o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Wymiana partnerów w parach

1 2 3 4   » 10 Strony tematu:
[29.02.2008] 16:01
Twardy_11
szukam chetne dziewczyny z Wrocławia do trójąka

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12314389]
[05.05.2008] 13:32
casanowa777
Jesteśmy bardzo zainteresowani urozmaiceniem naszego życia seksualnego i szukamy z żoną pary na sex z wymianą partnerów z kujawsko - pomorskiego. Mamy 27 i 30 lat - piszcie na email bystry7777777@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [12699662]
[11.05.2008] 21:53
Lifor
Tiaaa

Jak żonka nie umie @@@ać i fantazjować to szuka się innych wrażeń i vice verso. Musiało by mnie ostro popitolić aby patrzeć jak moja pieprzy się z innym !!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12743103]
[11.05.2008] 23:43
wacek z legii
duzo chodzi zboczkow na tym swiecie..
tiaaaa

IP i czas połączenia logowane. [12743903]
[29.05.2008] 00:13
anapaul
malzenstwo, kolonia,polowa 40, chcemy miec odlot, lizanie, @@@anie, wymiana partnerow przy stosunku, czworokaty i wiecej geometrji, tylko zadbane pary, spasxxl@web.de

IP i czas połączenia logowane. [12838150]
[23.10.2014] 07:52
[31.05.2008] 22:07
Małżeństwo28/28
Nie wiecie gdzie szukać to podamy Wam 3 nawjiększe strony i najlepsze z ogłaszającymi się między innymi parami w celu sexspotkań...
www.sex-randki.pl
www.klub69.net
www.xamatorzy.pl

I nie słuchajcie tych co mówia otym krytycznie... nie mają racji tylko co najwyżej nie udane życie erotyczne... To bardzo dobra zabawa... i tu nie chodzi tylko o sex...

A przy okazji jesteśmy małżęństwem przed 30 z woj. łodzkiego i bardzo chętnie zaprosimy do siebie na niezapomniane chwile puszystą kobietę bi lub parę gdzie przynajmniej jedno z Was jest puszyste...

Nasz mail: paraswingers@wp.pl

Pozdrawiamy

IP i czas połączenia logowane. [12852004]
[09.06.2008] 10:34
fajny100op.pl
Jeżeli chcecie spróbować takiego seksu,rozsądniej jest rozpocząc bez wymiany.Nie do końca jesteśmy w stanie przewidzieć późniejsze reakcje męża do żony i odwrotnie.Sami robimy w taki sposób i nie odbija się to negatywnie na naszym małżeństwie,a przeżycia są fantastyczne.

IP i czas połączenia logowane. [12899712]
[12.06.2008] 14:25
LenaXS
marta i sebastian z lubuskiego (07.12.19 19:38):
my tez szukamy pary malzenstwa do przyjazni

skontaktujmy sie

IP i czas połączenia logowane. [12918459]
[12.06.2008] 16:06
parka28
Lifor (08.05.11 21:53):
Tiaaa

Jak żonka nie umie @@@ać i fantazjować to szuka się innych wrażeń i vice verso. Musiało by mnie ostro popitolić aby patrzeć jak moja pieprzy się z innym !!!!!!

A skąd wiesz, że już nie daj einnym za Twoimi plecami, jesteś taki pewien tego...

IP i czas połączenia logowane. [12918993]
[14.06.2008] 10:49
Chętnie
przelecę komuś żonę, nie koniecznie na jego oczach ...

IP i czas połączenia logowane. [12928715]
[14.07.2008] 19:36
a100
niech napisze ktoś komu taki układ rozwalił małożeństwo, czy było warto?

IP i czas połączenia logowane. [13105410]
[17.07.2008] 23:37
parka69
fajny100op.pl (08.06.09 10:34):
Jeżeli chcecie spróbować takiego seksu,rozsądniej jest rozpocząc bez wymiany.Nie do końca jesteśmy w stanie przewidzieć późniejsze reakcje męża do żony i odwrotnie.Sami robimy w taki sposób i nie odbija się to negatywnie na naszym małżeństwie,a przeżycia są fantastyczne.

Też prawda, choć różnie może być w trakcie. My np. też nie planowaliśmy wymiany (w rozmowach nawet nie braliśmy tego pod uwagę), do tego para z którą się spotkaliśmy na pierwszym spotkaniu zapoznawczym, odrazu na wstępie nam powiedzieli że wymiana nie wchodzi w gre. A jednak wyszło inaczej (spontanicznie) z pełną wymianą (a był to nasz pierwszy raz), było bardzo fajnie i nie żałujemy tego. A jeżeli chodzi o znalezienie odpowiednich ludzi, to nam to zajęło około rok.

IP i czas połączenia logowane. [13126631]
[21.07.2008] 20:10
iIk
tak, zrobiliśmy to, kochaliśmy się we trójkę, Ona, jej przyjaciel i ja. Jesteśmy parą i bardzo się kochamy, a ten zwierzęcy seks to jak jakaś magia i sen bo co raz mi się przypomina i podnieca kosmicznie. Wczoraj się z Nią kochałem wieczorem i jak tylko sobie przypomniałem ten trójkąt to moja pałeczka brykała jak szalona i tak mi teraz dobrze w łóżeczku. A już niedługo czworokącik, nie tylko Ona się pobawi innym fiutkiem, ale i ja inną cipką, to będzie niesamowite. A po takich zabawach rzucamy się na siebie jak szaleni i do tego jeszcze bardziej kochamy, czy to się komuś podoba czy nie.
pzdr
iIk

IP i czas połączenia logowane. [13146176]
[22.07.2008] 13:51
kubuscool  kubuscool@tlen.pl
My też jesteśmy z Łodzkiego, mamy po 25 lat i powoli szukamy pary przyjaciół. Ciekawe ile nam to zajmie... kubuscool@o2.pl
ZAPRASZAM

IP i czas połączenia logowane. [13149908]
[22.07.2008] 23:26
rainham  rolxx@tlen.pl
... no właśnie- znaleść odpowiednio dojrzałą parę graniczy z cudem !!! Wszyscy duzo mówią i piszą a jak przyjedzie co do czego to "wymiekają". Jesteśmy parą 35/35 lat z woj. opolskiego, szukamy odpowiedzialnego i poważnego małżeństa-pary któr dorosla do takich zabaw. Mamy doświadczenie 2k+1m oraz 2M+1k. Chętnie podzieimy sie swoimi doswiadczeniami najchetniej z parą. Zaznacze że nie szukamy pary typu "barbi i ken" bo daleko nam do nich. Jeśi masz brzuszek i troszke wiecej ciałka .... to napewno też cie stać na dobrą zabawe. On 168/82 ona 166/70. Czekamy na propozycje. TYLKO POWAŻNE i zdecydowane. Interesuja nas tyko pary !

IP i czas połączenia logowane. [13153619]
[23.07.2008] 00:26
jadzulala
my też z moim przyjacielem szukamy podobnej pary . Trochę trudno nam kogoś poznac z uwagi na wiek Ja mam 56 lat a mój ma 59 lat czy jest ktoś kto chcuiałb sie spotkać My jesteśmy z zachodnio pomorskiego

IP i czas połączenia logowane. [13153905]
[23.07.2008] 23:34
mwpw
Wraz z Żoną powoli dojrzewamy do decyzji nie tyle o wymianie partnerów, co o poznaniu osób, w towarzystwie których moglibyśmy bez skrępowania porozmawiac na rózne tematy, o seksie także. Myślimy o tym, aby móc obserwować innych i być obserwowanym. Dopuszczamy wzajemny dotyk i pieszczoty. Bardziej nam jednak chodzi o poznanie kogoś nie tylko do sypialni. Mamy 33 i 36 lat. Chcielibyśmy poznać dojrzałe małżeństwo w wieku 40-50 lat, świadome tego czego oczekujemy. Nie bardzo wiemy jak się do tego zabrać. Boimy się zawieść na przypadkowej znajpmości.

IP i czas połączenia logowane. [13158939]
[30.07.2008] 11:36
ona_ja32
napiszcia na ona_ja32@gazeta.pl

ania i mirek

mwpw (08.07.23 23:34):
Wraz z Żoną powoli dojrzewamy do decyzji nie tyle o wymianie partnerów, co o poznaniu osób, w towarzystwie których moglibyśmy bez skrępowania porozmawiac na rózne tematy, o seksie także. Myślimy o tym, aby móc obserwować innych i być obserwowanym. Dopuszczamy wzajemny dotyk i pieszczoty. Bardziej nam jednak chodzi o poznanie kogoś nie tylko do sypialni. Mamy 33 i 36 lat. Chcielibyśmy poznać dojrzałe małżeństwo w wieku 40-50 lat, świadome tego czego oczekujemy. Nie bardzo wiemy jak się do tego zabrać. Boimy się zawieść na przypadkowej znajpmości.

IP i czas połączenia logowane. [13191321]
[30.07.2008] 17:07
kubuscool  kubuscool@tlen.pl
Daj spokój człowieku... Nie dotyczy cię temat to nie komentuj.

Sa tu jakieś pary z Łodzi? kubuscool@o2.pl
ZAPRASZAM

IP i czas połączenia logowane. [13193003]
[30.07.2008] 18:40
carola22
to fakt to chore!!!!!!!!!!!!!!!!!i tak jak ktos powiedzial nie chodzi o dojrzalosc czy dojrzale uczucie miedzy partnerami.wg.mnie ci ludzie ktorzy sie na to decyduje to nie kochaja sie nawzajem tylko kochaja sie pieprzyc z byle kimi byle duzo ,robia to tylko z takich pobudek -zwykli nimfomani!!!!!!!no i gdy jeden nimfoman znajdzie drugiego i do tego znudza sie pieprzeniem ze soba nawzajem to wtedy szukaja dwoch innych nimfomanow.....
A poprostu.............powinni poszukac seksuologa i psychologa by sie leczyc!!!

IP i czas połączenia logowane. [13193528]
[02.08.2008] 22:25
Tetilo
ty--\"Obiektywnie Rzecz Ujmując\" prosił cię ktoś tutaj abyś w towarzystwie ludzi z tego forum wydalał że się tak wyrażę swoje mądrości????
Bądź uprzejmy i poszukaj sobie forum dla \"Podkołdrowców Przy Zgaszonym Świetle\"--i najlepiej jak będziesz to robił to załóż sobie moherowy beret!!!
Tylko nie pomyl głowy

IP i czas połączenia logowane. [13208877]
[10.08.2008] 00:26
oczodół
czytam i oczom nie wierze, ludzi pochlastało dokumentnie

IP i czas połączenia logowane. [13244961]
[19.09.2008] 09:43
ewalicja  salix85@tlen.pl
jadzulala (08.07.23 00:26):
my też z moim przyjacielem szukamy podobnej pary . Trochę trudno nam kogoś poznac z uwagi na wiek Ja mam 56 lat a mój ma 59 lat czy jest ktoś kto chcuiałb sie spotkać My jesteśmy z zachodnio pomorskiego

Jesteśmy też z zachodniopomorskiego, w podobnym wieku i poszukujemy podobnych wrażeń.a nuż się uda i przypadniemy sobie do gustu. Pozdrawiamy

IP i czas połączenia logowane. [13479619]
[25.09.2008] 08:32
dis
Najwiecej jak widac maja do powiedzenia Ci ktorzy nie doswiadczyli tej formy seksu.Bzykalem z mymi dwoma kolegami ich kobiety i bylo swietnie.Od tej pory wiem,ze gdyby moja zona zechciala to nie ma problemu...Mamy takie same prawa...

IP i czas połączenia logowane. [13521004]
[25.09.2008] 08:41
franc791
Koledo drogi wydaje mi sie ze dołączyłes do tego czworokaciku raczej dlatego aby niewmawiac sobie ze ci zona rogi doprawiła,tez z żoną uprawiamy czworokąciki ale najpierw była rozmowa,rozwazenie za i przeciw a potem znalezienie odpowiedniej pary.Pozdrawiam

Qwadrat (06.04.26 09:46):
Sam jestem akt. w takim układzie ze jest Nas czwórka -2pary - 2 małz. Na dzień dzisiejszy jest super. A jak doszło do tego ? .Po ilus tam latach ze soba i ze znajomymi doszło do syt.ze przypadkowo zobaczyłem moją zone w sytuacji gdy Nasz wspólny przyjaciel (z drugiej pary) w nocy na stole odbywał z nią(moją żoną) sex. To był impuls do działania w kier. 2+2. Jednak wczesniej były czynione podchody poza moimi plecami w tym kier. z strony najpierw żon i przyjaciela. Ich obawy o ,na moją reakcje w tej materii spowodowały ze nie śmieli rozmawiac ze mną.Dopiero ta sytuacja (powyższa ) wyzwoliła potrzebę unormowania tego. Ba ...jeszcze wczesniej żony się ze soba.Mogłem i czułem sie tą konkretną syt. wtedy ...no zdradzony , oszukany... ale zostało mi to z nawiązką zrekompensowane. Tak ze w sumie jest dobrze. Układ taki jest naprawde fascynujący. Co ciekawe -to to, że wyzwoliło i w znaczacy spośób wpłyneło na jakośc i sposób zycia sex. miedzy mna a żona. Polecam.(Aha ! to jest dla raczej par dojrzałych i wiedzących czego chcą i oczekują , nie wspomne o innych uwarunkowaniach)

IP i czas połączenia logowane. [13521046]
[08.11.2008] 19:06
Ko-Ka
Skąd jesteście? my z 3City.
pozdrowienia

mwpw (08.07.23 23:34):

IP i czas połączenia logowane. [13786262]
[24.11.2008] 16:15
oczku
moim zdaniem to ty powinnaś sie leczyć ja nigdy jeszcze niekożystałem z żoną wtaki sposub z życia ale kto wie

IP i czas połączenia logowane. [13886205]
[03.12.2008] 01:12
raafal1977
marta i sebastian z lubuskiego do marty i sebastiana my jestesmy ze wschowy pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13939877]
[09.01.2009] 15:10
facet46
Mieliśmy okazję z żoną doświadczyć układu 2M+1K panowie hetero. Miała troche oporów ale oboje jesteśmy zadowoleni. Jeżeli dojdziecie do porozumienia polecamy. Swietna zabawa.

IP i czas połączenia logowane. [14157698]
[09.01.2009] 15:25
MąZ
Może jestem zboczony ale podoba mi się seks żony z innym facetem. Niezapomniane uczucie. Skoro obydwoje to akceptujemy to nasza sprawa. Tak jak ze wszystkim są różne poglądy nie można widzieć białe czarne. Jeśli żona ma ochotę na to jestem za. Lubię jak jej jest przyjemnie i sprawia mi to radość.

IP i czas połączenia logowane. [14157805]

1 2 3 4   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat