o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czarna muzyka / Hip-hop
 » Odpowiedz na ten temat

Co jest takiego wspaniałego w hip hopie ??

1 2 3
[23.06.2004] 00:23
antyhh
Dla mnie to jest "muzyka" bez energii, nuda totalna i poprostu zygac mi sie chce jak widze tych dresów którzy machają rekami i mówią tandetne wierszyki o tym jacy oni są biedni i nie maja co do garnka włozyc ....- żenada ! Dla mnie hip hop jest takim samym zjawiskiem jak disco polo w latach 90tych ubiegłego wieku i ma nadzieje ze moda na ten styl "muzyczny" szybko minie.Pytanie kieruje do hip hopowców---> co takiego wspaniałego jest w hh ?? Licze na jakies sensowne odpowiedzi( nie ze mnie mają przekonac i ze zaczne słuchac tej muzycznej plagi która ogarneła ostatnio nie tylko nasz wspaniały niegdys kraj)....Piszcie hip hopy...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.02.2006] 20:21
aluminasiren
fenomen tej muzyki polega na tym, iż jest dostosowana poziomem do osób jej słuchających aczkolwiek wyjątki się zdarzają Subete wa itami wo tomonau hodo azayaka.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6338773]
[27.02.2006] 16:06
kahlan
Posluchaj troche wiecej. Np pfk, kaliber, moze molesta ewenement. Nie jest to tylko opoiwiesc o tm jak jest zle to raczej powinno zmuszac do przemyslen. sprawdz sobie pezeta 3wymiar (szczegolnie starsze kawalki jak status quo) no nie wiem. jest wiele rodzajow tej muzy moze baunce jest bardziej energiczny stworzony w koncu do zabawy
poza tym jest to muza do sluchania nie do tanczenia to trzeba zrozumiec zajarzyc o co chodzi wykonawcy. My dreams desapear from the sky
when my soul is alone and cry
I can die I can die I can die...
I can't see the moon in the night
I can't hear your voice when you laugh
I have never felt your love
I am alone for always anybody with me...

IP i czas połączenia logowane. [6426525]
[09.03.2006] 23:49
MMI...
hmmm pytanie powinno brzmieć co było takiego wspaniałego w Hip Hopie...Tym prawdziwym ...czyli w produkcjiach wydanych w latach 1994 do 2003 ... to co po roku 2003 było wydawane i nadal niestety jest wydawane nie określił bym mianem muzyki Hip hop....(no moze na palcach u rąk zliczył bym tych co twożą jeszcze obecnie hip hop).... Reszta to żenada, Hip hopowo gejowa paradą. Cała sztuka HH polega na tym by przekazać rymując mówiąc o czymś ważnym i przez to nauczać ... A w obecnych czasach teksty pisze sie tylko po to by sie nachapać monetami te teksty często nie mające sensu teksty o czymś ulotnym pisane pod wpływem jakiegoś kaprysu wykonawcy ,prawdziwy hh nauczał teksty były stałę (o szacunku ,poważaniu ,przestrzeganiu przed błędami,one naprawde nauczały itd)...a dzisiejszy hh to rapowane a wręcz półśpiewane ,ci ludzie przekazują często to czego nigdy nie przeżyli ... ehhh ważne ze publika zadowolona ... melodyjny bit i pedalskie głosiki w refrenach popagujące marichuane...( ja wychowałem sie na HH gdzie mnie nauczano ze nie warto palić...))A przez tych pajaców podających sie za hip hopowców nawet ludzie po 40-stce tego słuchają ... wcześniej HH słuchali tylko prawdziwi ci któży słuchali i analizowali słowo ...a nie wsłuchiwali sie w melodie która tak naprawde była nie istotna wręcz sam bit i sampel i najważniejsze czyli przekaz często dosłowny i ukryty czasami Teraz nagle wszystko sie zmieniło nagle nie jest żałosny... hehe ci któży kiedyś mówili ze ta muzyka jest żałosna nagle sie nią zachwycają i słuchają tych wszystkich co udają i nie są sobą np Mezo , Verba ttfuu , 3 wymiar , 18L no masa ... masa jest tych sprzedających sie na wizji chłopczyków itfu tfu ... no wiec teraz puanta ...ONI NIE SŁUCHAJĄ HIP HOPU , TYLKO HIP HO POLA ... BO CZY MOŻNA POLUBIEĆ COŚ CZEGO SIE NIE NAWIDZI ?? HMMM NO JA MYŚLE ZE TECHNA NIGDY NIE BĘDE LUBIAŁ ... CHOĆ NIGDY NIE MÓWCIE NIGDY BO NIEKTÓŻY TEZ KIEDYS MÓWILI ZE NIGDY NIE BEDĄ SŁUCHAĆ HH ... A CO SIE STAŁO SŁUCHAJĄ HEHE MYŚLĄC OJJ NIE WŁAŚNIE NIE MYŚLĄC ... NIE CHCE IM SIE MYŚLEĆ NAD PRZEKAZEM ZADAWALA ICH TYLKO ŁADNY BICIK POWOLI JUZ PODCHODZĄCY POD TYPOWE KAWAŁKI POPOWE ... POZDRO DLA PRAWDZIWYCH ... I ZAPRASZAM NA GG 7943101

IP i czas połączenia logowane. [6518597]
[11.03.2006] 23:03
dolgorlz
Ludzie....Ja też nie qmam,co jest w hh,ale nie musicie potępiać za to tych,którzy tego słuchają!Ja po prostu nie wyrażam swoich poglądów tutaj.Coś mnie łaskocze w brzu@@@ak widze skejta ubranego w dres i w czapkę z daszkiem założoną daszkiem na bok.Ale już żygam na ludzi,którzy mówią "Masz tego nie słuchać bo ja tego nie lubię" a ludzie którzy zakładają takie temany tak piszą,tylko w innym kontekście.Jedni lubią hh,a ja rocka,zostawmy więc siebie w spokoju. http://s4@@@.pl/c.php?uid=49918
Klikajcie a zobaczycie zabawną stronkę!!!!

IP i czas połączenia logowane. [6535932]
[21.09.2017] 19:49
[12.03.2006] 00:51
kahlan
hahah na bank strasznie zabawna stronka na baaaank

kim jestes? znaczy wktórym klanie? My dreams desapear from the sky
when my soul is alone and cry
I can die I can die I can die...

I can't see the moon in the night
I can't hear your voice when you laugh
I have never felt your love
I am alone for always anybody with me
[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [6536735]
[12.03.2006] 18:28
dolgorlz
oczywiście WAMPIRY!!!!!!!! Kim mogę innym być??Nawet mój awator przypomina trochę wampira,jak sie przyjrzeć http://s4@@@.pl/c.php?uid=49918

IP i czas połączenia logowane. [6541562]
[12.03.2006] 18:30
dolgorlz
ale jakoś trzeba pracować i zbierać krew,nie?? http://s4@@@.pl/c.php?uid=49918

IP i czas połączenia logowane. [6541578]
[29.06.2006] 21:56
motyleqq
bo w tym jest cała prawda. według mnie.

IP i czas połączenia logowane. [7441655]
[30.06.2006] 21:17
dolgo
W hiphopie??haha,dobre...prawda w hiphopie,błahaha...W hiphopie to tylko się wyzywają. http://s4@@@.pl/c.php?uid=49918
Witamy w nowym rodzaju napięcia
Poprzez naród cudzoziemców
Gdzie nie wszystko znaczy być okay
Telewizyjne sny o jutrze
Nie jesteśmy jedynymi którzy powinni podążać
To wszystko wystarczy by się sprzeczać

IP i czas połączenia logowane. [7450523]
[01.07.2006] 19:16
Jenny87
Co jest wspaniałego w hip hopie? Dla kogoś, do kogo ten przekaz trafia jest to muza, klimat który on czuje, odpowiada mu taka forma wyrażania siebie. Dla innych wspaniały jest hip hop a dla innych rock. I tak ma być, tak jest dobrze, bo każdy z nas jest inny, ma inny gust. Powinniśmy byc tolerancyjni. Nie możemy oceniać czy dany gatunek jest dobry czy zły, bo nie mamy do tego prawa! Bo to nie jest obiektywne. Jeżeli więc nie słucham hip hopu to nie muszę mówić jaki to on jest beznadziejny, że to muzyka nie na poziomie. Poza tym wielu hip hopowców studiuje, więc wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy. Ani stan majątkowy. Jeden słuch hip hopu a inny dance czy jeszce coś innego. I bardzo dobrze. KAżdy jest indywidualną jednostką, i nie musi słuchac tego co inni. Mam nadzieję, że jest parę osób, które podzielają moje zdanie. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [7457259]
[05.07.2006] 00:20
Tchawica
rytyhm te brzmienia

IP i czas połączenia logowane. [7485860]
[06.07.2006] 16:19
Faraon-ka
Co jest takiego wspaniałego w hh ??? WSZYSTKO !!!

IP i czas połączenia logowane. [7500090]
[08.07.2006] 15:16
Zawias
dolgo (06.06.30 21:17):
W hiphopie??haha,dobre...prawda w hiphopie,błahaha...W hiphopie to tylko się wyzywają.

widze ze na pewno wysłuchałas całego hip hopu..
przypuszczam ze dwie piosenki słyszałas a chcesz sie idiotko wypowiaadac o całej muzyce i kulturze hip hopowej...
posłuchaj Grammatik... na ich płytach jest moze kilka wulgaryzmow..
spiewają o tym o czym chcą, nikogo nie obrazają,
posłuchajcie hh zzanim sie wypowiecie na jego temat

antyhh
jestes zwykłym pajacem..
marna prowokacja
hip hop to jak disco polo?
to cvo napisałes to zenada...

http://www.martineden.republika.pl/

IP i czas połączenia logowane. [7517029]
[08.07.2006] 17:51
Tchawica
antyhh jak to nazwales ??muzyczna plaga tak???muzyczna plaga to sie zrobila rok temu kiedy nagle wszystkie stacje radiowe zaczely puszczac hh....czyli w wiekszosci przypadkow chale...a co z tymi ludzmi ktorzy sluchaja hh od tych czasow kiedy byl tepiony??oni sie juz nie licza??lubie hh prawdziwy, taki ktory ma swoje korzenie a teksty i muzyka przekazuja jakas tresc...czlowiek ktory lubi ten gatunek rozrozni bez najmniejszego problemu dobry sensowny kawalek a scierwo nakrecane przez media...wiec jezeli nigdy go nie sluchales i tylko opierasz sie na tym co slyszysz w radiu czy w TV to tak naprawde nie masz o tym zielonego pojecia....
PIS!

IP i czas połączenia logowane. [7518123]
[09.07.2006] 14:39
Deilan
Dla mnie hh to coś wspaniałego.....nie wypowiadajcie sie krytycznie o czymś czego nie słuchacie czego nie czujecie czego nie potraficie zrozumieć i o czym nie macie zielonego pojęcia!!!!!! Nie będe mówić to o tzw. hip-hopolo gdyż tworzą go ludzie którzy nie mają zamiaru nic przekazać oni poprostu prześcigają sie w tym który kawałek będzie hitem to jest jak pop dosłowinie......bez przekazu zwykłe farmazony....jak juz wcześniej ktoś z was napisał hip-hop to muza do słuchania nie do tańczenia......trzeba ją zrozumieć...dla mnie hh jest elementem który w istotny sposób pomaga mi w życiu...pozwala spojrzeć logiczniej na niektóre żeczy...czasem wyciągnąć z dołka i zmusza do przemyśleń...przez co potrafie analizować własne błędy...hip-hop to muza która wpaja pozytywne wartości(JBL-jedność-bractwo-lojalność),przypomina o podstawowych wartościach o których większość nie pamięta...pełno jest w śród nas samolubów,pedantów,ludzi którzy sie wywyższają tylko dlatego że mają więcej hajsu...który przeważnie dostają od rodziców bo tak naprawde sami sobie nie potrafią poradzić w życiu.......hip-hop przekazuje to co najważniejsze czego zwykły człwiek nie żyjący w tej kulturze nie potrafiący jej zrozumieć nie dostrzega gdyż widzi tylko siebie,tylko swoje wartości i tylko własne cele,niepotrafi sie integrować z grupą i nie potrafi mieć prawdziwych przyjaciół....hip-hop pokazuje że każdy z nas jako pojedyncza jednostka może byc kimś wspaniałym...może dać coś od siebie...pokazuje że jeśli tylko sie chce to można wszytko...że trzeba dążyć do celu nie rezygnować z marzeń,ale przypomina też ze trzeba sie liczyć innych.....tak więc pokazuje że każdy jako pojedyńcza jednostka jest kimś wspanialym ale przypomina że będąc samemu tak naprawde jesteśmy zerem,niczym,czyli ukazuje ile warta jest przyjaźń miłość...nie znam żadnej innej kultury w której tak bardzo liczy sie braterstwo przyjaźń(dosłownie jeden za wszystkich wszystcy za jednego...JBL....)tak jest w mojej grupie tańczymy breka słuchamy hip-hopu...sięgamy także po inne kawałki by sie rozerwać ale to hip-hop daje nam najwięcej radości...otwiera umysł pozwala sie zrelaksować...uczy tego co najważniejsze.....prawdziwy hip-hop to nie tylko muza to cała kultura która jak dla mnie jest czymś wspaniałym....jest jedną wielką integralną grupą ludzi którzy potrafią poczuć i zrozumiec przekazywane słowa,potrafią stworzyć pojedyńczą jednostke z milionów ludzi.....................TO MOWA O PRAWDZIWYM HIP-HOPIE KTóRY UKAZUJE SĘS ŻYCIA...I NAJWAżNIEJSZE WARTOśCI....

IP i czas połączenia logowane. [7524776]
[10.07.2006] 22:59
Tchawica
WOW! pelna definicja hh

IP i czas połączenia logowane. [7539343]
[11.07.2006] 21:15
dolgo
Zawias: z przykroscią muszę stwierdzić, że kiedyś pod wpływem mojego braciaka słuchałam hiphopu.Nie do mnie z tymi tekstami w stylu: nie poznałaś kultury hh więc shut up.
Ludzie, strzeżcie się hiphopu.... http://s4@@@.pl/c.php?uid=49918
Witamy w nowym rodzaju napięcia
Poprzez naród cudzoziemców
Gdzie nie wszystko znaczy być okay
Telewizyjne sny o jutrze
Nie jesteśmy jedynymi którzy powinni podążać
To wszystko wystarczy by się sprzeczać

IP i czas połączenia logowane. [7547691]
[13.07.2006] 22:32
deko88  deko88@tlen.pl
strzec sie hh?? To znaczy ze jest szkodliwy czy dobrze cie rozumiem? Bo jeśli tak to co można powiedzieć o koncertach ciężkiej muzyki . Antyhh pytasz co ludzie widzą w rapie- odpowiedz jest prosta, ta muzyka najlepiej trafia do słuchacza, większość tekstów jest o czymś. Podkład muzyczny to zbiór najlepszych dźwięków połączonych w świetną całość. Co do dresów to jakie ma znaczenia jak kto się ubiera, ważne jest raczej to co sobą reprezentuje. Zastanawia mnie jakiej ty słuchasz muzyki, że tak ostro krytykujesz hh , o którym dobrze wiem, że nie jest doskonały i nie da się sluchać tylko tego garunku.
Pozdro dla wszystkich, którzy lubia i cenią hh za to jaki był w POlsce przed 2003 rokiem. DOn`t drink and drive! SMOKE AND FLY

IP i czas połączenia logowane. [7568399]
[16.07.2006] 15:14
19mysza90
W hh najlepsze jest to że w tej muzyce najwazniejszy jest człowiek i jego problemy. ==>PZD DLA WSZYSTKICH ZIOMALI I ZIOMALEK ~> Życie każdego człowieka jest baśnią pisaną ręką Boga...

IP i czas połączenia logowane. [7591565]
[16.07.2006] 18:26
Pearls girl
Większość polskich zespołów HH to zupełne dno. Dlaczego? Mówią jacy oni są biedni a w teledyku jeżdżą najdroższymi samochodami. Żenada. I want your soul. I will eat your soul.

IP i czas połączenia logowane. [7593270]
[18.07.2006] 20:29
Pelsonek
Siemanko tu Delian.....zmieniłem pseudo bo mi sie coś konto popsuło.....lipton.........
Zauwazyłem że jeszcze doszły jakieś wąty co do dresów.....ludzie!!!!Głowa mnie boli jak czytam to co niektórzy popisali(negatywnego na temat hip-hopu)!!!widze ze jak ktoś nie żyje tą kulturą to naprawde nic nie rozumie i nie potrafi kompletnie nic zaczaić.....dam wam przykład.......jest dwóch dresów(najlepszych kumplu),@@@ani,najarani do oporu....zaczynają sie bić,
ktoś tam wezwał policje...przyjeżdżają pały...i do nich....no a oni co rzucają sie na policje albo razem w nogi tak to jest....potrafią sie pokłucić ale i tak później będą przyjaciółmi...potrafią zrozumieć ostrą jazde....zachowanie kumpla na haju....nie obrażają sie o byle co mimo kłutni i nie porozumień i tak dali by sie zabić za kumpla.......a w jakiej innej kulturze to znajdziecie...każdy inny sie ofocha,odąsa i koniec przyjaźni....a jak kumpel będzie w potrzebie to udają że nic nie widzą albo nie chcią sie narażać-mówią twój problem to ty jesteś głupi sam sobie radź....a dres co zawsze pomoże nawet jak kumpel nie będzie miał racji a będzie w tarapatach,zawsze za swoim,zawsze pojedzie na akcje zawsze pogada,pomoże i nie patrzy na to co mówią inni że jaki to jest bije sie i co z tego że sie bije broni swoich!!!!Potrafi być przyjacielem!!!Nigdy nie zostawi w potrzebie!!!!!......czy wy to uważacie za coś negatywnego????LUDZIE OGARNIJCIE SIE I PRZEJŻYJCIE NA OCZY.....Nie wiecie co naprawde w życiu sie liczy...???patrzycie na stereotypy na to co mówią sąsiedzi...obcy ludzie???? Mnie @@@ obchodzi co mówią o mnie obcy ludzie...sąsiedzi i stare babki które nic nie czają...i inni co mają do mnie wąty i do mojego zachowania ważne że ja wiem co sie w życiu licz...docieniam pozytywnie wartości i nie zostawiam w potrzebie.....potrafie kochać....potrafie być przyjacielem...jestem kimś wartościowym bo KOCHAM HIP-HOP I DZIĘKI NIEMU ROZUMIEM ŻYCIE TO CO W NIM NAJWAŻNIEJSZE...i wiem że jest to jedyna kultura która naprawde potrafi coś osiągnąć nie przemija i nie zmienia wartości.......potrafi trwać mimo sprzeciwom....mimo przeszkodom....zawsze jest sobą.....nie ulega negatywnm wpływom.....
MOWA TU O PRAWDZIWYM HIP-HOPIE I O CAŁEJ TEJ KULTURZE
JBL...JBL...JBL...JBL...JBL...JBL...JBL...JBL

IP i czas połączenia logowane. [7612089]
[22.03.2008] 14:33
znafca z dupy
JBL [*]

a nie @@@ JLB? jednosc lojalnosc braterstwo?

IP i czas połączenia logowane. [12449375]
[22.03.2008] 16:07
Geldermann
dolgo (06.07.11 21:15):
Zawias: z przykroscią muszę stwierdzić, że kiedyś pod wpływem mojego braciaka słuchałam hiphopu.Nie do mnie z tymi tekstami w stylu: nie poznałaś kultury hh więc shut up.
Ludzie, strzeżcie się hiphopu....

gdybyś rzeczywiście słuchała hip[ hopu o bys nie napisała że
dolgo (30.07.11 21:17):
W hiphopie to tylko się wyzywają.

ale skoro słuchałaś jakiegoś chłamu spod znaku wielkie joł, i IQ < 75 to nie oceniaj żle kultury której nie znasz..
podaj jedną piosenkę Grammatika, Fisza, Duże Pe, Fenomena, Paktofoniki, Łony, w której jest pełno nienawiści, wulgaryzmów albo bezsensownych wyzwisk...
najpierw słuchaj tej muzyki, potem o niej pisz...

IP i czas połączenia logowane. [12449788]
[18.05.2008] 09:43
ane_ta
nie wszyscy co sluchaja hh sa dresami! ludzie przeciez nie mozecie oceniac innych po muzyce ktorej sluchają. ja bardzo lubie polski hip hop a nikt by nawet nie powiedzial ze zajmuje sie taka właśnie muzyką...

IP i czas połączenia logowane. [12777905]
[18.05.2008] 09:48
to muzyka
dla plebsu

IP i czas połączenia logowane. [12777918]
[06.09.2008] 16:14
KrIsTiAnO
Co jest takiego wspaniałego w hip hopie ??
Chcesz to wiedziec odpowiem ci chłopie...
Hip hop to życie! Posłuchaj tego żłopie.
A zrozumiesz co takiego jest w hip hopie.
Ta muzyka ma styl no i powiem tobie tyle
Powiem tobie tyle ile ważą twoje bryle!!!
Było bardzo mile ale wy@@@am...
Od @@@anego forum szybko się oddalam!
Spalam 3 kilo trawy. Czytam to forum założył je ktoś nie mrawy... Nara

IP i czas połączenia logowane. [13408799]
[16.10.2008] 21:07
xxxpdgladyxxx
MMI... (06.03.09 23:49):
hmmm pytanie powinno brzmieć co było takiego wspaniałego w Hip Hopie...Tym prawdziwym ...czyli w produkcjiach wydanych w latach 1994 do 2003 ... to co po roku 2003 było wydawane i nadal niestety jest wydawane nie określił bym mianem muzyki Hip hop....(no moze na palcach u rąk zliczył bym tych co twożą jeszcze obecnie hip hop).... Reszta to żenada, Hip hopowo gejowa paradą. Cała sztuka HH polega na tym by przekazać rymując mówiąc o czymś ważnym i przez to nauczać ... A w obecnych czasach teksty pisze sie tylko po to by sie nachapać monetami te teksty często nie mające sensu teksty o czymś ulotnym pisane pod wpływem jakiegoś kaprysu wykonawcy ,prawdziwy hh nauczał teksty były stałę (o szacunku ,poważaniu ,przestrzeganiu przed błędami,one naprawde nauczały itd)...a dzisiejszy hh to rapowane a wręcz półśpiewane ,ci ludzie przekazują często to czego nigdy nie przeżyli ... ehhh ważne ze publika zadowolona ... melodyjny bit i pedalskie głosiki w refrenach popagujące marichuane...( ja wychowałem sie na HH gdzie mnie nauczano ze nie warto palić...))A przez tych pajaców podających sie za hip hopowców nawet ludzie po 40-stce tego słuchają ... wcześniej HH słuchali tylko prawdziwi ci któży słuchali i analizowali słowo ...a nie wsłuchiwali sie w melodie która tak naprawde była nie istotna wręcz sam bit i sampel i najważniejsze czyli przekaz często dosłowny i ukryty czasami Teraz nagle wszystko sie zmieniło nagle nie jest żałosny... hehe ci któży kiedyś mówili ze ta muzyka jest żałosna nagle sie nią zachwycają i słuchają tych wszystkich co udają i nie są sobą np Mezo , Verba ttfuu , 3 wymiar , 18L no masa ... masa jest tych sprzedających sie na wizji chłopczyków itfu tfu ... no wiec teraz puanta ...ONI NIE SŁUCHAJĄ HIP HOPU , TYLKO HIP HO POLA ... BO CZY MOŻNA POLUBIEĆ COŚ CZEGO SIE NIE NAWIDZI ?? HMMM NO JA MYŚLE ZE TECHNA NIGDY NIE BĘDE LUBIAŁ ... CHOĆ NIGDY NIE MÓWCIE NIGDY BO NIEKTÓŻY TEZ KIEDYS MÓWILI ZE NIGDY NIE BEDĄ SŁUCHAĆ HH ... A CO SIE STAŁO SŁUCHAJĄ HEHE MYŚLĄC OJJ NIE WŁAŚNIE NIE MYŚLĄC ... NIE CHCE IM SIE MYŚLEĆ NAD PRZEKAZEM ZADAWALA ICH TYLKO ŁADNY BICIK POWOLI JUZ PODCHODZĄCY POD TYPOWE KAWAŁKI POPOWE ... POZDRO DLA PRAWDZIWYCH ... I ZAPRASZAM NA GG 7943101

w sumie masz racje.Jedna wielka KOMERCJA!!!!!!!!!!! nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli.....

IP i czas połączenia logowane. [13644338]
[16.10.2008] 21:12
xxxpdgladyxxx
Faraon-ka (06.07.06 16:19):
Co jest takiego wspaniałego w hh ??? WSZYSTKO !!!

Dlaczego młodzi wybrali hip hop?
- Bo mówi o życiu, bo jest blisko ich. nie jest piętnastym tekstem,
na temat tego, że zakochałem sie w Marzence.. " nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli.....

IP i czas połączenia logowane. [13644376]
[18.11.2008] 13:12
Mettman
Dla mnie to sa głupie farmazony i wypowiedzi . Ja widze w Hip hopie piekno tej muzyki a tym tego piekna nie dostrzegasz . Kazdemu sie inna muzyka podoba ja naprzykład nie moige słuchac techna dla mnie to głupie brzdeki bez tekstu i przesłanie jak juz cos spiewaja to jedna linijke ktora siepowtarza przez cała piosenke Wiec kazdy słucha czego innego ja mam w sercu tylko i wyłacznie RAP

IP i czas połączenia logowane. [13848136]
[01.03.2009] 17:22
unique1660
boze jak sie komus nie podoba to nie musi słuchać hh... mi sie nie podoba np. rock, czy metal i tez nie rozumiem co w tym jest ciekawego?? ale mam to gdzies kazdy se słucha czego chce wiec sory ale jak nie rozumiesz o co chodzi w hip hopie to nie krytykuj moze? nie mam pojęcia co to

IP i czas połączenia logowane. [14470014]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat