o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

LASEROWA KOREKCJA WADY WZROKU

1 2 3 4 5   » 270 Strony tematu:
[06.03.2006] 00:06
ktos-
Hej czy ktos moze mial usuwana laserowo wade wzroku przy duzym astygmatyzmie z nadzwrocznoscia?Tj. +7.00 cyl -2.25(OP) +.7.5 -2.75(OL).Slyszalam ze jest to niemozliwe;/Ale szczerze mowiac nie bylam jeszcze na wstepnych badaniach np w klinicie w katowicach.Natomiast nosze soczewki kontaktowe dobrane na Zwirki i Wigury i tam dowiedzialam sie ze taki zabieg jest dosyc ryzykowny?Moze ktos posiada jakies glebsze informacje.Jest to dla mnie dosc uciazliwe.Okulary sa bardzo drogie,albo bardzo grube.Soczewki badzmy szczerzy nie daja pelnego komfortu.Narazie jestem i tak na to skazana ale mysle juz przyszlosciowo.Za wszelkie informacje bede bardzo wdzieczna.Pozdro

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6481669]
[10.03.2006] 16:51
NoReK1988
nie wiem co robić bardzo chcę iść na prawo jazdy ale nie mogę gdyż nie widze na jedno oko a na drugim mam zbyt wielka wade by iść na kurs -2,75 nie wiecie może czy jak się przeprowadzi ten zabieg to mozna bez problemów iść na kurs?? to moje gg jak ktos wie cos na ten temat to bardzo prosze o kontakt 3580317

IP i czas połączenia logowane. [6523472]
[13.03.2006] 22:09
Olcia p
Byłam właśnie dziś u lekarza, który powiedział, że jedynym moim ratunkiem jest operacja laserowa i bardzo mi ją polecał. Zastanawiam sie już od dawna nad taką operacją, ale troszkę się boję, gdyż zburzy to cały mój harmonogram. Mam 2 pytania - ile czasu trzeba odczekać po takim zabiegu aby wrócić do pracy i normalnie funkcjonować i drugie pytanie o klinikę w Katowicach, czy dobrze robione są tam zabiegi. pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [6551253]
[14.03.2006] 00:01
liski123
Olcia p (06.03.13 22:09):
Byłam właśnie dziś u lekarza, który powiedział, że jedynym moim RATUNKIEM jest operacja laserowa . Zastanawiam sie, gdyż zburzy to cały mój harmonogram.

Naprawdę chcesz być zdrowa?
Może harmonogram jest ważniejszy?

IP i czas połączenia logowane. [6552590]
[16.03.2006] 19:25
Misiek28
Też dodam do pieca,a co tam moze komuś yo pomoże.Więc miałem zabieg Lasik jakies 3 lata temu w Lodzi.Od razu na oboje oczu.Astygmtyzm nadwzroczny.Przed zabiegiem na lewe oko widziałem 7 linijke od góry,na prawe 5-tą.Po zabiegu prawe rewelacja praktycznie widze 10-tą linijkę ale lewe zamiast sie polepszyc to sie pogorszyło z 7 linijki na 6.Doktorek zrobił mi poprawke powiedział róbmy to szybko póki sie ten płatek jeszcze dobrze nie zarósł.Ok poddałem sie i co znow pogorszenie.Teraz widze na nie około 4 linijki od góry.Jednak dobrał mi doktorek szkło okularowe juz nie takie grube jak przed zabiegiem tylko cieniutkie jak bym miał małą wade i widze przez nie okolo 8 linijki.Niech kazdy sam podejmie decyzję.Ah,żebym ja wiedział ze na jedno mi sie uda a na drugie nie.Jeszcze jedno,koleżanka miała tez astygmatyzm w tej samej klinice,ten sam doktorek,tez Lasik i u niej jest 100% ok.Przepraszam wszystkich,ze tak z tymi linijkami wyskoczyłem ale juz zapomniałem jakie te dioptrie miałem.

IP i czas połączenia logowane. [6576569]
[30.07.2014] 04:56
[16.03.2006] 22:28
mwindsurf
ciekawe... i jakby znajome... czy mowisz o doktorku W.???
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [6578407]
[17.03.2006] 13:10
Misiek28
mwindsurf (06.03.16 22:28):
ciekawe... i jakby znajome... czy mowisz o doktorku W.???
Pozdrawiam
Dokładnie...

IP i czas połączenia logowane. [6581935]
[21.03.2006] 13:14
abcde
Mam problem po zabiegu LASIK. Mianowicie bardzo wyskokie cisnienie utrzymujace sie na jednym operowanym oku.
Mial ktos podobny problem? Z gory dzieki za odpowiedz.

IP i czas połączenia logowane. [6611799]
[21.03.2006] 15:33
KATARZYNA1
CZEŚĆ! CHCIAŁABYM SIĘ DOWIEDZIEĆ KTÓRA Z KLINIK Z WROCŁAWIA - WROCŁAWSKIE CENTRUM OKULISTYCZNE CZY WROCŁAWSKIE EYE-LASER CENTER JEST LEPSZA, JEŻELI KTOŚ COŚ WIE O TYCH KLINIKACH TO POPROSZĘ O WIADOMOŚĆ Z GÓRY DZIĘKUJĘ

IP i czas połączenia logowane. [6612793]
[24.03.2006] 10:19
anka123
Miałam robiony zabieg jakieś 3 tyg temu, i od tego czasu mam problem z ostrym widzeniem w pomieszczeniach tj. na zewnątrz widzeb b. dobrze, ale w pomieszczeniach ze złabszym oswiatleniem widze nieostro, czy ktoś może mi powiedzieć czy to jest przejściowe, a jeżeli nie to czy bedzie to można skorygować okularami? b. proszę o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [6636573]
[24.03.2006] 13:09
mwindsurf
hej
szkoda ze nie napisalas jaki zabieg mialas... ale nieistotne... zatem ja przez okolo miesiaca mialem rozne atrakcje np halo, poswiaty i pogorszoną (falujaca) ostrosc np podczas czytania... mi to zeszlo w 100% w ciagu 30 - 40 dni... nie martwilbym sie na Twoim miejscu..
pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [6637926]
[24.03.2006] 21:19
andrzejb40
Syn ma zamiar usunąć wadę wzroku we WROCłAWIU. Proszę o wskazanie dobrej kliniki ocznej ,zabieg typu LASEK.Syn posiada wadę -6 i -6,5.Proszę osoby które przeszły podobny zabieg o informacje na ten temat ,i o osobiste refleksje.Dziękuję.

IP i czas połączenia logowane. [6642683]
[26.03.2006] 12:18
Zoltar 70  zoltar12@tlen.pl
Jestem zdecydowany na laserową korektę, ale zastanawiam się gdzie ją zrobic (Wrocław, Poznań, Katowice czy gdzieindziej) Podpowiedzcie mi dzie.

IP i czas połączenia logowane. [6652095]
[26.03.2006] 12:22
Zoltar 70  zoltar12@tlen.pl
Jestem zdecydowany na LASIK ale niewiem gdzie (Wrocław, Katowice,Poznań czy może gdzie indziej) Podpowiedzcie proszę.

IP i czas połączenia logowane. [6652124]
[26.03.2006] 14:16
Nysiulka
Czy miał ktos robiony LASIK w Krakowie w klinice INTERMEDICA?Wybieram sie tam na badania za dwa tygodnie i bedę bardzo wdzieczna za jakieś informacje.

IP i czas połączenia logowane. [6652825]
[26.03.2006] 18:41
uwaga_ddsff
zanim sie zdecydujecie watro sie zapoznać:
http://www.forum.okulary.net/viewtopic.php?t =330&sid=e56d15cba435d56d666d567ae06b9b39
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=2692193&st art=60
http://lasikdisaster.com/simulations.htm
http://www.oko.info.pl/
http://forum.gazeta.pl/forum/72 ,2.html?f=630&w=23945479&a=26785695

IP i czas połączenia logowane. [6654294]
[29.03.2006] 20:52
Tocia
anka123 (06.03.24 10:19):
Miałam robiony zabieg jakieś 3 tyg temu, i od tego czasu mam problem z ostrym widzeniem...........
Nie denerwuj się, musisz jeszcze poczekać ze 2-3 tygodnie i będziesz widziała świetnie. Miałam to samo, ale od jakiegoś czasu widzę bardzo dobrze. Zabieg miałam 17-ego stycznia. Długo trwa zanim oczy nabiorą pełnej sprawności, ale spoko, ja jestem zachwycona rezultatem.

IP i czas połączenia logowane. [6679435]
[30.03.2006] 19:59
marcin18
chciałbym sie dowiedziec jak cena wynosi podczas takiej operacji jezeli ja mam wade krótkowzroczności na jedno oko ile by mnie wyniosła taka operacja dzieki

IP i czas połączenia logowane. [6687268]
[30.03.2006] 22:39
Isabelle
Na jedno oko lasikiem wynosi 2300 zł. + badania wstepne i leki ok. 300 zł

IP i czas połączenia logowane. [6688926]
[02.04.2006] 10:26
kosiba
gizmowe (05.06.21 16:29):
do Allen 11. aktycznie są ćwiczenia na poprawę wzroku, być może chodzi ci o ćwiczenia dr beatsa. podobno są skuteczne, lecz widocznie nie moim przypadku. pytałam się o skuteczność tych ćwiczeń okulistki, mówi że jak już to pomogą przy małych wadach, do 1d.
jakbyś był zainteresowany to podaj maila (albo adres) prześlę tobie trochę materiałów z samymi ćwiczeniami. są one banalnie proste

Witam wyslij mi te cwiczenia jak możesz dzieki

IP i czas połączenia logowane. [6704411]
[10.04.2006] 01:59
mmhh
dhjtkj

IP i czas połączenia logowane. [6761294]
[10.04.2006] 02:14
Leming
witam,

Mam miec zabieg w piatek w Lodzi (mam -5,75) ale troche mnie wystraszylo to co tu przeczytalem...

Czy ktos z Was mial zabieg w Lodzi ?? Napiszcie wrazenia...

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [6761312]
[10.04.2006] 20:15
mwindsurf
hej Leming
ja mialem w łodzi, ale tu jest kilka klinik napisz w ktorej bedziesz mial? pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [6766026]
[11.04.2006] 00:53
Isabelle
Ja też chcę sobie zrobić korektę laserową wzroku w Polsce,w Gdańsku (Nowy Wzrok) Słyszałąm same dobre opinie o tej klinice.Mam nadzieję,że tego sierpnia się spiszą,bo nie chcę wrócić ślepa do Anglii Tutaj taki zabieg kosztuje 2-3 tys. funtów

IP i czas połączenia logowane. [6768257]
[11.04.2006] 13:23
Marcin33
Witam wszystkich bardzo serdecznie,
moj problem moze wuydac sie wszystkim banalny, ale mnie on bardzo zajmuje glowe. Mam wade ok -2,2 na oba oczy. Bylem w klinice przy Grzybowskiej w Warszawie na wstepnych badaniach kwalifikacyjnych. Pani dr. Gadomska stwierdzilaze kwalifikuje sie jak najbardziej na operacje laserem. Nigdy nie nosilem ani okularow ani szkiel kontaktowych, jednak wiem ze moj wzrok nie jest sokoli i lapie sie dosc czesto na tym, ze nie moge przeczytac czegos, co znajduje sie dalej. Co sadzicie o tej klinice i o miom pomysle na operacje. Dr. powiedzial mi ze trzeba byc psychicznie pewnym tego to szybciej sie goi. Wiem to, ale mam dylematy.
Napiszcie prosze co o tym sadzicie, czy warto.
pozdrawiam,
Marcin
P.S. mam 33 lata

IP i czas połączenia logowane. [6770681]
[11.04.2006] 15:10
Isabelle
A wiec zawsze jest jakies ryzyko,a to są Twoje oczy...Ale uważam,że każdy inaczej reaguje na ten zabieg więc trzeba się samemu przekonać.Ja postanowiłam nie słuchać nikogo i zrobić robie tą korektę ponieważ mam dosyć szkieł oraz okularów, w któych jest mi niewygodnie.Nie będę się męczyła.Nie mam może dużej wady bo -1,7 i -2,0 ale jednak jest uciążliwa Nie radź się nikogo.Niektórym się nie udało,bo mają za dużą wadę.Acha i ja mam 21 lat.Od tego wieku można już robić taką operację

IP i czas połączenia logowane. [6771552]
[11.04.2006] 16:37
Leming

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [6772134]
[11.04.2006] 16:42
Leming
do mwindsurf

i jak widzisz po zabiegu ??

IP i czas połączenia logowane. [6772177]
[11.04.2006] 23:09
mwindsurf
hej Leming
a zatem mamy zabieg u tego samego lekarza... mi zrobil oczy bardzo dobrze, oceniam ze zabieg udal sie w 98% tzn prawe oko perfekcja lewe leciutko slabiej, sam zabieg zupelnie na luzie bezbolesnie, trwal 17 min. Po zabiegu zero jakichkolwiek dolegliwosci, pozatym ze mialem rozne "atrakcje" wizualne typu halo, łuny, poswiaty zmienna ostrosc itp itd. z dnia na dzien wszystko sie klarowalo i po okolo miesiacu widzenie bylo @@@iste. ja z wady -3 zszedlem do "zera" ale lekarz zrobil mi leciutki astygmatyzm na lewym oku ktory jednak patrzac obuocznie jest zupelnie bez znaczenia. sam zabieg super profesjonalnie, szybko i calkowicie bezbolesnie, niestety sam lekarz choc mily i bez watpienia specjalista z czasem zacznie cie olewac, no ale coz... nikt nie jest idealny... reasumujac: od dnia zabiegu codziennie ciesze sie ze sie mu poddalem, swiat krotkowidza jest do dupy a przekonasz sie o tym juz 2-3 doby po zabiegu :] ja poddalbym sie operacji raz jeszcze bez watpliwosci ale przyznam ze zastanawialbym sie nad wroclawskim eyecenter.. badz co badz jednak nie znalazl sie tu nikt (a sledze to forum od poczatku) kto ocenilby eye... inaczej niz na 100%... hmmm... no ale ja jestem zadowolony w 98% i co waznejsze najwieksze obawy sie nie sprawdzily zatem... polecam...
Powodzenia.. daj znac jak po operacji.
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [6775317]
[11.04.2006] 23:27
maniekk
mwindsurf ile czasu minęło od zabiegu?

IP i czas połączenia logowane. [6775465]

1 2 3 4 5   » 270 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat