o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

LASEROWA KOREKCJA WADY WZROKU

1 «   166 167 168 169 170   » 362 Strony tematu:
[07.08.2012] 22:17
Adas95
O ile mi zrobią korekcję.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19753065]
[08.08.2012] 14:19
robii:)
A nie zastanawiałeś się nad soczewką fakijną? to jest dla osób, którzy mają nadwzroczność w granicach: od +5 do +13D i astygmatyzm do 2D

IP i czas połączenia logowane. [19754171]
[08.08.2012] 14:45
Adas95
Z tego co widziałem jest to 3x droższe od lasera + widać to w badaniu, co przekreśli moje marzenie dotyczące zawodu jaki chce wykonywać. Co do tego niedowidzenia. Dowiedziałem się, że osoby które nie widzą nawet największej litery E na tablicy bez okularów, a po założeniu okularów widzą nawet najmniejsze, dla mnie jest to niemożliwe, nie tylko z tego powodu, że ja tak nie mogę, ale w ogóle.

IP i czas połączenia logowane. [19754228]
[08.08.2012] 14:58
Adas95
Vika, a po założeniu okularów byłaś w stanie przeczytać kilka rzędów?

IP i czas połączenia logowane. [19754267]
[08.08.2012] 21:52
Vika11
No tak... nosiłam szkła -6,0 i bez nich nie widziałam nawet tablicy, ale po założeniu widziałam 10/10 czyli 10 rzędów a więc tak jak powinna widzieć zdrowa osoba. Nie rozumiem dlaczego Ty przy korekcji, czyli w okularach tego nie widzisz...???

IP i czas połączenia logowane. [19755210]
[14.12.2017] 20:04
[08.08.2012] 22:32
Adas95
Bo mam szkła +3,5 a wadę +7, to może dlatego.

IP i czas połączenia logowane. [19755343]
[09.08.2012] 00:18
Adas95
Gadałem też z osobami plusowymi, które mówiły, że nawet w okularach nie wiele się poprawiało widzenie, może my tak mamy

IP i czas połączenia logowane. [19755623]
[09.08.2012] 15:24
robii:)
To co to za zawód? Kurde dziwne może i soczewka fakijna droga, ale mogłaby Ci pomóc...

IP i czas połączenia logowane. [19756494]
[09.08.2012] 21:19
Adas95
Żołnierzem chcę być ...

IP i czas połączenia logowane. [19757322]
[10.08.2012] 13:35
kama3006
Witam , Jakbyście wszyscy mogli przy okazji pisać w jakiej klinice i w jakim mieście robiliście to by było lepiej bo każdy by wiedział którą omijać Ja bee miała niedługo w klinice LEXUM laserową korekte metodą femtosekundową lasik. CZy ktoś może miał korekte w tej klinice? Będę wdzięczna za odpowiedź.

IP i czas połączenia logowane. [19758491]
[11.08.2012] 11:39
stefania07
yankes55 (12.08.03 18:50):
anies222 (05.05.14 18:02):
Witam byłam na wizycie kwalifikującej, podobno mam swietne warunki do zabiegu, Lasikiem. Czy ktoś robił korektę u dr Wyrzykowskiego w Łodzi? Za 2 tygodnie mam termin ale trochę się boję po tym wszystkim co tu przeczytałam. Mam -3 i - 2,5, duzo jezdze samochodem i pracuje przy komputerze a okulary mnie dobijają. Soczewek nie mogę nosic, strasznie je odczuwam. Przeraziłam sie tych dziwnych widoków swiatła w nocy. Za kierownica to koszmar takie swiatła. Teraz w okularach tez mi sie wszystko rozprasza.
Proszę o jakąś konstruktywna wypowiedz bo nie wiem co robi. Pozdrawiam

Ja mialem przeprowadzony zabieg w Lexummedica w Krakowie, u dr Ziemniak i szczerze powiedziawszy jest to dobry lekarz. Zakwalifikowany bylem do zabiegu w Bielsku-Białej u dr. Macieja Klepacki i szczerze powiedziawszy odradzam znajomosc z nim. Powod: "zapomnial" mi leku dodac w do gojenia sie oka, mimo, ze wiedzialem, ze cos jest nie tak, klepal mnie po ramieniu i ze swoim luzackim podejciem do sprawy "To minie prosze sie nie martwic", "najwyzej poprawka, ktora jest w tej samej cenie". A moja wada nie byla duzo, bo tylko -2,5. Pozniej zle mi rozpisał leki itp. Gdybym kontroli nie mial w Krakowie, niewiadomo jakbym do tej pory widział
Odradzam tą klinikę w Krakowie !

IP i czas połączenia logowane. [19760341]
[11.08.2012] 12:26
skubica666
Witam Was wszystkich martwiących się o zjawisko halo i esterburst czy jakoś tak, ponieważ oko dopiero się wygaja po 6 miesiącach oczywiście po 2 tyg. już powinniście widzieć ostro. Powiem wam tak iż mój facet jest z oddziałów specjalnych i na akcji dostał w oko maluśkimi odłamkami z granatu który uderzył w beczke a ze mial gogle ochronne to jedynie co mu się stało to pozostały blizny na oku, a zmierzam do tego iż on miał te same zjawiska czyli halo i ten drugi i mu dopiero ustąpiły po roku czasu bo niestety oko musi mieć jakiś okres wygojenia więc na Waszym miejscu bym się nie martwiła zbyt wcześnie bo po co się stresować, najlepiej stosować się ostro do zaleceń lekarza i nie przesilać oka w trakcie gojenia bo to wiadomo skoro płatek na oku odciągają i później musi się zrosnąć a na to potrzeba troszke czasu a nie 2 tyg.Tak jak w innego typu miejscach po dokonaniu jakich kolwiek zabiegów. pozdrawiam i trzymajcie się.

IP i czas połączenia logowane. [19760415]
[12.08.2012] 12:17
marcin11111
czy ktos z was uzywal kropel na zmniejszenie zrenic w celu wyeliminowania starburst? prosze o opisanie swoich odczuc na ten temat

IP i czas połączenia logowane. [19762459]
[13.08.2012] 19:22
alicja5352
witam
miesiac po operacji strasznie boli mnie oko, takie uczucie jakbym miala zalozona rozporke na oczy? nie wiecie co to jest? przez pare dni kropel nie uzywalam ;/

IP i czas połączenia logowane. [19765935]
[13.08.2012] 23:29
truten
Witam po przerwie.
Przerwa spowodowana była zabiegiem, do którego się zbierałem i zbierałem.
Aż się zebrałem. Po wnikliwej analizie tego (i innych też) forum zdecydowałem się na odwiedziny w CMO Laser...
I dziś - po pięciu tygodniach - mogę powiedzieć, że się raczej udało. Z wady nie zostało mi nic, co dałoby się zmierzyć. Czyli zero.
Gdyby nie "wnikliwa analiza", nie wiedziałbym nawet, że miałem jakieś "halo". Ale że się człowiek naczytał, to teraz mądrzejszy. Dobrze, że nie po szkodzie, bo to był sukces.
Czego i innym niezdecydowanym życzę.

IP i czas połączenia logowane. [19766815]
[14.08.2012] 00:52
eliza
@truten,
a dlaczego "mogę powiedzieć, że się raczej udało"? jakieś komplikacje drobne?
I powiedz mi jeszcze, proszę, czym spowodowana była tak długa absencja na forum? Aż 5 tygodni do siebie dochodziłeś? Pytam, ponieważ za tydzień mam zabieg, a w pracy powiedziałam, że po tygodniu powinnam wrócić (a pracuję przy komputerze )...

IP i czas połączenia logowane. [19766976]
[14.08.2012] 00:54
eliza
@alicja5352,
byłaś z tym już u swojego lekarza? nie ma na co czekać! lepiej się upewnić, czy nic poważnego się nie dzieje.
miesiąc to sporo czasu i chyba już nie powinny się takie rzeczy dziać..

IP i czas połączenia logowane. [19766979]
[14.08.2012] 09:52
sonius
Ja dochodziłam do siebie 1,5 tygodnia, więc każdy ma inaczej, nie ma się co stresować, u niektórych to trwa nawet kilka dni.

IP i czas połączenia logowane. [19767227]
[14.08.2012] 23:26
truten
eliza (12.08.14 00:52):
@truten,
a dlaczego "mogę powiedzieć, że się raczej udało"? jakieś komplikacje drobne?
I powiedz mi jeszcze, proszę, czym spowodowana była tak długa absencja na forum? Aż 5 tygodni do siebie dochodziłeś? Pytam, ponieważ za tydzień mam zabieg, a w pracy powiedziałam, że po tygodniu powinnam wrócić (a pracuję przy komputerze )...
Po pierwsze - się udało. Taki jest stan na dziś. A kto wie, jak będzie za miesiąc - może będę mógł oglądać misję Curiosity na Marsie bez użycia tv i przyrządów optycznych?
Po drugie - czekałem z chwaleniem się, aż będę całkiem sprawny, czyli gdy mi się skończy zwolnienie z racji zabiegu. A gdy się skończyło zwolnienie, to zaczął się urlop.
Po trzecie - więc nie ma strachu, chociaż z tym powrotem po tygodniu do pracy przy komputerze to bym podchodził ostrożnie i bez przeciążeń.

IP i czas połączenia logowane. [19768942]
[15.08.2012] 09:50
Maceks
truten, u jakiego byłeś lekarza w tym okolaserze? bo też mam zamiar się wybrać i nie wiem do kogo iść.

IP i czas połączenia logowane. [19769323]
[15.08.2012] 14:59
bez okularów
czy ktoś z Was robił zabieg w Weiss Klinik w Chorzowie? jakie są Wasze doświadczenia i opinie o tej klinice? zdecydowałam się w końcu na zabieg, ale nie wiem gdzie go zrobić - dużo w sumie jest klinik, ale też różne są opinie na ich temat... generalnie interesuje mnie Śląsk - co polecacie?

IP i czas połączenia logowane. [19770038]
[15.08.2012] 20:22
eliza
tutaj masz sporą dyskusję na temat tej chorzowskiej kliniki:
http://www.korekcja.pl/showthread.php?26-WEI SS-KLINIK-%28Chorz%C3%B3w%29-opinie (truten, dzięki za odpowiedź

IP i czas połączenia logowane. [19770846]
[16.08.2012] 08:51
bez okularów
Dzięki eliza! a jakieś inne kliniki na Śląsku - które polecacie?

IP i czas połączenia logowane. [19771747]
[16.08.2012] 09:21
Vika11
Ja robiłam epi lasik w Tychach w Lens Medzie u dr Szendzielorza i mogę polecić. Wada z -6,0 zeszła do zera na obu oczach.

IP i czas połączenia logowane. [19771791]
[16.08.2012] 16:58
eliza
A mam jeszcze takie drobne pytanie do osób, którzy mają już wszystko za sobą Właśnie czytałam ulotki z kliniki i się zastanawiam nad zaleceniem aby nie używać kosmetyków na 24 godziny przed zabiegiem. Dotyczy to kosmetyków do twarzy oraz dezodorantów wszelkiego rodzaju, tak? Tzn. że nie mogę użyć nawet kremu do twarzy nawilżającego? Wyschnę na wiór!

IP i czas połączenia logowane. [19772662]
[16.08.2012] 21:11
po korekcji
bez okularów (12.08.15 14:59):
czy ktoś z Was robił zabieg w Weiss Klinik w Chorzowie? jakie są Wasze doświadczenia i opinie o tej klinice? zdecydowałam się w końcu na zabieg, ale nie wiem gdzie go zrobić - dużo w sumie jest klinik, ale też różne są opinie na ich temat... generalnie interesuje mnie Śląsk - co polecacie?
Miałam zabieg w tej chorzowskiej klinice - polecam, dobry wybór! Mają sprzęt, który bardzo precyzyjnie określi parametry zabiegu - czyli robią zabieg skrojony indywidualnie. A jeśli okaże się, że Twoja wada nie może być skorygowana do 0, to na pewno się o tym dowiesz przed zabiegiem. Możesz spotkać się z opiniami, że ktoś tam nie został doinformowany dokładnie - ja przygotowałam sobie listę pytań do lekarza Na wszystkie uzyskałam bardzo rzetelne odpowiedzi.

IP i czas połączenia logowane. [19773299]
[17.08.2012] 10:53
yankes55
eliza (12.08.04 10:26):
@yankes55 o kurcze... Dobrze, że się zorientowałeś, że coś jest nie tak i poszedłeś do innego lekarza..
A to nie jest tak, że jeśli coś nie wyjdzie (tym bardziej z winy lekarza) to sami pokrywają koszta ponownego zabiegu??
Bo jeśli nie, to się nie dziwię, że tak olewają... Zaczynam się bać.

Nie ma sie czego bać, po co mam robić ponowny zabieg, jak pierwszy zabieg ma na celu usunięcie wady. Drugi zabieg sie robi jak pierwsza wada jest b.duza np. -10. A moja była niewielka, ale lekarz nastawiony na kase, a nie zdrowie pacjenta, ten lekarz to M.Klepacki.

IP i czas połączenia logowane. [19774273]
[17.08.2012] 12:17
Vika11
eliza (12.08.16 16:58):
A mam jeszcze takie drobne pytanie do osób, którzy mają już wszystko za sobą Właśnie czytałam ulotki z kliniki i się zastanawiam nad zaleceniem aby nie używać kosmetyków na 24 godziny przed zabiegiem. Dotyczy to kosmetyków do twarzy oraz dezodorantów wszelkiego rodzaju, tak? Tzn. że nie mogę użyć nawet kremu do twarzy nawilżającego? Wyschnę na wiór!
No niestety ja też zastanawiałam się jak to przeżyję ale wszystko jest do ogarnięcia. Za cenę dobrego wzroku można (i trzeba) się poświęcić

IP i czas połączenia logowane. [19774502]
[17.08.2012] 13:55
yankes55
Vika11 (12.08.17 12:17):
eliza (12.08.16 16:58):
No niestety ja też zastanawiałam się jak to przeżyję ale wszystko jest do ogarnięcia. Za cenę dobrego wzroku można (i trzeba) się poświęcić

Mam pytanie do tych co robili, jeestem 3 miesiace po zabiegu prawego oka, gdzie mialem wade -2.5, teraz mam 0.25, czy istnieje szansa, by ten wzrok byl 0.0. Podobno oko się regeneruje do 6 miesięcy. Powiem tyle, ze uzywam leku lotemax, by wyeliminować pozostalości, które w oku zostały

IP i czas połączenia logowane. [19774777]
[17.08.2012] 14:02
Adas95
Wg. mnie oko się ciągle goi i będzie 0,0 A miałeś laser tylko na jednym oku czy oba?

IP i czas połączenia logowane. [19774800]

1 «   166 167 168 169 170   » 362 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat