o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Pierwsze objawy ciąży

1 «   19 20 21 22 23   » 54 Strony tematu:
[06.07.2006] 10:57
lalalalallaaaaaaaalalaookka
Paulina18 (06.07.05 23:01):
Hejcia Właśnie przeczytałam wasze wypowiedzi ... wiem,że to jest trochę głupi,ale kochałam się z moim chłopakiem póltora tyg.temu był tostosunek przerywany ,od tamtej pory mam zawroty głowy , biecam co 30min do wc ,boli mnie podbrzusze i mam powiększone węzły chłonne koło macicy czy jakoś tak to się nazywa ... czuje tez ze rozrosły mi się biodra...chociąż upłynełozaledwie półtora tyg.mam taką jaśniutką kreskę na macicy ... ale piersi i reszta jest bez zmian ... czy to może być ciąza... fakt ,że kochałam się jeden dzień po mieśiączce ... jak obliczyć wogóle dni płodne ?
tak to jest ,jak gownia.ra zabierze sie za rzeczy o ktorych nie ma pojecia!

wspolczuje ci!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7496690]
[06.07.2006] 12:43
Młoda15
yyy.. nie wiem jak zaczac... jakies 2 tygodnie temu przezylam swoj pierwszy raz... To byla chwila zapomnienia... On zapomnial o zabezpieczeniu.. ja nie myslalam.. Niby wszystko jest ok( mam miesiaczke, nic mi nie dolega) ale watpliwosci sa.. Moj chlopak nie mial wytrysku i to mnie ratuje.. ale czy moge zajsc w ciaze?? Pomocy!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [7497730]
[06.07.2006] 19:19
Miraaa
jaaa po 7 dniach tej cholernej luteiny mam okres!! a juz zaczynalam panikowac bo mialam caly czas temp ok.37 stopni :| wiecie co mysle ze naprawde nie powinnysmy tak od razu myslec o ciazy bo bardzo latwo jest sie wpedzic w mega schize :| i wykonczyc psychicznie. Mloda15 daj spokoj nie jestes w ciazy,,,mozesz zajsc w ciaze w przyszlosci jak nie bedziesz sie zabezpieczac...teraz jak masz miesiaczke i w dodatku nic nie bylo wszystko jest

IP i czas połączenia logowane. [7501647]
[06.07.2006] 19:22
Miraaa
ps:niunia1234 jak tam Twoj problem?ja zaraz wracam na tabletki anty...cholera dziewczyny zabezpieczajcie sie bo potem bedzie zle :/ i pamietajcie ze cos takiego jak stosunek przerywany to najglupsza rzecz pod sloncem, nigdy nie bedziecie miec pewnosci ;p

IP i czas połączenia logowane. [7501668]
[10.07.2006] 22:03
jdafksdafhs
błagam, powiedzcie mi czy mozliwe jest ze jestem w ciazy?? spozniami sie okres piaty dzien!! juz od ponad roku miesiaczkuje regularnie. moj cykl trwał zawsze 31 dni ale ten ostatni, trwał 28! czy mozliwe jest ze teraz okres spozni mi sie o te trzy dni z tego cyklu poprzedniego!! kochałam sie ze swoim chłopakiem w 10 dniu od rozpoczecia okresu, mielismy prezerwatywe lecz na sam koniec ona sie ssuneła i dokonczylismy bez! trwqło to jakas minute i zanim włozył bez wytarł dobrze swego penisa i wyszedł ze mnie przed wytryskiem!! błagam o szybka aodpowiedz!!! i napiszcie mi jeszcze jakie moga byc przyczyny spozniajacej sie miesiaczki, czekam własnie na wyniki matur ale nie stresuje sie bardzo!! czy moge nie odczuwac stresu a go przezywac!! pozdrawiam i czekam na szybko odpowiedz!!

IP i czas połączenia logowane. [7538596]
[23.07.2014] 21:23
[10.07.2006] 22:16
jdafksdafhs
jdafksdafhs (06.07.10 22:03):
błagam, powiedzcie mi czy mozliwe jest ze jestem w ciazy?? spozniami sie okres piaty dzien!! juz od ponad roku miesiaczkuje regularnie. moj cykl trwał zawsze 31 dni ale ten ostatni, trwał 28! czy mozliwe jest ze teraz okres spozni mi sie o te trzy dni z tego cyklu poprzedniego!! kochałam sie ze swoim chłopakiem w 10 dniu od rozpoczecia okresu, mielismy prezerwatywe lecz na sam koniec ona sie ssuneła i dokonczylismy bez! trwqło to jakas minute i zanim włozył bez wytarł dobrze swego penisa i wyszedł ze mnie przed wytryskiem!! błagam o szybka aodpowiedz!!! i napiszcie mi jeszcze jakie moga byc przyczyny spozniajacej sie miesiaczki, czekam własnie na wyniki matur ale nie stresuje sie bardzo!! czy moge nie odczuwac stresu a go przezywac!! pozdrawiam i czekam na szybko odpowiedz!!

IP i czas połączenia logowane. [7538740]
[11.07.2006] 06:22
koval45
dziko (05.05.09 20:05):
To znowu ja widze ze nikt nic nie odp rozumiem moze nie macie czasu nawet to looknac :/ a ja sie tak bardzo boooje ;( jush doslownie wariuje z kazda godzina martwie sie coraz bardziej okres spoznia mi sie jsuh 4 dni :/ a do tego cos mnie kluje w dole brzucha i w piersiach :/ poza tym ciagle mierze ta temp. i wychodzi mi cos kolo 37 C czasem anwet wiecej ... ale ja sie potwornie boje gdzie ten okres ????

juz powinien byc okresik...ty glupa cipo

IP i czas połączenia logowane. [7540822]
[12.07.2006] 16:49
ruda1235
cze ja bym sie chaciala dowiedziec bo spoznia mi sie okres juz 3 tygodnie brzuch mnie boli tak jak na okres ale go ne dostaje persi mnie pobolewaja i caly czas sie czuje zmenczona czy powie mi ktos czy ja moge byc w ciazy>????? testu sobie nie kupie narazie bo nie mam peniedzy mam 19 lat a do lekarza nie chce isc bo jak zwykle powie zebym przyszla z testem do niej co mam zrobic prosze o odp

IP i czas połączenia logowane. [7554812]
[12.07.2006] 18:40
kasia....
czesc wam.mam problem...ostatnio ja i mój chłopak bardzo intensywnie sie pieściliśmy.Oboje mielismy na sobie bielizne.Mój chlopak miał wytrysk.pocierał swoim penisem o moje wargi sromowe(ale byłam w majtkach).od paru dni bardzo boli mnie podbrzusze..oprocz tego boląmnie takze piersi...bardzo sie tym wszystkim martwie ..czy to mozliwe ze jestem w ciązy?prosze piszcie szybko.....!!!

IP i czas połączenia logowane. [7555781]
[16.07.2006] 22:43
sad_angel_
Sluchajcie mam pytanko jakie sa pierwsze objawy ciazy w pierwszym miesiacu

IP i czas połączenia logowane. [7596026]
[18.07.2006] 12:31
niunia1234
Miraaa dostałam okres! Już jakiś czas temu, ale nie miałam neat i nie mogłam napisać Muszę przyznać,że ostro się bałam, ale okres w końcu się pojawił choć niedobrota się spóźniał

IP i czas połączenia logowane. [7607639]
[18.07.2006] 12:39
niunia1234
ruda1235
Skoro okres spóźnia Ci się już 3 tygodnie to niepokojące... Choć, może to byś spowodowane różnymi czynnikami. Nie napisałaś nic o okolicznościach... Co i kiedy, a to bardzo ważne. Mi kiedyś miesiączka spóźniała się miesiąc. Uważam,że jednak powinnac uzbierać trochę kaski i kupić sobie test.

kasia....
Miałam taką samą sytuację wiele razy i podobnie jak Ty martwiłam się, ale uważam, że nie ma czym Głowa do góry i czekaj na okres

IP i czas połączenia logowane. [7607713]
[18.07.2006] 20:01
Lolia
Jestem w ciąży, a mam dopiero 15 lat Co mam zrobić?

IP i czas połączenia logowane. [7611793]
[18.07.2006] 23:11
jeziorko
dziewczyny pomóżcie, mam podwyższoną temmperaturę ciała, trudności z oddychaniem, okres spoźnia mi się dwa tygodnie, codziennie rano mi niedobrze i często mdleje. Byłam pewna, że na coś choruję, ale poszłam do lekarza i powiedział mi, że najprawdopodniej jestem w ciąży i że mam zrobić test, a poźniej pojść do ginekologa. Zrobiłam test tak tylko, żeby mu udowodnić, że nie ma racji, ale wyszło, że jednak ją miał. Do ginekologa nie poszłam, bo już sama nie wiem. Na razie może to brzmieć normalnie. Tylko, że ja jeszcze nigdy z nikim nie spałam. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Może wy wiecie?

IP i czas połączenia logowane. [7614141]
[20.07.2006] 09:43
kulfoniastywyr
jeziorko (06.07.18 23:11):
dziewczyny pomóżcie, mam podwyższoną temmperaturę ciała, trudności z oddychaniem, okres spoźnia mi się dwa tygodnie, codziennie rano mi niedobrze i często mdleje. Byłam pewna, że na coś choruję, ale poszłam do lekarza i powiedział mi, że najprawdopodniej jestem w ciąży i że mam zrobić test, a poźniej pojść do ginekologa. Zrobiłam test tak tylko, żeby mu udowodnić, że nie ma racji, ale wyszło, że jednak ją miał. Do ginekologa nie poszłam, bo już sama nie wiem. Na razie może to brzmieć normalnie. Tylko, że ja jeszcze nigdy z nikim nie spałam. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Może wy wiecie?
slaba prowokacja

IP i czas połączenia logowane. [7626135]
[20.07.2006] 10:02
niunia1234
jeziorko
a masz w ogóle jakiegoś chłopaka??

IP i czas połączenia logowane. [7626290]
[20.07.2006] 10:07
niunia1234
Jeziorko
skoro nnie spalas z nikim i nie robiłaś podobnych rzeczy to uważam,że to nie ciąża Uważam,że może ten lekarz się pomylił, to tez człowiek przecież. Powinnaś iść do ginekologa, bo te objawy mogą znaczyć,że choryjesz lub poprostu się zbytnio denerwujesz A wizyta u niego wszystko wyjaśni. Jeśli jednak nie chcesz iść do niego, to zrób jeszcze raz teścik, a najlepiej 2 różne, wtedy wynik będzie bardziej prawdopodobny.
Jak już się czegoś dowiesz to pisz I wszystko będzie dobrze

IP i czas połączenia logowane. [7626327]
[20.07.2006] 19:25
Kajkamysia
Hejka ludziska mam pytanie ... 1 lipca spalam z moim chlopakiem a raczej wyszlo to wsio tak nie planowanie... nie zabezpieczylismy sie ale wyciagnal na czas i z leksza nie wiem czy jestem wciazy :/ wczoraj mialam dostac a nie dostalam pierwszy raz mi sie spoznia a nie mam zadnych objawow help :/

IP i czas połączenia logowane. [7631287]
[20.07.2006] 19:26
Kajkamysia
zapomnialam dodac ze mam bialy sluz :/

IP i czas połączenia logowane. [7631304]
[21.07.2006] 10:00
kiciaqa
a to ja mam takie pytanie, bo teoretycznie byłabym teraz w 8 tyg ciązy, ale nie zauwazam zadnych wiekszych potencjalnych objawów jak hm...bóle głowy i czasem zawroty(choć ostatnio minęły i podejrzewam,ze to prze pogode),poza tym miałam zapalenie przydatków i je wyleczyłam,ale czy bóle mogą nadal występować nawet jesli nie ma obrzęku?Pierwszy okres po zblizeniu miałam dość dziwny, bo było to 5-6 dniowe plamienie(czy mogło ono byc spowodowane zmianą klimatu i przeziębieniem?Bo w ciągu 2 tygodni 2-3 razy wyjezdzałam i tuz przed okresem złapała mnie infekcja),a następny okres był bardzo obfity i przez 1-2 dzien bolesny.Teraz za jakies tydzien mam dostac kolejny, bolą mnie piersi,ale juz sama niewiem czy to od tego,czy moze faktycznie to ciąza.Dodam,ze robiłam 2 testy w odstępie czasu 3 dni, ale to było w ok.3-4 tygodniu ciązy,oba wyniki negatywne.Jednak zmartwiłam się gdy przeczytałam gdzies,ze we wczesnej fazie ciązy, testy często pokazują wynik negatywny, tym bardziej jesli nie są robione z porannego moczu.Ja swój test wykonywałam w godzinach 8-10 bez uprzedniego oddawania moczu i zjedzenia czegokolwiek, tak wiec mysle ze moge temu zaufac?Chce sie po prostu uspokoic bo panikuje,a moze tak naprawde to nie ma celu?Przeciez dostałam okres, 2 testy o wyniku negatywnym, brak nudnosci, bólu piersi(poza tym przed miesiączką), no i śluz mam taki jak zwykle, ale slyszała,ze nawet w czasie ciązy on sie nie zmienia.Wierze,ze jesli dostałam ten jeden obfity okres to moze przemawiac za tym,ze w ciązy nie jestem?Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [7635593]
[22.07.2006] 09:58
Niunia1234
kiciaqa
Nie jesteś w ciąży Na pewno nie I uspokój się,bo naprawdę nie masz się czym martwić buziaki

IP i czas połączenia logowane. [7645335]
[22.07.2006] 10:17
kiciaqa
ok, dziekuje bardzo troche sie uspokoiłam;P zawsze to jakos podnosi na duchu

IP i czas połączenia logowane. [7645413]
[22.07.2006] 16:24
kajkamysia
a ja a ja ?

IP i czas połączenia logowane. [7648330]
[22.07.2006] 22:16
Niunia1234
Kajkamysia jeszcze Twój problem...
Wydaje mi się,że nie jesteś w ciąży, a brak okresu może być spowodowany stresem Poczekaj jeszcze troszke na okresik, a jeśli chcesz być pewna to zrób sobie teścik

IP i czas połączenia logowane. [7651116]
[23.07.2006] 16:04
kajkamysia
No I DALEJ NIC !! a testu narazie nie robie bo sie boje :/

IP i czas połączenia logowane. [7657091]
[23.07.2006] 18:07
17Niepewna89
Hej dziewczyny...
no ja tez mam pewien problem ;/ mianowicie miesiac temu troche za bardzo zabalowalam z chlopakiem, no a wczoraj jak sie obudzilam rano to bylo mi niedobrze, bylam slaba jak nie wiem :| w ogole jak czytalam se na necie objawy coazy to niektore sie zgadzaly... no ale pod wieczor wystapila goraczka i pozniej strasznie bolay mnie miesnie i stawy... Wczesniej gdy gadalam z moja przyjaciolka powiedziala mi , a raczej zapytala, czy biore pod uwage to ze moge byc w ciazy... no ale przeciez ja miala miesiaczke no to to chyba nie mozliwe a ona powiedziala ze to ze mam miesiaczke wcale nie oznacza tego ze moge nie byc ... Kurde potym jak to powiedziala no i poczytalam co nie co to sie troche przestraszylam.. no ale potem ta gorączka itp.. Mam nadzieje ze to nie prawda... Co myslicie ???? Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [7658249]
[24.07.2006] 10:32
Niunia1234
17Niepewna89
Uważam,że skoro dostałaś okresu, to nie jesteś w ciąży Zdażają się przypadki,że dziewczyna może mieć okres i być w ciąży jednocześnie, ale to zdaża się raczej rzadko Wiem to po swoich znajomych,że zajść w ciąże wcale nie jest tak łatwo Więc moim zdaniem nie masz się o co martwić
A wspomniana gorączka i bóle to oznaka prawdopodobnie jakiejś choroby np.przeziębienia. Pisałaś,że czytałaś w necie o pierwszych objawach ciąży i niektóre pasują do Twoich.... Znam to,bo też bałam się,że wpadłam i również u mnie wiele się zgadzało, ale przestraszona kobieta potrafi sobie bardzo dużo wmówić
Główka do góry i nie martw się, bo moim zdaniem w ciąży nie jesteś

IP i czas połączenia logowane. [7664116]
[24.07.2006] 10:34
Niunia1234
Kajkamysia
Poczekaj jeszcze troszkę na okresik.... Napewno przyjdzie
Ja tez mam mały problem i też czekam na okres, tylko ja na swój muszę jeeeszcze długo czekać

IP i czas połączenia logowane. [7664136]
[24.07.2006] 10:59
kajkamysia
ale mi sie nigdy nie spoznial zawsze mialam co 28 dni

IP i czas połączenia logowane. [7664325]
[24.07.2006] 16:43
goosiek
Cześć wam

Wiem jestem nieodpowiedzialna... ale współżyłam z swoim chłopakiem 20 Czerwca (stosunek przerywany) a okres miałam jakoś 9 Czerwca ...
Teraz powinnam miec w lipcu okres ale spóźnia mi sie i to dosyć długo bo ponad dwa tygodnie... Jestem jeszcze młodas ten okresni jest jeszcze regularny ale przeważnie miałam w tych dniach i teraz boje się że wpadliśmy z moim chłopakiem mimo że on niby zdążył... jesli jestem w ciąży to byłabym w 4 tygodniu
Piersi mi sie nie powiększyły nie bolą mnie, nie chodze często siku, nie boli mnie głowa nie mam mdłości ale nie mam okresu a z pochwy wydobywa mi sie duża ilość białego śluzu... i to mnie martwi czy to jest jakaś oznaka tego ze jestem w ciąży
I w jakiej cenie jest test ciążowy
Z góry dzięki pozdrawiam cieplutko

IP i czas połączenia logowane. [7667837]

1 «   19 20 21 22 23   » 54 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat