o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

LASEROWA KOREKCJA WADY WZROKU

1 «   359 360 361 Strony tematu:
[26.06.2017] 15:40
Mario7
Ze stolicy polecam klinika Cmo laser a w szczególności doktor Grabowską- Libero, świetna specjalistka - wada zredukowana do 0.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22759142]
[26.06.2017] 15:43
Kurczaczyca
Mario7 (17.06.2017.26 15:40):
Ze stolicy polecam klinika Cmo laser a w szczególności doktor Grabowską- Libero, świetna specjalistka - wada zredukowana do 0.

Już nie doktor, ale profesor . Nie ma lepszej kliniki i lepszego lekarza. Druga sprawa, że masakrycznie ciężko jest się do niej teraz dostać. Ja jestem już prawie pół roku po zabiegu i miałam się pokazać w lutym na kontroli. Od 20 stycznia mieli jej grafik, próbowałam dzwonić od rana i dopiero po 1,5 h się dodzwoniłam i wszystko na luty było już zajęte :/.
Jedyną rzeczą, która mnie wkurza w tej klinice to rejestracja. Nie można zarezerwować terminu na określony dzień (nawet dzień przed) bo oni nie wiedzą, grrrr..... To się tyczy wizyt tylko właśnie u Pani profesor. Ale cóż, dla fachowca trzeba pocierpieć, teraz będę polować na następne terminy i dam znać co i jak. U mnie wszystko OK.

IP i czas połączenia logowane. [22759143]
[26.06.2017] 15:46
Ula
Hwj, z przykroscia swierdzam, ze to forum nie jest chyba jednak obiektywne - kilka dni temu umiescilam komenarz, ww ktorym neizbyt pochlebnie wyrazilam sie na temat wizyt pokontrolny@@@ednej pani doktor, a po kilku godzinach komentarza juz nie bylo.

IP i czas połączenia logowane. [22759144]
[26.06.2017] 15:48
Ula
Sprobuje wiec jeszcze raz - 2 tyg temu mialam zabieg metoda EBK, w mavicie, u Pani dr Kamasz.
Mialam bardzo duza wade -9,5 oraz 3,5 astygmatyzmu na jedno oko, a na drugie -3,5 i 3 astygmatyzmu.
po zabiegu, zgodnie z ustaleniami, na slabszym oku miala zostac mi wada -2. Sam zabieg byl naprawde bardzo krotki i zupelnie bezbolesny - mimo to stresu bylo oczywiscie duzo, bo ja jestem mega panikara
po zabiegu gorzej - 3 dni bolu no i przedewszystkim swiatlowstret, ktory nie pozwolil nawet na wyjecie jedzenia z lodowki - ale w tej lodowce bylo jasno Teraz, 2 tyg po zabiegu, jest o wiele lepiej - roznica giganyczna, ide ulica i czytam wszystkie reklamy i tablice rejestracyjne
Od 2 dni pozwalam sobie na dluzsze niz spacer z psem wyjscia z domu - bylam w centrum handlowhym, na obiedzie i na kawie. To jednak byl duzy wysilek dla oczu - klima i sztuczne swiatlo jednak mocno wysuszaja oczy.
Reasumujac - jestem bardzo zadowolona i, mimo stresu, warto!
Polecam malvit i dr Kamasz - bardzo konkretna i profesjonalna.
To, za co moj post zostal usuniety, to chybauwaga o tym, ze przed zabiegiem pani doktor miala dla mnie 1,5 h, a podczas wizyt kontrolnych niecierpliwi sie po 5 minutach

IP i czas połączenia logowane. [22759147]
[26.06.2017] 15:50
AnaBarlo
Lasowy2: mam trudny przypadek i okulistka skierowala mnie do Voigt. Oczywiscie zaczelam o tym wszystkim czytac i pojawilo sie milion watpliwosci. Inna okulistka polecila mi klinike Zoooptica. Jestes w stanie cos doradzic?

IP i czas połączenia logowane. [22759149]
[20.09.2017] 20:26
[31.07.2017] 13:44
olalal399
też bardzo polecam artlife, super podejście do pacjentów

IP i czas połączenia logowane. [22780357]
[31.07.2017] 15:59
arleta franklin
Cześć A ja juz od jakiegoś czasu z zainteresowaniem śledzę tutaj forum - bo też się zbieram i zbieram, wstępne gratisowe już były, dokładne trzygodzinne wstępne badania też mam za sobą - w klinice Malvit - ale niestety ze względu na suchość oka (cierpię od wakacji, chyba w wyniku lat soczewek) pani doktor kazała mi wpuszczać krople i podgoić oczy - i dopiero będę mogła mieć zabieg; poleciła hatchback, ale nie cierpię tych kropli, wiele tu osób też polecało, ale jak dla mnie to one są zawsze spienione i nieprecyzyjnie wylatuje kropla (albo ja taką sierotą jestem... Pani doktor postawiła mnie w trudnej sytuacji, kazała samej zdecydować czy Femtolasik czy EBK? Każda metoda ma swoje plusy - i minusy... coś poradzicie? a coś o tych kroplach? o suchości oka? jakies doświadczenia w leczeniu?

IP i czas połączenia logowane. [22780425]
[31.07.2017] 16:02
Elemele2
No to mnie Ula trochę nastraszyłaś bo mi lekarz obiecał, że po trans PRK (podobna metoda) bede mogła po 2 tygodniach wrócić do pracy i szczerze mówiąc muszę w tym terminie pracować. A pracuję w IT czyli cały czas przed komputerem... No nic, mam nadzieję, że faktycznie po 2 tygodniach bedzie ok

IP i czas połączenia logowane. [22780426]
[31.07.2017] 16:04
spejsa
no właśnie nie wiem jak to z tym EBK, wydaje mi się że w porównaniu do lasika czas rekonwalescencji jest dużo lepszy... ja byłam póki co na konsultacji w Lexum i czekam na wyznaczenie terminu zabiegu - właśnie lasika...

IP i czas połączenia logowane. [22780427]
[31.07.2017] 16:05
;-)
Spejsa ooo LExus? a w jakim miescie? Bo ja jutro w Poznaniu mam zabieg wlasnie LASIK

IP i czas połączenia logowane. [22780428]
[31.07.2017] 16:09
grzybekxl
Ja mam termin na 27.02. w Lexus Szczecin. Metoda - Lasik. Wada -2.25 oboje oczu. Pytanie - gdzie w Szczecinie można kupić dobre okulary przeciwsłoneczne aby jakoś przeżyć pierwsze tygodnie po zabiegu? Osoby po Lasiku proszone o wypowiedź jak jest po zabiegu i po jakim czasie się dochodzi do pełnej sprawności wzrokowej.

IP i czas połączenia logowane. [22780431]
[31.07.2017] 16:12
ula
Laserowane dziewczyny - kiedy zaczelyscie sie malowac (Zwlaszcza po lasiku)? A jak z piciem alkoholu?

IP i czas połączenia logowane. [22780433]
[31.07.2017] 16:14
co ty nie powiesz?
Może jeszcze ćpanie nikotyny

IP i czas połączenia logowane. [22780434]
[21.08.2017] 22:10
ania4800
ja robiłam u dr Tomczak w ArtLife w Gdańsku. nie bójcie się, bo to w ogóle nie boli! przyjemne nie jest, ale spokojnie idzie znieść, gorsza jest wizyta u dentysty a efekt na całe życie !

IP i czas połączenia logowane. [22791887]
[22.08.2017] 09:14
Elegia
Cześć, równiez jestem po metodzie EBK, widzę że dużo osób o nią pyta więc dziele się swoimi doświadczeniami w tym temacie
Wada -3,75 i -4,5 plus lekki astygmatyzm. Sam zabieg ktrótki i bezbolesny, w dniu zabiegu lekkie pieczenie i nic poza tym, ostrość słaba. Następny i kolejny dzień bardzo silny ból, potoki łez i kataru,leżałam w zaciemnionym pokoju i czekałam aż ból minie bo ciężko się było skupić na czymkolwiek innym. Z każdym kolejnym dniem było dużo lepiej, ból ustąpił. Po tygodniu miałam zdjęte soczewki opatrunkowe, ostrość widzenia po zdjęciu soczewek bardzo słaba. Teraz jestem miesiąc po zabiegu i widzę bardzo dobrze: Wizytę kontrolną mam za 3 dni więc się dowiem czy jakaś wada na tą chwilę pozostała. Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu, żadne efekty uboczne nie wystąpiły, zero efektu alo alo itp czego życzę wszystkim, którzy zdecydują się na zabieg!

IP i czas połączenia logowane. [22791963]
[22.08.2017] 09:16
;-)
Ula malować sie nie mozna przezminimum 2 miesiace, alkoholu pić nie można bo rozrzedza krew, nikotyny nie pecić. Ja odpuszczam do miesiaca na pewno

IP i czas połączenia logowane. [22791964]
[22.08.2017] 09:18
ula
2 miesiace bez malowania? To jak ja do pracy wroce? ja po 2 tyg wypilam 2 drinki, w koljejnych dniach jakies wino i jest ok, ale nie bede przez jakis czas jeszcze uwazac z iloscia.
Zazdroszcze braku swiatlowstretu

IP i czas połączenia logowane. [22791966]
[22.08.2017] 09:21
Elemele2
U mnie jak sami wiecie widznie z bliska jest raczej ok - produkuje sie tutaj od dnia zabiegu a pisze na komorce wiec literki sa malutkie... Nie mam zadnego podwojnego widzenia duching ani alo alo tylko jak pisalam lekka mgielke, tak jakby pokoj byl lekko zaparowany. A dzisiaj juz nawet mgla jest zdecydowanie mniejsza.

IP i czas połączenia logowane. [22791969]
[22.08.2017] 09:24
grzybekxl
Będę miał EBK w Lexus w Szczecinie - kupilem Grupon przeszedłem kwalifikqcje i czekam na zabieg. Ze wzgledu na obnizone ceny przez grupon mają duzo chetnych i czas od kwalifikacji do zabiegu to kilka tygodni

IP i czas połączenia logowane. [22791970]

1 «   359 360 361 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat