o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

co myslicie o facetach w stringach ????

1 2
[21.07.2004] 18:10
Goska
Mam 26 lat , mój facet 29. On ma 1m78 70kg, jest wysportowany fajny, no i nosi stringi. Jemu osobiscie uwazam ze to pasuje , fajny ma tyleczek i wcale mi to nie przeszkadza. Niemniej jednak jak rozmawiam wsród kolerzanek to nieprzyznaje się ze mój facet nosi stringi ( oczywiscie ze nie nosi on ich co dzien, ale na przyklad lubi ze mna isc na dziką plaze , i tak się opalac ) , nieprzyznaje się kolerzanką, poniaż słyszalam komentaze typu ze facet w stringach to gey czy tez ciota. Wiec nie chce aby naklejali na mojego faceta etykietke geya , jak nim nie jest. Chcialabym się dowiedziec , czy inne dziewczyny, kobiety mają tez taką sytuacje ? No i rowniez osobiscie co myslą tez o tym faceci. Poniewaz to troche pochopne stwierdzanie wniosków ze facet w stringach to od razu gay.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.07.2004] 19:02
Różowa*SpiNeczka
Chetnie bym sobie popatrzyła na taką fajną męską pupcie w stringach mniam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [2735284]
[11.03.2005] 16:33
Arczi36wawa
Witam
[nie mam nic do powiedzenia]
Rzadko się udzielam na forum, ale tu się nie mogłem oprzeć komentarzowi, po przeczytaniu durnych przesądów odnośnie stringów.

Osobiście noszę codziennie stringi, na wielkość tego co w nich jest żadna kobieta nie narzekała, a gejem też nie jestem.

O czym mogą zaświadczyć moje byłe żony

Faktem jest jednak, że kobiety bywają zaskoczone widokiem męskich stringów, ale mój tyłek im się podoba, więc nie mam powodu do kompleksów.

Jedynie, gdy kupiłem pierwszy raz stringi, to okazały się za małe i co nieco z nich wystawało, ale od tamtego czasu kupuję już odpowiedni rozmiar

Zamiast M kupuję L i jest OK
Aha, noszenie stringów wymaga zachowania higieny, i może dlatego to jeden z powodów dla których wielu facetów nie lubi ich nosi
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [3924295]
[20.05.2005] 19:08
filroman
Ja tam w stringach nie chodze i nie bede bo nie lubie jak mi sie coś w rowek wpija, aczkolwiek (fajne słowo) powinnaś śmiało chodzić ze swoim facetem na plaże i oboje bądźcie w stringach.

A jak ktoś będzie się burzył, że twój facet jest gejem, to powiedz "Po wczorajszym to niemożliwe" (oczywiście z odpowiednią intonacją i gestykulacją - słowem musisz być przekonywująca). W ten sposób będziesz obalać stereotypy i jak kiedyś się zdecyduję założyć na plażę stringi to będę wiedział, że mnie nikt nie będzie omijał szerokim łukiem.

Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [4297466]
[20.05.2005] 19:12
ghzr
facet w stringach, ----zalosne

IP i czas połączenia logowane. [4297478]
[30.04.2017] 03:15
[20.05.2005] 19:36
filroman
Ghzr: a kobieta w bokserkach pewnie też jest żałosna??? Powiedz to Agnieszce Rylik
Ciekaw jestem reakcji. A facet w stringach niech sobie chodzi, jeśli to sprawia że jego zmysł estetyki jest spełniony - CO KTO LUBI!!!

YO

IP i czas połączenia logowane. [4297583]
[22.05.2005] 22:48
Tolerancyjny
A dla mnie to "HARDCOR".
To muszą byc prawdziwi twardziele mnie aż skręca na samom myśl.

IP i czas połączenia logowane. [4307333]
[23.05.2005] 07:43
zwolennik ZA
A ja tam chodze w stringach i jest mi wygodnie. nie powiem ze od razu tak było i szybko sie przekonałem. Wiem tylko ze teraz jest na odwrót, źle się czuje w bokserkach. Ale po plazy tak nie chodze.

IP i czas połączenia logowane. [4308092]
[25.05.2005] 12:59
stevie13
To ja jeszcze proponuję do męskich stringów dołożyć odpowiednio podwieszaną kosmetyczkę na marzędzia do manicure i pedicure, aby mogli sobie w wolnych chwilach podpiłowac paznokcie. Może stowarzyszenie Lambda, które również tymi jednostakmi (metroseksualnymi) się zajmuje, opracuje taki model stringów??

IP i czas połączenia logowane. [4319221]
[31.05.2005] 10:42
stri
CHODZE W STRINGACH OD DAWNA I NIENARZEKAM. MOJĄ DZIEWCZYNE TO PODNIECA JA SAM SIE W NICH DOBRZE CZUJE. LUBIE STRINGI DLA MĘŻCZYZN PONIEWAŻ DAJĄ DUŻĄ SWOBODE RUCHÓW NIŻ NP BOKSERKI W KTÓYCH JAJA CI LATAJĄ NA LEWO I PRAWO. PONADTO W MOJIM ZAWODZIE CZĘSTO CHODZE W GARNITURZE. WYOBRAŚCIE SOBIE BOKSERKI CZY SLIPY KTÓRE ODZNACZAJĄ SIE PRZEZ SPODNIE A TAK POŚLADKI GŁADKO DOTYKAJĄ MATERIAŁU A PANIE ZEBRANE NA SALI ZASTANAWIAJĄ SIE CZY MA CZY TEZ NIE MAM BIELIZNY NA SOBIE.
W POLSCE STRINGI DLA FACETÓW (ZWŁASZCZA NA PLAŻY - GDY BYŁEM W HISZPANI TO PRAWIE KAZDY FACET JE NOSI A PODOBNO HISZPANIE TO SUPER FACECI) BĘDĄ DŁUGO SYMBOLEM PEDAŁÓOW ITP. JA JE NOSZE, CZĘSTO DOSTAJE NOWE W PREZENCIE OD SWOJEJ PANI I NIE CZUJE SIE INNY (CHYBA ŻE LEPSZY OD KAŻDEGO KTÓRY ICH NIE NOSI BO NIEWIE CO TRACI). JA CENIE SOBIE WYGODE A MOJĄ MĘSKOŚĆ ZAPYTAJCIE MOJEJ NARZYCZONEJ CZY JEST ZAWIEDZIONA
POLECAM

IP i czas połączenia logowane. [4346922]
[14.06.2005] 01:24
Kaśka18
Mnie też kręcą faceci w stringach. Mój chłopak czesto w nich chodzi i bardzo mu to pasuje. Zgadzam się, że nie każdy facet w stringach wygląda ładnie. Musi przede wszystkim dbać o siebie i swoje ciało, a z tym jest różnie u mężczyzn. Ci którzy krytykują i wyśmiewają się z męskich stringów robią to głównie z zazdrości.

IP i czas połączenia logowane. [4417434]
[11.02.2006] 20:10
fix
Ja też jestem za, bo to bardzo wygodna (naprawde) i seksowna bielizna też dla faceta ale tylko dla zgrabnego i dbającego o siebie. POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [6298393]
[14.02.2006] 08:31
stringfan
Jestem za, noszę je bardzo często i polecam wszystkim prawdziwym facetom, również na plaże. Ja na plaży prawie zawsze jestem w stringach i nie powiem wzbudzam pewną sensację. Pozdrawiam wszyskie kobiety, którym podoba się facet w sringach.

IP i czas połączenia logowane. [6316760]
[14.02.2006] 11:18
w stringach pederasci
i maja osrane spodnie, tez cos mezczyzna w pedalskich stringach a gdzie higiena?

IP i czas połączenia logowane. [6317619]
[15.02.2006] 13:45
skrzacik *
jeśli facet dobrze czuje sie w stringach to czemu ma w nich nie chodzić ???? Mój chłopak nosi stringi i wygląda w nich super, mówi mi że jest mu wygodnie, a to jest najważniejsze. Zresztą wcale się nie dziwię ja tez lubie chodzić w stringach zwaszcza latem bo jest chłodniej!!! Mam jedno tylko ale chcę miec wyłaczność na oglądanie go w nich

IP i czas połączenia logowane. [6326930]
[15.02.2006] 19:57
fix
Jej, normalnie się zdziwiłem że jest troche osób zarówno płci brzydkiej jak i tych najważniejszych płci pięknej, którym się podoba zgrabny facet w stringach . Ja też mam swoją ukochaną i ona uważa że wyglądam w nich cudnie i bardzo seksownie.
A jeżeli chodzi o panów przeciwnych to plecam najpierw założyć a póxniej się wypowiadać. Zachęcam Panów do tego bo to wcale nie jest niewygodne a wręcz przeciwnie, a po drugie jest baaardzo oryginalne mimo wszystko podoba się niektórym paniom (które z tego miejsca serdecznie pozdrawiam) a często powoduje u nich pewne bardzo miłe odczucia i uruchamia wyobraźnię.

IP i czas połączenia logowane. [6329864]
[17.02.2006] 00:15
MonaLonia  MonaLonia@tlen.pl
A dlaczego nie? Każdy może, jeżeli czuje się w nich dobrze. Osobiście polecam panom z jędrnym tyłeczkiem bo to naprawdę jest sexy. Fakt, że niektórzy panowie powinni zrezygnować ze stringów, nie ze względu na głupie gadanie o "ciotach" itp..., ale dlatego, że lepiej wyglądają w zwykłych gatkach. To podobnie jak my, nie we wszystkim nam dobrze i każda z nas zakłada to w czym najlepiej wygląda.

Co zaś tyczy się wypowiedzi typu:
w stringach pederasci (06.02.14 11:18):
i maja osrane spodnie, tez cos mezczyzna w pedalskich stringach a gdzie higiena?

Każdy sądzi według siebie i nie każdy facet jest brudasem. No chyba, że masz takie doświadczenie w zaglądaniu pomiędzy męskie pośladki
Ja nie trafiłam, raz jeden w życiu miałam partnera, który niezbyt przepadała za prysznicem...

I słusznie zauważyła Kaśka18 - "Ci którzy krytykują i wyśmiewają się z męskich stringów robią to głównie z zazdrości."

Pozdrawiam --
gadulec: gg:7452784 Tlen:MonaLonia

IP i czas połączenia logowane. [6341304]
[17.02.2006] 17:24
Fix
Jej gdzie są tak tolerancyjne dziewczyny ??
Ale tak serio to zgadzam sie z przedmówczynią w 100% co do tego że nie wszyscy panowie mają predyspozycje do takiej bielizny. Tak serio serio to przed tym jak zacząłem częściej w nich chodzić to spytałem się kilku koleżanek czy nadaję się do tego i od naprawde wielu usłyszłem że jak najbardziej, więc jeśli ktoś zamierza to polecam spytać się płci pięknej bo ona wie najlepiej

POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [6345837]
[15.09.2007] 17:43
Rafi666
Jerdolnij się w łeb i zobacz czy kolarze nie jadą.
Sam jesteś pedał i burak zacofany

IP i czas połączenia logowane. [11264227]
[16.09.2007] 21:07
Kasia_fajna
Facet chodzacy w stringach to nie gej a wrecz przeciwnie. Ja osobiscie mam fiola na pukcie meskich tylkow, moglabym je ogladac godzinami i jak widze faceta w stringach to wiem ze prawdziwy mezczyzna i ku mojej radosci chodzi w takich majtkach. Poza tym jakos w innych krajach nikt nie ma takich skojarzen. Moj brat chodzi w stringach i co najwazniejsze moj chlopak tez i dam sobie glowe uciac ze nie sa gejami. Sa obaj bardzo meski, a moj brat spedza tyle czasu na silowni ze jakby uslyszal ze mowisz o nim gej to pokazalby ci ile jest bardziej meski od Ciebie.

IP i czas połączenia logowane. [11271695]
[20.10.2007] 18:27
MR one nite only
Temat poruszany milion razy na roznych forach. Wiec po raz milionowy napisze to samo
Facet w stringach czy kobieta na wysokich obcasach - nie kazdy moze je zakladac bo nie zawsze wyglada dobrze. W mojej szafie mam okolo 30 par stringow i 2 bokserki na wypadek gdybym mial isc do szpitala
Moja zona uwazam ze mam ladny i zgrabny tylek wiec i dla niej dobrze ze w nich chodze. A dla mnie to komfortowa bielizna i chlodna. W lecie nie ma szans, zebym wyszedl na dwor w bokserkach. Wszystko sie gotuje (mimo ze naturalna bawelna), w stringach za to jest wszystko jak byc powinno: tylek sie nie poci a jadra nie hustaja sie na lewo i prawo a w krotkich spodenkach wyglada to oblesnie.
Faceci, ktorzy mowia, ze facet w stringach to gej itp, sa najczesciej niedowartosciowani i utkwieni w przekonaniu, ze prawdziwy facet to smierdzi piwem, potem i ma 4 dniowy zarost... Zalosne ale prawdziwe.
Osobiscie chcialbym opalac sie w stringach ale niestety w Polsce nie ma na to szans, z takim nastewieniem ludzi albo cie wygwizdza i wyzwa od geja albo zadzwonia po policje, ze pariodije nago:/
Zauwazylem tez, ze czesto faceci, ktorych kobiety nosza stringi, dostaja w prezencie wlasnie pierwsze stringi i czesto potem kupuja sami. Niektorzy chodza w nich okazjonalnie, niektorzy codziennie tak jak ja, ale za to panny, ktore same nie lubia stringow, swoim panom takich tez nie kupuja i nie chca ich w takich widziec.
Kiedys w pracy rozmawialem z mlodymi kobietami (20-30 lat), zameznymi lub zareczonymi i zeszlo akurat na temat garderoby intymnej i jedna zapytala sie mnie czy nosze stringi (bylem akurat w spodniach wizytowych, przez ktore nie bylo widac zebym cos mial pod spodem). Wstydzilem sie powiedziec, ze tak i zaczalem odwracac kota ogonem i takie tam... Powiedziala mi, ze jej meskie stringi sie podobaja i swojemu mezowi tez kupila..... czyli sa kobiety lubiace meskie posladki w stringach, tylko ze ja je rzadko spotykam niestety (tzn musze ich znac, ale niech beda na plazach czy w miescie)...
Aha i jeszcze jedno, wielu znanych sportowcow nosi i opala sie w stringach. W Polsce oczywiscie to skandal, ale w normalnym swiecie moze sie tez specjalnie o tym nie mowi, no bo kogo obchodza czyjes majtki?

Pozdrawiam wielbicieli stringow

IP i czas połączenia logowane. [11491985]
[22.10.2007] 12:20
kaszub
Popieram. Sam często nosze stringi i wiem że podoba się to mojej żonie i wiem też że nie tylko jej. Kobiety lubią oglądać męskie pośladki. No i są wygodne. Poecam

IP i czas połączenia logowane. [11502504]
[23.10.2007] 21:04
Aniura
Gdyby mój facet nie chodził w stringach to pewno o połowe mniej byśmy sie kochali. Jak widzę jego tyłeczek w stringach to po prostu się nie mogę powstrzymać. I każdy facet powinien chodzić w stringach, chyba że ma wielką i tłustą ...

IP i czas połączenia logowane. [11512284]
[24.10.2007] 15:07
Cleofasek
Zgadam się z tym co napisali moi dwaj przedmówcy:

Arczi36 wawa
MR one nite only

dodam tez że mieszkam w miescie wojewódzkim
i kiedy pytałem w sklepach z bielizną, pań sprzedawczyń czy maja w sprzedaży męskie stringi, zawsze,ale to zawsze widziałem na ich twarzach rysującą się chęć roześmiannia się na głos oraz ogromne zdziwienie tak jakby zobaczyli przybysza z kosmosu lub jakiegoś zboczeńca,odmieńca czy nawet nie wiem jak to nazwać.
Kupiłem więc 25 par stringów na Allegro po 6 zł/szt i wlecie nie mam zapoconej d..., bo ja wolę komfort i ładnie pachnieć niz tradycjonalizm i smród potu.
Dlaczego w naszym społeczeństwie zadbany facet, nawet kiedy idzie z kobieta za ręke i spyta w sklepie czy są męski stringi, traktuje sie go jak geja. A zresztą jakbym miał wybierać pomiędzy kulturalnym gejem a jakims za przeproszeniem dresem wolałbym tego pierwszego.
Nasze społeczeństwo jest naprawdę daleko daleko w tyle za tzw. zachodem, dorównujemy krajom w którym rządzi szariat.
Tyle mojego pisania bo do niektórych to i tak nie dotrze

IP i czas połączenia logowane. [11516447]
[25.10.2007] 22:14
Cleofasek
Cleofasek (07.10.24 15:07):
Zgadam się z tym co napisali moi dwaj przedmówcy:

Arczi36 wawa
MR one nite only

dodam tez że mieszkam w miescie wojewódzkim
i kiedy pytałem w sklepach z bielizną, pań sprzedawczyń czy maja w sprzedaży męskie stringi, zawsze,ale to zawsze widziałem na ich twarzach rysującą się chęć roześmiannia się na głos oraz ogromne zdziwienie tak jakby zobaczyli przybysza z kosmosu lub jakiegoś zboczeńca,odmieńca czy nawet nie wiem jak to nazwać.
Kupiłem więc 25 par stringów na Allegro po 6 zł/szt i wlecie nie mam zapoconej d..., bo ja wolę komfort i ładnie pachnieć niz tradycjonalizm i smród potu.
Dlaczego w naszym społeczeństwie zadbany facet, nawet kiedy idzie z kobieta za ręke i spyta w sklepie czy są męski stringi, traktuje sie go jak geja. A zresztą jakbym miał wybierać pomiędzy kulturalnym gejem a jakims za przeproszeniem dresem wolałbym tego pierwszego.
Nasze społeczeństwo jest naprawdę daleko daleko w tyle za tzw. zachodem, dorównujemy krajom w którym rządzi szariat.
Tyle mojego pisania bo do niektórych to i tak nie dotrze

za puszkę Coli i krakersy obsmyczam pytongi spoconym kierowcom TIRów z Białorusi

IP i czas połączenia logowane. [11526676]
[26.10.2007] 12:49
Cleofasek
tak tak zagluciały dzieciaku od pseudokomentarza powyżej
przejdź lepiej na inna strone z gołymi paniami
zrób sobie to co od dawna robisz i będziesz jeszcze długo robił
bo brak ci odwagi na poderwanie dziewczyny
nawet twojej koleżanki z gimnazjum

IP i czas połączenia logowane. [11529369]
[12.04.2008] 08:25
Anulekek
Według mnie - faceci w bokserkach wyglądaja komicznie, zabawnie wesoło. Mają wtedy krótkie niezdarne nogi, a jeszcze jak są blade te nogi hehe. Za to w stringach, ładny tyłek, opalony - aż mnie ciarki przechodzą. Więc proste. A Ci mężczyźni co piszą że stringi są dla gejów pewno mają tłuste du.pska i zazdroszczą facetom w stringach ciała

IP i czas połączenia logowane. [12560778]
[20.06.2008] 02:20
Nieodgadniony Warszawa
Ja takie przezroczyste z siateczki stringi zakładam tylko do sexu z przyjaciółką i to też rzadko. Na codzień nie chodzę, bo są niewygodne. Nieodgadniony. - Kim jesteś?- pytają ludzie którym się wydaje, że mnie znają.

IP i czas połączenia logowane. [12965172]
[20.06.2008] 17:38
KichaS
Nieodgadniony Warszawa (08.06.20 02:20):
Ja takie przezroczyste z siateczki stringi zakładam tylko do sexu z przyjaciółką i to też rzadko. Na codzień nie chodzę, bo są niewygodne.

O... to lubię

IP i czas połączenia logowane. [12968203]
[02.07.2010] 14:30
rafal2914
Od wielu lat noszę stringi. Są super wygodne - a latem to o wiele większy komfort - dla mojej żony to żaden problem, wręcz przeciwnie, podoba jej sie to. Noszę je i do garnituru i na codzień, niegdy nie spotkałem się z głupimi uwagami (np. w przebieralni na basenie). Szkoda, że nie są bardziej populane, bo kilku znanych producentów (Triumf, belinda) wycofało męskie stringi z oferty, a była to naprawdę b. wygodna bielizna. Tym co uważają, że to nie męskie, radzę spróbować w upalny dzień - jestem przekonany, że zmienią zdanie.

IP i czas połączenia logowane. [16870173]
[29.10.2010] 12:45
t21
Oczywiście, że stringi męskie są super, ja od niedawna je noszę, ale komfort nieporównywalnie większy. Z początku tak jak prawie każdy facet byłem na nie, że stringi bedą w rowek tarły, że to damska bielizna itd... jak raz założyłem to zmieniłem zdanie od razu. Jeśli nie są za małe to prawie ich nie czuć między pośladkami, a po kilku razach już ich nie czujesz wcale. Tyłek się nie poci, nie ściągają się i nie musisz ich ciągle poprawiać po wstaniu-zawsze są na swoim miejscu, nie odznaczają się pod spodniami krzywo zrulowane spocone slipy, są wygodne i to bardzo. Dodatkowo jak czasem się szybko siądzie albo kucnie i delikatnie ruszy się pasek w rowku to i miło się zrobi, bo to przecież ociera o odbyt, a tam stref erogennych od groma. Żeby nie było jestem w 100% hetero. To, że mam przeciętną figurę nie przeszkadza mi w ich noszenie, oczywiście nie paraduję w nich po plaży czy na basenie, bo mam tyłek niezbyt zgrabny i owłosiony (a golił go nie będę, bo nie mam w tym celu), ale do codziennego noszenia jak najbardziej mi odpowiadają. Dbam o to, żeby zawsze mieć pasek dobrze zaciśnięty, aby przy kucaniu czy siedzeniu nie widać ich było spod spodni (chociaż to bardziej przez panujący stereotyp i obawy przed reakcjami innych, którzy mogą to zobaczyć-ogólnie nie ulegam stereotypom, ale to dla spokoju). Tak więc samo ich noszenie jest jak najbardziej w porządku, a pokazywać można, jak się ma figurę dobrą. Pozdrawiam facetów, którzy nie ulegają stereotypom polskiej społeczności żywcem wyjętej z ciemnogrodu.

IP i czas połączenia logowane. [17352774]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat