o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Pierwsze objawy ciąży

1 2 3   » 54 Strony tematu:
[16.06.2004] 11:46
gosia-m
23.V miałam stosunek z mężczyzną, a 26 okres. Tydzień później zaczęły bolec mnie piersi i brzuch. Czy może to być ciąża? Wyczytałam w kilku artykułach że jest to możliwe. A może ktoś miał podobne objawy. Zwykle piersi bolą tydzień przed miesiączką.
A to już trwa 2 tygodnie. A może to coś innego? Co o tym myślicie? Może ktoś miał podobne objawy parę dni po stosunku czyli zapłodnieniu. Będę spokojniejsza.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.06.2004] 11:53
gosia-m
Dzięki. Jestem spokojniejsza. Być może za bardzo chcę być w ciąży, ale bobrze coś wiedzieć na ten temat od osób niż tylko z artykułow. Każdy to przechodzi inaczej. Nie zaszkodzi wiedzieć jak najwięcej. Dzięki wszystkim.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [2558979]
[19.08.2004] 09:52
GOSIA-M
@@@, JAK SIĘ KOMUŚ COS NIE PODOA, NIECH NIE ZAGLĄDA.

NIE BĘDĘ LECIEĆ PO TEST PO KAŻDYM STOSUNKU JAK BĘDZIE MI SIĘ WYDAWAŁO,ŻE JESTEM W CIĄŻY.

ALE DZIĘKI ZA WYPOWIEDZI. JEDNAK TO BYŁ ZŁY ZNAK, ALE PYTAŁAM, BO NIGDY SIĘ TAK NIE CZUŁAM. TE OBJAWY ZWYKLE MAM TYDZIEŃ PRZED MIESIĄCZKĄ A NIE PO I Z TĄD BYŁY MOJE WATPLIWOŚCI.

IP i czas połączenia logowane. [2897921]
[08.09.2004] 15:09
gosia-m
Słyszałam i czytałam że tak. Co prawda niewielkie ale tak, dlatego spytałam. Każdy oragnizm funkcjonuje inaczej, więc jest to możliwe. gdym o tym nie czytała to nie zadawałabym takich pytań, ale chciałam wiedzieć czy ktoś kto tu zagląda miał taką sytuację.

IP i czas połączenia logowane. [3010065]
[08.09.2004] 15:10
gosia-m
Słyszałam i czytałam że tak. Co prawda niewielkie ale tak, dlatego spytałam. Każdy oragnizm funkcjonuje inaczej, więc jest to możliwe. gdym o tym nie czytała to nie zadawałabym takich pytań, ale chciałam wiedzieć czy ktoś kto tu zagląda miał taką sytuację.

IP i czas połączenia logowane. [3010071]
[31.10.2014] 20:58
[13.09.2004] 16:25
noti
i wlasnie stres mogl przesunac ci miesiaczke,nie martw sie powinno byc dobrze
.....wiem,ze szczęscie gdzieś istnieje, gdybym wiedziala gdzie, udałabym sie tam zaraz, żeby zgarnąc swoją pule......

IP i czas połączenia logowane. [3032777]
[13.09.2004] 16:25
noti
i wlasnie stres mogl przesunac ci miesiaczke,nie martw sie powinno byc dobrze
.....wiem,ze szczęscie gdzieś istnieje, gdybym wiedziala gdzie, udałabym sie tam zaraz, żeby zgarnąc swoją pule......

IP i czas połączenia logowane. [3032779]
[29.04.2005] 12:24
Madzivvv
niech mi ktos powie czy mozliwe jest zebym byla w ciazy jesli okes mi sie spoznia 2 tygodnie ,wydaje mi sie ze sutki zmienily barwe, ale ja sie czuje dobrze nawet biust mi sie chyba nie powiekszyl...Boje sie!!!!

IP i czas połączenia logowane. [4179960]
[29.04.2005] 12:57
21-latka
Madzivvv radze zrobic test-nie kazda kobieta ma takie same objawy ciazy!!! nic nie napisalas o zabezpieczeniu,kiedy ostanio wspolzylas.. to jest wazne! najlepiej jak pojdziesz do lekarza-niekoniecznie musi byc to ciaza,lub po prostu zrobisz test-wtedy bedziesz spokojniejsza i wszystko sie wyjasni!! powodzenia

Byc kims,byc soba...

IP i czas połączenia logowane. [4180105]
[02.05.2005] 20:24
dziko
Hey chodze z moim chlopakiem od ponad roku jsuh okolo po 6 miesiacach zaczelismy nasze wspoolzycie ale nie bylo ono za czeste ( szcezrze mowiac dosyc rzadkie) poniewaz nie mam nawet 18 lat i sie zawsze balam :/ w tym miesiacu to jest w kwietniu wspolzylismy doklandie 3 razy (stosunek przerywany) i jakos nie tyle ze mam jakies objawy charakterystyczne dla ciazy tylko poprstu mam dziwne pzreczucia intuicja kaze mi myslec ze wpladlam :/ zawsze bylam pewna ze moj chlopak nie kropelkuje i dlatego zgodzilam sie na ta metode tyle ze osotnio zauwazylam jednak ze cos tam sie jednak z jego penisa wydobywa (i dlatego tak zaczelam sie martwic ) sama nie wiem co mam teraz zrobic , jush kupial test ciazy i wynik byl negatywny ale sama nie wiem czy mam sie cieszyc i jsuh niczym nie martwic, bo czytalam ze takie testy nie zawsze daja w 100% pewny wynik :/ i teraz zie boje w sumie okres powinnam dosac za 3 dni ale nei wiem czy wytrzymam te chwile niepewnosci zwlaszcza wtedy kiedy bedzie mi sie on spoznial:/ mam pytanie czy czesto se zdarza ze podczas stosunku przerywanego zachodzi sie w ciaze ???

IP i czas połączenia logowane. [4201083]
[02.05.2005] 21:11
21-latka
dziko- sorry,ale brak mi slow..

Byc kims,byc soba...

IP i czas połączenia logowane. [4201521]
[02.05.2005] 21:11
21-latka
dziko- sorry,ale brak mi slow..

Byc kims,byc soba...

IP i czas połączenia logowane. [4201522]
[02.05.2005] 23:58
ania 1983
Cześć dziewczyny już od rana czytam wasze wypowiedzi i dopiero teraz odważyłam się napisać,mam mały problemik,i wiem że może za bardzo histeryzuje, ale może Wy mnie uspokoicie. 3 dni temu bawiłam się z moim chłopakiem, i mimo że nie było stosunku ani wytrysku, to dotykał mnie tam "swoim" i być może był mokry.....a ja jestem w środku cyklu, zawsze uważaliśmy i przy współżycju i zabawach,i jestem w takiej sytuacji pierwszy raz,poradzcie czy mam wziąć Postinor, bo test moge zrobić dopiero po 6 dniach i jeszcze mam bóle podbrzusza jak bym miała mieć okres.

IP i czas połączenia logowane. [4202734]
[03.05.2005] 00:00
ania 1983
Cześć dziewczyny już od rana czytam wasze wypowiedzi i dopiero teraz odważyłam się napisać,mam mały problemik,i wiem że może za bardzo histeryzuje, ale może Wy mnie uspokoicie. 3 dni temu bawiłam się z moim chłopakiem, i mimo że nie było stosunku ani wytrysku, to dotykał mnie tam "swoim" i być może był mokry.....a ja jestem w środku cyklu, zawsze uważaliśmy i przy współżycju i zabawach,i jestem w takiej sytuacji pierwszy raz,poradzcie czy mam wziąć Postinor, bo test moge zrobić dopiero po 6 dniach, i boli mnie podbrzusze jak bym lada dzień miała mieć okres(a dopiero będzie za 10 dni)

IP i czas połączenia logowane. [4202747]
[03.05.2005] 10:36
slonko350
DROGA Aniu 1983!
Radzilabym skorzystac z wiyty u ginekologa,lekarz bedzie wiedzial w tym momencie najlepiej,co trzeba zrobic i moze byc tak,jak piszesz,ze przepisze Ci odpowiednie tabletki.
Odezwij sie jak juz bedziesz wiedziala co i jak.

IP i czas połączenia logowane. [4203640]
[03.05.2005] 10:49
ania 1983
Dzieki słonko350.

IP i czas połączenia logowane. [4203694]
[03.05.2005] 12:05
21-latka
ania 1983 nie panikuj!! do wytrysku nie doszlo,wiec raczej nie masz sie czego obawiac!! penis Twojego chlopaka najprawdopodobniej byl-jak to napisalas- \"mokry\",olemniki sie tam znajduja,ale o wiele mniej niz w spermie!!!nie zaprzeczam,ze i w taki sposob dziewczyny zaachodzily w ciaze,ale to sa bardzo rzadkie przypadki!!takze teraz czekaj na okres i prawdopodobnie nie masz sie czym przejmmowac

Byc kims,byc soba...

IP i czas połączenia logowane. [4204051]
[03.05.2005] 12:39
ania 1983
Dzięki dziweczyny,narazie czekam,też myśle że za bardzo histeryzuje,ale same wiecie jak to jest,nie chce sie denerwowac,ale to nie chce ode mnie odejść, dam Wam znać jak już cos będe wiedziała.

IP i czas połączenia logowane. [4204196]
[07.05.2005] 12:08
dziko
Heh no wiem wiem ze postepowalam niewlasciwie wrecz nieodpowiedzilanie w pelnym tego slowa znaczeniu ale nic jsuh teraz na to nie poradze nic jsuh nie zrobie. Moge jedynie obiecac sobie ze to sie jsuh nigdy wiecej nie powtorzy a tego akurat jestem pewna. A co poza tym okresu ajk nie mialam tak nie mam (jak narazie swpoznia mi sie jsuh 2 dni) dzisaj z nerwow zrobialm sobie drugi test ciazowy wynik znow byl negatywny ale ja jsuh sama nie wiem czy moze byc pewna :/ w sumie wszyscy mnie zapewniaja ze skoro zrobialm jsuh 2 test to ze teraz jsuh nie musze sie martwic ale coz ja jakos nie potarfie tak sama nie wiem co etraz jak narazie pozostaje mi tylko czekanie ....

IP i czas połączenia logowane. [4226272]
[07.05.2005] 16:25
odpiszcie
Kobietki!co soądzicie o mnie?czy mozliwe jest że jestem w ciąży?otóż okres spóźnia mi sie dopiero 2 dzień zazwyczaj dostaję regularnie,jedynie co odczówam to chwilowe bóle w podbrzuszu takie same jak na okres one trwają już 10 dni,a w dni płodne kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia (Stosunek przerywany)nieskończył we mnie,ale na koniec naszej miłości włożył mi palce na których znajdowała sie sperma.ż ciekawosći zrobilabym test!ale neistety nie mam kasy!

IP i czas połączenia logowane. [4227670]
[08.05.2005] 14:12
slonko350
Droga DZIKO!
mASZ racje,ze pozostaje Ci w tym wypadku tylko czekanie.Mysle jednak,ze nie powinnas sie denerwowac jesli test wyszedl NEGATYWNIE!
Radzilabym jednak juz tak,dla zaspokojenia samej siebie i swojego stresu udac sie do lekarza-KTORY NA PEWNO WYDA PRAWIDLOWA DIAGNOZE.

IP i czas połączenia logowane. [4233538]
[08.05.2005] 14:19
SLONKO350
do ''ODPISZCIE'''
hmmm,wiesz nie wiem za bardzo jak moge Ci pomoc,poniewaz sama nie tak dawno bylam w podobnej sytuacji.Tzn. kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia,wytrysk byl na zew.,jednak to nigdy nie wiadmo,czy jakas kropelka spermy nie zostala we mnie,dlatego od razu wzielam tabletke PO przepisana z recepty lekarza.Tobie radzilabym to samo,jesli jeszcze piszesz,ze palce Twojego partnera byly w spermie....Hmmm,niestety z tego,co piszesz wynika,ze juz na pewno od czasu stosunku uplynelo 72H.
Radze zrobic test albo udac sie do lekarza.Jesli nie masz pieniedzy na test,to popros o kilka groszy-test kosztuje ok. 14 zl od partnera.
W koncu to nie jest tylko TWOJA sprawa,ale WASZA wspolna!!
Napisz jak Ci sie wszystko poukladalo,trzymam kciuki!

IP i czas połączenia logowane. [4233571]
[08.05.2005] 14:27
SLONKO350
do ''ODPISZCIE'''
hmmm,wiesz nie wiem za bardzo jak moge Ci pomoc,poniewaz sama nie tak dawno bylam w podobnej sytuacji.Tzn. kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia,wytrysk byl na zew.,jednak to nigdy nie wiadmo,czy jakas kropelka spermy nie zostala we mnie,dlatego od razu wzielam tabletke PO przepisana z recepty lekarza.Tobie radzilabym to samo,jesli jeszcze piszesz,ze palce Twojego partnera byly w spermie....Hmmm,niestety z tego,co piszesz wynika,ze juz na pewno od czasu stosunku uplynelo 72H.
Radze zrobic test albo udac sie do lekarza.Jesli nie masz pieniedzy na test,to popros o kilka groszy-test kosztuje ok. 14 zl od partnera.

IP i czas połączenia logowane. [4233604]
[08.05.2005] 14:30
SLONKO350
do ''ODPISZCIE'''

IP i czas połączenia logowane. [4233617]
[08.05.2005] 22:39
Just 18

kochalam sie z moim chlopakiem w srode , jest niedziela amnie strasznie bola piersi, boje sie ze to moga byc 1 obiawy ciazy!! kochalismy sie metada STOSUNKU PRZERYWANEGO! a i dodoam ze mialam dni plodne!!!! okres powinnam dostac dopiero za 2 tygodnie , nigdy mnie piersi niebola tak wczas.POMOCY!!!!! cZY TO WYSTARCZAJACE OZNAKI ZE JESTEM W CIAZY!!!

IP i czas połączenia logowane. [4235964]
[08.05.2005] 22:42
Just 18

kochalam sie z moim chlopakiem w srode , jest niedziela amnie strasznie bola piersi, boje sie ze to moga byc 1 obiawy ciazy!! kochalismy sie metada STOSUNKU PRZERYWANEGO! a i dodoam ze mialam dni plodne!!!! okres powinnam dostac dopiero za 2 tygodnie , nigdy mnie piersi niebola tak wczas.POMOCY!!!!! cZY TO WYSTARCZAJACE OZNAKI ZE JESTEM W CIAZY!!!

IP i czas połączenia logowane. [4236023]
[09.05.2005] 14:30
dziko
hey :] a ja ciagle nie mam okresu :/ gdzies przeczytalam ze test najlpeij robic jakis miesiac po stosunku ja robilam zaledwie 2 tygodnie (choc na moim tescie quick vue pisze ze wykazuje ciaze jsuh po 10 dnaich po zaplodnieniu) sama nie wiem czy mam wierzyc tym 2 testom ktore zrobilam niby oba wyszly negatywnie ale jakos nurtuje mnie ciagle pytanie : czemu nie mam okresu ?? caly czas sie zastanawam nad tym czy moze za wczesnie je zrobilam ze moze to sstezenie HcG bylo zbyt niskie i dlatego nic nie wykryly domyslow mam wiele martwie sie qrcze bardzo i wiem ze powiecie mi zebym nie czekala tylko od razu poszla do ginekologa ale ja naparwde nie moge do niego pojsc z pyatniem : czy jestem w ciazy ? mieszkam w malym miescie gdzie wszyscy sie znaja moa mama zna wszytskich ginekologow jacy tu sa na pewneo po tym wszytskim jelsi oczywiscie to sie dopzre dla mnie skonczy go odwiedze moze pomysle cos o antykoncepcji(choc wcale nie jest mi sjuh potzrebna) ale teraz nie moge :/ dlatego moja jedynym ratunkiem sa te testy :/ wiecej chyba nie zrobie co ma byc to bedzie :/ tylko kiedy...

IP i czas połączenia logowane. [4238537]
[09.05.2005] 20:05
dziko
To znowu ja widze ze nikt nic nie odp rozumiem moze nie macie czasu nawet to looknac :/ a ja sie tak bardzo boooje ;( jush doslownie wariuje z kazda godzina martwie sie coraz bardziej okres spoznia mi sie jsuh 4 dni :/ a do tego cos mnie kluje w dole brzucha i w piersiach :/ poza tym ciagle mierze ta temp. i wychodzi mi cos kolo 37 C czasem anwet wiecej ... ale ja sie potwornie boje gdzie ten okres ????

IP i czas połączenia logowane. [4240404]
[09.05.2005] 22:53
slonko 350
DROGA JUST 18!
Na pewno Twoj organizm po tak krotkim czasie nie wykazuje prawdopodobnej ciazy.Pisze prawdopodobnej,bo moglo sie tak zdarzyc,ze kropelka spermy Twojego partnera podczas tzw. stosunku przerywanego dostala sie do Twojej pochwy...
Domyslam sie,ze masz 18 lat,wiec radze przyjac inna forme antykoncepji,np. tabletki anty jesli masz stalego partnera lub chociaz prezerwatywe-zawsze to jest wieksza pewnosc.
Wiem rowniez jak musisz sie zadreczac w tej chwili i wyczekiwac przyjscia miesiaczki w terminie-pamietaj,ze stres opoznia cala ''procedure''.
Masz jeszcze troszke dni do nadejscia miesiaczki,wiec wydaje mi sie,ze nie powinnas sie na zapas denerwowac!
POCZEKAJ SPOKOJNIE,a jesli nie mozesz zyc w niepewnosci kup w aptece test ciazowy-kostuje okolo 14 zl.
Odezwij sie jak Ci poszlo!

IP i czas połączenia logowane. [4241208]
[10.05.2005] 15:14
dziko
Dziekuje Slonko 350 teraz to naparwde zachowuje sie tak jak mowisz temp. mierze z 5 razy dziennie doslownie spie z termometrem :/ poza tym do lazienki chodze co 5 minut :/ caly czas wydaje mi sie ze bola mnie piersi albo ze moze jak mnie brzuch zaboli to swiadczy o jednym z objawow:/ qrcze tak sie martwie zwlaszcza teraz kiedy okres spoznia mi sie jsuh ponad 5 dni dzis w nocy snilo mi sie nawet test ciazowy oczywiscie z wynikiem pozytywnym nawet jak wychodze z domu gdziekolwiek to wydaje mi ze kobiet z brzuchami sie nagle namnozylo i wszedzie te wozki!!! ja jsuh doslwonie wariuje wczoraj przez 3 godz. nez pzrerwy plakalam doslownie nie potarfilam sie uspokoic w nocy nie mogalm spac ;( coraz bardziej sie denerwuje czytalam Slonko twoje wczesniejsze posty i wiem ze jestes do mnie troszke podobna tez sie tak potwornie denerwowlalas ja tpo rozumiem swietnie bo wydaje mi sie ze to jest taka moja obrona na to wsyztsko inaczej bronic sie nie moge ..... dziekuje Ci jeszcze raz ze o mnie pamietasz

IP i czas połączenia logowane. [4244101]
[10.05.2005] 19:33
Ewelina_M
sluchajcie mam problem!! moj okres zaczal sie 30 kwietnia, a krwawienia ustaly mi 5 maja, natomiast juz 6 maja uprawialam sex z moim chlopakiem, do wytrysku zaszlo poza moim cialem, a jakies 2 godziny po tym zarzylal dwie pod rzad globulki antykoncepcyjen! chcialam zapytac jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze, i czy bole jajnikow i brzucha moga byc objawami ciazy 5 dni po stosunku?? jesli mozecie to dajecie mi szybka odpowiedz!!

IP i czas połączenia logowane. [4245373]

1 2 3   » 54 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat