o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

LASEROWA KOREKCJA WADY WZROKU

1 «   359 360 361 362 Strony tematu:
[26.06.2017] 15:40
Mario7
Ze stolicy polecam klinika Cmo laser a w szczególności doktor Grabowską- Libero, świetna specjalistka - wada zredukowana do 0.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22759142]
[26.06.2017] 15:43
Kurczaczyca
Mario7 (17.06.2017.26 15:40):
Ze stolicy polecam klinika Cmo laser a w szczególności doktor Grabowską- Libero, świetna specjalistka - wada zredukowana do 0.

Już nie doktor, ale profesor . Nie ma lepszej kliniki i lepszego lekarza. Druga sprawa, że masakrycznie ciężko jest się do niej teraz dostać. Ja jestem już prawie pół roku po zabiegu i miałam się pokazać w lutym na kontroli. Od 20 stycznia mieli jej grafik, próbowałam dzwonić od rana i dopiero po 1,5 h się dodzwoniłam i wszystko na luty było już zajęte :/.
Jedyną rzeczą, która mnie wkurza w tej klinice to rejestracja. Nie można zarezerwować terminu na określony dzień (nawet dzień przed) bo oni nie wiedzą, grrrr..... To się tyczy wizyt tylko właśnie u Pani profesor. Ale cóż, dla fachowca trzeba pocierpieć, teraz będę polować na następne terminy i dam znać co i jak. U mnie wszystko OK.

IP i czas połączenia logowane. [22759143]
[26.06.2017] 15:46
Ula
Hwj, z przykroscia swierdzam, ze to forum nie jest chyba jednak obiektywne - kilka dni temu umiescilam komenarz, ww ktorym neizbyt pochlebnie wyrazilam sie na temat wizyt pokontrolny@@@ednej pani doktor, a po kilku godzinach komentarza juz nie bylo.

IP i czas połączenia logowane. [22759144]
[26.06.2017] 15:48
Ula
Sprobuje wiec jeszcze raz - 2 tyg temu mialam zabieg metoda EBK, w mavicie, u Pani dr Kamasz.
Mialam bardzo duza wade -9,5 oraz 3,5 astygmatyzmu na jedno oko, a na drugie -3,5 i 3 astygmatyzmu.
po zabiegu, zgodnie z ustaleniami, na slabszym oku miala zostac mi wada -2. Sam zabieg byl naprawde bardzo krotki i zupelnie bezbolesny - mimo to stresu bylo oczywiscie duzo, bo ja jestem mega panikara
po zabiegu gorzej - 3 dni bolu no i przedewszystkim swiatlowstret, ktory nie pozwolil nawet na wyjecie jedzenia z lodowki - ale w tej lodowce bylo jasno Teraz, 2 tyg po zabiegu, jest o wiele lepiej - roznica giganyczna, ide ulica i czytam wszystkie reklamy i tablice rejestracyjne
Od 2 dni pozwalam sobie na dluzsze niz spacer z psem wyjscia z domu - bylam w centrum handlowhym, na obiedzie i na kawie. To jednak byl duzy wysilek dla oczu - klima i sztuczne swiatlo jednak mocno wysuszaja oczy.
Reasumujac - jestem bardzo zadowolona i, mimo stresu, warto!
Polecam malvit i dr Kamasz - bardzo konkretna i profesjonalna.
To, za co moj post zostal usuniety, to chybauwaga o tym, ze przed zabiegiem pani doktor miala dla mnie 1,5 h, a podczas wizyt kontrolnych niecierpliwi sie po 5 minutach

IP i czas połączenia logowane. [22759147]
[26.06.2017] 15:50
AnaBarlo
Lasowy2: mam trudny przypadek i okulistka skierowala mnie do Voigt. Oczywiscie zaczelam o tym wszystkim czytac i pojawilo sie milion watpliwosci. Inna okulistka polecila mi klinike Zoooptica. Jestes w stanie cos doradzic?

IP i czas połączenia logowane. [22759149]
[21.11.2017] 07:17
[31.07.2017] 13:44
olalal399
też bardzo polecam artlife, super podejście do pacjentów

IP i czas połączenia logowane. [22780357]
[31.07.2017] 15:59
arleta franklin
Cześć A ja juz od jakiegoś czasu z zainteresowaniem śledzę tutaj forum - bo też się zbieram i zbieram, wstępne gratisowe już były, dokładne trzygodzinne wstępne badania też mam za sobą - w klinice Malvit - ale niestety ze względu na suchość oka (cierpię od wakacji, chyba w wyniku lat soczewek) pani doktor kazała mi wpuszczać krople i podgoić oczy - i dopiero będę mogła mieć zabieg; poleciła hatchback, ale nie cierpię tych kropli, wiele tu osób też polecało, ale jak dla mnie to one są zawsze spienione i nieprecyzyjnie wylatuje kropla (albo ja taką sierotą jestem... Pani doktor postawiła mnie w trudnej sytuacji, kazała samej zdecydować czy Femtolasik czy EBK? Każda metoda ma swoje plusy - i minusy... coś poradzicie? a coś o tych kroplach? o suchości oka? jakies doświadczenia w leczeniu?

IP i czas połączenia logowane. [22780425]
[31.07.2017] 16:02
Elemele2
No to mnie Ula trochę nastraszyłaś bo mi lekarz obiecał, że po trans PRK (podobna metoda) bede mogła po 2 tygodniach wrócić do pracy i szczerze mówiąc muszę w tym terminie pracować. A pracuję w IT czyli cały czas przed komputerem... No nic, mam nadzieję, że faktycznie po 2 tygodniach bedzie ok

IP i czas połączenia logowane. [22780426]
[31.07.2017] 16:04
spejsa
no właśnie nie wiem jak to z tym EBK, wydaje mi się że w porównaniu do lasika czas rekonwalescencji jest dużo lepszy... ja byłam póki co na konsultacji w Lexum i czekam na wyznaczenie terminu zabiegu - właśnie lasika...

IP i czas połączenia logowane. [22780427]
[31.07.2017] 16:05
;-)
Spejsa ooo LExus? a w jakim miescie? Bo ja jutro w Poznaniu mam zabieg wlasnie LASIK

IP i czas połączenia logowane. [22780428]
[31.07.2017] 16:09
grzybekxl
Ja mam termin na 27.02. w Lexus Szczecin. Metoda - Lasik. Wada -2.25 oboje oczu. Pytanie - gdzie w Szczecinie można kupić dobre okulary przeciwsłoneczne aby jakoś przeżyć pierwsze tygodnie po zabiegu? Osoby po Lasiku proszone o wypowiedź jak jest po zabiegu i po jakim czasie się dochodzi do pełnej sprawności wzrokowej.

IP i czas połączenia logowane. [22780431]
[31.07.2017] 16:12
ula
Laserowane dziewczyny - kiedy zaczelyscie sie malowac (Zwlaszcza po lasiku)? A jak z piciem alkoholu?

IP i czas połączenia logowane. [22780433]
[31.07.2017] 16:14
co ty nie powiesz?
Może jeszcze ćpanie nikotyny

IP i czas połączenia logowane. [22780434]
[21.08.2017] 22:10
ania4800
ja robiłam u dr Tomczak w ArtLife w Gdańsku. nie bójcie się, bo to w ogóle nie boli! przyjemne nie jest, ale spokojnie idzie znieść, gorsza jest wizyta u dentysty a efekt na całe życie !

IP i czas połączenia logowane. [22791887]
[22.08.2017] 09:14
Elegia
Cześć, równiez jestem po metodzie EBK, widzę że dużo osób o nią pyta więc dziele się swoimi doświadczeniami w tym temacie
Wada -3,75 i -4,5 plus lekki astygmatyzm. Sam zabieg ktrótki i bezbolesny, w dniu zabiegu lekkie pieczenie i nic poza tym, ostrość słaba. Następny i kolejny dzień bardzo silny ból, potoki łez i kataru,leżałam w zaciemnionym pokoju i czekałam aż ból minie bo ciężko się było skupić na czymkolwiek innym. Z każdym kolejnym dniem było dużo lepiej, ból ustąpił. Po tygodniu miałam zdjęte soczewki opatrunkowe, ostrość widzenia po zdjęciu soczewek bardzo słaba. Teraz jestem miesiąc po zabiegu i widzę bardzo dobrze: Wizytę kontrolną mam za 3 dni więc się dowiem czy jakaś wada na tą chwilę pozostała. Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu, żadne efekty uboczne nie wystąpiły, zero efektu alo alo itp czego życzę wszystkim, którzy zdecydują się na zabieg!

IP i czas połączenia logowane. [22791963]
[22.08.2017] 09:16
;-)
Ula malować sie nie mozna przezminimum 2 miesiace, alkoholu pić nie można bo rozrzedza krew, nikotyny nie pecić. Ja odpuszczam do miesiaca na pewno

IP i czas połączenia logowane. [22791964]
[22.08.2017] 09:18
ula
2 miesiace bez malowania? To jak ja do pracy wroce? ja po 2 tyg wypilam 2 drinki, w koljejnych dniach jakies wino i jest ok, ale nie bede przez jakis czas jeszcze uwazac z iloscia.
Zazdroszcze braku swiatlowstretu

IP i czas połączenia logowane. [22791966]
[22.08.2017] 09:21
Elemele2
U mnie jak sami wiecie widznie z bliska jest raczej ok - produkuje sie tutaj od dnia zabiegu a pisze na komorce wiec literki sa malutkie... Nie mam zadnego podwojnego widzenia duching ani alo alo tylko jak pisalam lekka mgielke, tak jakby pokoj byl lekko zaparowany. A dzisiaj juz nawet mgla jest zdecydowanie mniejsza.

IP i czas połączenia logowane. [22791969]
[22.08.2017] 09:24
grzybekxl
Będę miał EBK w Lexus w Szczecinie - kupilem Grupon przeszedłem kwalifikqcje i czekam na zabieg. Ze wzgledu na obnizone ceny przez grupon mają duzo chetnych i czas od kwalifikacji do zabiegu to kilka tygodni

IP i czas połączenia logowane. [22791970]
[22.09.2017] 21:15
marta478
a kogo polecacie w okolicach Gdańska, tak +50km???

IP i czas połączenia logowane. [22808769]
[22.09.2017] 21:22
patrycja0
W Gd masz ArtLife na Obrońców Wybrzeża, bardzo dobra klinika

IP i czas połączenia logowane. [22808771]
[23.09.2017] 12:02
pisz sam ze sobą
i odpowiadaj samemu sobie po 7 min., tłuku nreklamodawczy z komercyjnej kliniki.

IP i czas połączenia logowane. [22808905]
[23.09.2017] 12:08
laserowa pani
Witajcie! czytam was od dłuższego czasu, w zeszłą sobotę i ja miałam swój zabieg, więc postanowiłam się podzielić z Wami wrażeniami Wada -3,75 i -2,5, astygmatyzm -1 i -0,75, metoda epi-lasik. Zabieg miałam w Silberman Weiss Klinik, operował dr Łukasz Cwelina. Wszystko poszło ok, więcej paniki przed niż już w dniu zabiegu i podczas zabiegu doktor bardzo miły, wszystko tłumaczył itd. Bałam się tej rozpórki na oko, ale nic a nic mnie nie bolało jej zakładanie. Zabieg miała o 10.30, o 13.30 byłam w domu. Po zabiegu widziałam czysto, ale niewyraźnie, bo oczy mocno łzwaiły i były zalane lekami. Po powrocie do domu poszłam spać, obudziłam się wieczorem. Widziałam kiepsko, piasek w oczach, szczypanie, ale do wytrzymania. Wzięłam tabletki przeciwbólowe i znowu poszłam spać. W niedzielę rano żadnego bólu ale widzenie dalej nieostre. Wczoraj byłam na zdjęciu soczewek opatrunkowych i po ich zdjęciu zdecydowanie lepiej widzę, ale problem jest przy mocnym słońcu i wieczorem. W badaniach wszystko wyszło dobrze, ale oczy się goją. Nie odczuwam jednak żadnego bólu, szczypania czy światłowstrętu. Myślę, że za tydzień wrócę już do pracy.

IP i czas połączenia logowane. [22808908]
[23.09.2017] 12:10
Kasik 30
Witam wszystkich, mam pytanie dotyczące badania kwalifikującego przed zabiegiem, ile takie badanie trwa. Moje pytanie wynika z dużej rozbieżności pomiędzy klinikami (Staryy Wzrok-2h, Lexus - 20min)?

IP i czas połączenia logowane. [22808910]
[23.09.2017] 12:12
anit:)
W Lexus robia takie 20 min bardzo wstępne darmowe badanie. Stwierdzają na podstawie grubości i struktury rogówki, czy jakimi metodami korekcja jest możliwa. Przed zabiegiem, trzeba się jeszcze zgłosić na właściwe już płatne badania, które juz pewnie trwają dłużej.

IP i czas połączenia logowane. [22808911]
[23.09.2017] 12:15
;-)
Ja w Lexus miałam badanie w cenie bo kupilam bon podarunkowy walentynkowy ale normalnie badania kwalifikacyjne kosztują 250zł nie ma czegoś takiego jak bezplatne bynajmniej tam gdzie ja robilam, nic o takim nie mowiono

IP i czas połączenia logowane. [22808912]
[23.09.2017] 12:17
komcio88
Hej. Dzisiaj mija mój drugi miesiąc od zabiegu. Ale zacznijmy od początku. Jestem z Wrocławia i wybrałem klinikę Lexus ( ze względu na ich promocje). Po konsultacji z lekarzem prowadzącym zdecydowałem się na EBK. W dzień zabiegu oczywiście stres czy wszytko pójdzie dobrze itp. Sam zabieg dostarczył trochę dyskomfortu, ale wszytko w granicach rozsądku. Minusem tej metody miałobyć uczucie ciała obcego w oku i tak było. Pierwsze 3 dni masakryczne, ale później juz coraz lepiej. Na obu oczach miałem wadę 1,5 (niby nie duża ale okulary trzeba nosić). Na prawe oko widziałem juz znakomicie po tygodniu, natomiast na lewe nie ( i juz zaczeła się panika), ale lekarze uspokajali. Dzisiaj jak wspominałem jestem po 2 miesiącach i po kolejnej wizycie kontrolnej. Zarówno lewe jak i prawe oko wyzerowało się i jak to stwierdził lekarz mam lepszy wzrok niż piloci myśliwców. Od dzisiaj moge wrócić na basen i cieszyć się pełnią życia sportowego. Lekarzem prowadzącym jak i osobą operującą był/jest Dr Dominik Urban, i mogę szczerze polecić tego lekarza. Jeżeli miałbym jeszcze raz decydować się na zabieg to wybrałbym tego lekarza i tą klinikę, i mimo wstępnego bólu i dyskonfortu związanego z tą metodą nie wybrałbym chyba innej, także ze względu ze nie posiadam żadnej blizny na oku.

IP i czas połączenia logowane. [22808915]
[05.11.2017] 16:54
patrycjaj03
ArtLife na Obrońców Wybrzeża

IP i czas połączenia logowane. [22830706]
[05.11.2017] 17:10
patrycjaj03
Pracuję tam na recepcji

IP i czas połączenia logowane. [22830721]
[06.11.2017] 09:11
Elemele2
Aby wrocic do tematu podziele sie, ze jutro mam kolejna kontrole po zabiegu (w piatek minal tydzien). Wydaje mi sie, ze widze w dzien idealnie ale kiedy porownuje widzenie z moim chlopakiem ktory ma idealny wzrok wychodzi, ze widze gorzej od niego. Mam nadzieje, ze jutro w koncu dowiem sie jak widze na ten moment. Niestety z powodu lewego oka moje nocne widzenie nadal jest gorsze (mam lekki duching w tym oku oraz cos w rodzaju flare? Wokol swiatel widze jednym okiem aureole a do tego lekko podwojny obraz). Prawe oko bez zmian super, wszystkie diody i swiatla widze bez zadnych poswiat - jest lepiej niz bylo w okularach lub spczewkach przed zabiegiem.

IP i czas połączenia logowane. [22830921]

1 «   359 360 361 362 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat