej cenie lek co sie nazywa perfect bust i teraz sie waham, ktory kupic, cena ta sama, wiecej dobrych opinii zbiera jednak ten drugi, macie jakies spostrzezenia odnośnie tych obu konkretne porownanie? ?

IP i czas połączenia logowane. [16589962]
[25.10.2014] 13:12
[28.04.2010] 11:33
Marta2009
Witam dziewczyny, Mam 25 lat. 3 lata temu urodziłam synka. I od tamtej pory mam naprawde klape z moimi piersiami.
Nigdy nie byly duże. Ael teraz sa naprawde maleńkie.... bez zycia.
Czy stosowalyście jakieś tabletki ktore naprawde dają rezultaty?
Nie chce powiekszac biustu operacyjnie ale chce poczuc sie kobieco....
Może znacie jakies sposoby....

IP i czas połączenia logowane. [16594517]
[28.04.2010] 13:12
JuliaCC
Poczytaj o metodze ze szpilkami z miodem!

IP i czas połączenia logowane. [16594937]
[29.04.2010] 11:27
dominisia_363
MAM DO SPRZEDANIA TABLETKI EVEGEN JAK KTOS CHCE PROSZE PISA NA EMAIL DOMINISIA_363@WP.PL

IP i czas połączenia logowane. [16599290]
[29.04.2010] 11:29
dominisia_363
mi po evegenie piersi powiekszyly sie o 2 rozmiary i jestem heappy.. tylko ze bralam 6 tabletek dziennie czasem nawet 9 i po 2 tyg efekty tera rozprowadzam z usa tabletki a te z allegro to sa oszusci bo raz przysylaja rozowe raz biale a ram inne tabletki ja mam prosto z firmy

IP i czas połączenia logowane. [16599295]
[29.04.2010] 14:56
chilli77
chudalala (10.04.16 12:01):
a ja używalam perfect bust i jestem zadowolona, na mnie zadzialalo i mi piersi sie powiekszyly, cale szczescie przekonalam sie z dobrym skutkiem pozdrawiam serdecznie

też biorę ten perfect biust! Ja biore 3 dziennie i uzywam tez takiego żelu, z tej samej serii co tabletki. Stosuję go 2 razy dziennie. chłopak pomaga mi czasem masować W ogóle fajnna opcja, bo ten żel przy okazji trochę chłodzi, coś jak błyszczyk powiększający a oprócz tego naprzemienne ciepłe i chłodne prysznice i i ćwiczenia wzmacniające klatke piersiową.
na poczatku nie było żadnych efektów, pod koniec miesiąca się coś ruszyło. chyba do wszystkiego potrzeba konsekwensji. teraz kończę 2 miesiąc stosując sobie taką kuracje, mam jeszcze 1 opakowanie tych tabletek a już 1 rozmiar wiecej. Poprawiła mi się cera i wlosy i nie przytylam! Nei wierzylam, ze takie coś może działać.Ale nie oszykujmy się, biorąc jakikolwiek suplement trzeba tez cwiczyc i się kremowac.
buziaki

IP i czas połączenia logowane. [16600345]
[01.05.2010] 19:12
manuella23
Ja przyznam ,ze niestety ale żaden z tych produktów nie działa tak jak jest to opisane na jego opakowaniu.
To wszystko może ma jakiś wpływ na ujędrnienie,ale nic poza tym.
Natomiast nawiązując do tematu-czy któras z Was może słyszała o takiej metodzie powiekszania biustu?www.estmedica.pl/macrolane.html#text
A może ktoś z Was miał juz ten zabieg?
Jestem ciekawa jak to wygląda...

IP i czas połączenia logowane. [16609516]
[02.05.2010] 15:55
KMiodowa
Szpilki z mioden pomagaja!

IP i czas połączenia logowane. [16612254]
[03.05.2010] 20:24
Paprotnik
Nie wierzę niestety w takie metody, wszelkiego rodzaju kremy, masowanie czy środki doustne mogą ewentualnie wpłynąć na jędrność biustu, jednak na pewno go trwale nie powiększą. Ja wszelkich operacji boję się straszliwie ale znalazłam metodę, która była dla mnie optymalna. Polecam ją jako rozwiązanie, nazywa się Macrolane i polega na wstrzyknięciu preparatu kwasu hialuronowego. Ja zrobiłam wypełnienie 100 ml i jestem bardzo zadowolona z efektu. Mam też namiary na fajnego lekarza - dr Wiatroszak, super facet.

IP i czas połączenia logowane. [16617752]
[03.05.2010] 21:02
PERFECT BIUST
DZIEWCZYNY A GDZIE MOZNA KUPIC TEN PERFECT BUST? I ILE KOSZTUJE? NAPISZCIE PROSZE

IP i czas połączenia logowane. [16618000]
[04.05.2010] 15:40
Alesja
A ja znalazlam sposób na naturalne powiekszenie piersi bez powiekszanie portfela tym wszystkim pasozytom medialnym!Nie wierzcie dziewczyny w te cudowne środki. Nawet jesli działaja to po wczytaniu sie w ich sklad są to zwykle ziola ktore tak naprawde kosztują grosze. Jesli ktos nie wierzy lub ma wysmiac to co pisze to niech tego nie czyta bo to znaczy, że ma watpliwy iloraz inteligencji. Pisze to dla Tych dziewczyn, ktore tak jak ja kiedys szukaly naturalnych sposobow, by podciągnąć swój biuścik. Wierzcie mi , że przerabialam wiele z tych "cudownych" tabletek i zelow i wyszlo z tego wielkie NIC! Zaczelam juz naprawde wierzyc, że jedynie operacja tak naprawde powieksza biust, a ja pomimo iz stac mnie na taki zabieg to nigdy nie chcialam silikonowych workow. I zaczelam wtedy testowac terapie ziolową. 2 razy dziennie trzy lyzki kozieradki, 3 razy dziennie po dwie tabletki chmielu i trzy razy dziennie cherbatka z kopru. I w taki oto mniej magiczny i bardzo zdrowy sposob przy odrobinie systematycznosci moj biuscik sie powiekszyl o dwa rozmiary.

IP i czas połączenia logowane. [16621389]
[04.05.2010] 15:45
dla zainteresowanych
http://www.studio-jp.pl/tag/ziola
poczytajcie sobie, to przynajmniej nie jest zadna reklama jak slynny blog asi slowik! Bo te wszytskie ziola mozna za grosze kupic w kazdej aptece i sklepie zielarskim. Kozieradka kosztuje 2 zl, chmiel ok 10 a cherbatka z kopru 5zl. I przynajmniej wiadomo, ze nic z tych rzeczy nie zaszkodzi jak te niewiadomego pochodzenia specyfili z allegro! Mi dodatkowo poprawila sie cera. Cherbatke z kopru podaje sie juz niemolakom, chmiel ma dodatkowo lekkie dzialanie uspokajajace, ale na mnie nigdy nie dzialal "muląco". Jedyny minus posiada kozieradka w postaci okropnego zapachu, ale cos za cos.

IP i czas połączenia logowane. [16621401]
[04.05.2010] 19:21
modliszka11
Paprotnik (10.05.03 20:24):
Ja zrobiłam wypełnienie 100 ml i jestem bardzo zadowolona z efektu. Mam też namiary na fajnego lekarza - dr Wiatroszak, super facet.

Skąd znasz tego lekarza ?
Kurcze,fajne to co piszesz ,ale czy naprawde sa efekty ?
Bo wiesz... ludzie różnie pisza, i efekt okazuje sie fatalny.
Przyznam ze o takim zabiegu nie słyszałam.Czy moge jakieś namiary na tego lekarza ?
Zadzwonie i zapytam czy 21 lat to dobry wiek na tego typu zabieg....

IP i czas połączenia logowane. [16622377]
[05.05.2010] 10:35
dagmara.ryb
witam, do zainteresowanej perfect bustem... ja kupilam perfect bust na http://powiekszanie-piersi.eu/ - jesli chodzi o przesylke to szybciutko doszlo, jesli chodzi o działanie to juz tak szybko nie bylo, ale po 6 tygodniach mialam juz w miare widoczne efekty, nie namawiam tych ktore nie chca- niech nie stosują, te które sie wahaja podpowiem tylko tyle, ja jestem zadowolona z efektów i raczej nic nigdy sobie w cycki nie wstrzykne, jak i w pozostale czesci ciala - stosuje blyszczyk powiekszajacy do ust - stosuje zel powiekszajacy do piersi, taka mam taktyke i ona mnie nie zawodzi, wiec dla niezdecydowanych POLECAM

IP i czas połączenia logowane. [16624883]
[05.05.2010] 13:17
kamilaAaA
szpilki z miodem? chyba tu kogos pogrzalo To zdecydowanie bardziej wole tabletki powiekszajace piersi, jakos fitoestrogeny mnie bardziej przekonują niz szpilki =]]

IP i czas połączenia logowane. [16625500]
[07.05.2010] 11:25
reinkarnacja^
Cześć, kupiłam tabletki z serii Perfect Bust, no zobaczymy czy było warto, w każdym bądź razie obiecuje opisać efekty. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16634597]
[09.05.2010] 15:21
emilia90
Czy Wy dziewczyny naprawde wierzycie ze dzieki tym wszystkim tabletką będziecie miały biusty i dwa rozmiary wieksze?
Czy słyszałyscie o Macrolane- czyli bezoperacyjne powiekszanie biustu?
Tutaj mozemy sie spodziewać,ba napewno beda efekty,niz w przyjmowanych pseudo witaminach,.
Same poczytajcie www.estmedica.pl/macrolane.html#text

IP i czas połączenia logowane. [16644503]
[09.05.2010] 16:04
sumire
olakow (08.05.16 19:06):
Najlepszy sposób to moczenie cieniutkich igieł w miodzie i wkuwanie ich w piersi. Trzeba to robić przez 2 tygodnie. Jeśli bd leciała krew, trzeba poprost nakleić plasterki. Mój biust w ten sposób powięlszył się o 8cm! A igły trzeba trzymać wkute przez 1min !!!1
Ty chyba oszalałaś! Wiadomo, że ci się biust powiększył, bo od nakłuwania ci spuchł! Ale żeby sobie igły wbijać! Samemu! Rozumiem, jeśli robi to profesjonalista...

IP i czas połączenia logowane. [16644688]
[10.05.2010] 12:39
piekne piersi
boze jakie znowu igly, pogięlo was chyba, przeciez to piersi a nie ... palce. dziewczyny dajcie spokoj. co do macrolane to niestety to bardzo przereklamowane - tak tak, jasne, tylko skad te skutki uboczne u mojej kolezanki, nie ma mowy, laski nie polecam. co do pigulek to tez mnie jakos nie porywa, ale chyba najprędzej. ogolnie trzeba sie cieszyc z tego co sie ma!

IP i czas połączenia logowane. [16648278]
[19.05.2010] 14:40
roziiinda
dziewczyny, biore te tabletki juz prawie trzy tygodnie, poki co jedyne co widze to to ze moj okres pzeszłam bezbolesnie a wczesniej to tak łatwo nie było, poza tym nic sie nie dzieje - zadnych efektów uboczych ale i tych z piersiami, czy to prawda ze to dopiero po miesiacu dwoch widac powiekszenie piersi? no może odrobinkę są jędrniejsze bo takie uniesione, ale to jeszcze nie jest o rozmiar wiecej, odpiszcie

IP i czas połączenia logowane. [16688182]
[19.05.2010] 16:55
burlina
u mnie sie zmniejszyly piersi po tych tabletkach, okresu nie mam do tej pory od 8 tygodni!???

IP i czas połączenia logowane. [16688779]
[20.05.2010] 09:24
kałamarnicaaa
to zrób sobie test ciążowy czasem tak bywa

IP i czas połączenia logowane. [16691694]
[27.05.2010] 20:51
mała pomoc
próbowałyście tego? http://www.perfectbust.pl/aff/bientimo słyszałam, że skuteczne, ale trzeba być wytrwałym. Znajoma mamy używała i bardzo się zmieniła od tego czasu, przede wszystkim psychicznie, może to ma jeszcze jakieś inne właściwości ... ?

IP i czas połączenia logowane. [16725204]
[30.05.2010] 16:37
_Ona
tabletki antykoncepcyjne - Qlaira. Rozmiar więcej w trakcie stosowania piguł.
Poza tym, piersi są bardziej sterczące, pełne i super wyglądają bez stanika.

IP i czas połączenia logowane. [16735670]
[10.06.2010] 22:08
Martynaaaa
Hej , ja po zakonczeniu karmienia mojej pociechy kupilam tabletki powiekszajace biust. Karmienie jest super dla zdrowia dziecka ale ja po kilku miesiecach nie moglam patrzec na moje obwisle piersi. Przed ciaza byly jedrne i okragle...chce chocby w polowie je odzyskac. Stosuje kuracje od 4 miesiecy i jest poprawa. Piersiatka odzyskaly swa elastycznosc i podniosly sie, mam nadzieje ze za 2 gora 3 miesiace beda juz takie jak sobie wymarzylam jednak gdy postanowimy z mezem starac sie o drugie dziecko napewno bede karmila piersia bo to ogromna wygoda http://www.intymnosc.pl/aff/8505/product_inf o.php?products_id=306

IP i czas połączenia logowane. [16783026]
[16.06.2010] 09:53
korakaro
Mam pilną i palaca prośbe!! Z racji, że jestem bardzo zadowolona z jak dla mnie rewelacyjnych efektów po PERFECT BUST i mam pytanie- CZY, KTORA JEST NIEZADOWOLONA I CHCE MI JE ODSPRZEDAĆ ZA TROCHE MNIEJSZE PIENIADZE NIZ W SPRZEDAZY NA INTERNECIE CZY SKLEPIE ??? bardzo mi zalezy bo stosuje juz 3 miesiace i jestem zachwycona, ale tabletki sa jednak drogie i szukam wyjscia na skróty ---- moj mail korakaro@o2.pl - piszcie!!!!

IP i czas połączenia logowane. [16803584]

1 «   3 4 5 6 7   » 18 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat