o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Po czym można poznać, że związek się wypalił ...

1 2 3 4   » 13 Strony tematu:
[22.09.2002] 19:29
seshen
ludziom czesto sie wydaje ze zwiazek sie wypalil, a prawda moze byc tak ze to tylko zakochanie minelo. Juz nie czuje sie tego o czym pisali AliAs99 czy Ja-ksiezniczka, szarpania za trzewia, burzy hormonow.
Jezeli tego zwiazku nie budowalo nic poza zakochaniem, nie budowala przyjazn na przyklad, to rzeczywiscie moze oznaczac koniec
ale nie musi
Koniec zakochania moze stac sie poczatkiem przeobrazenia.
Czy patrzac na poczwarke, mala, sliska i obrzydliwa, mozna przypuszczac ze stanie sie przepieknym motylem?
Z motylami jest o tyle latwiej ze takie ich przeznaczenie, jezeli chodzi o zwiazki miedzyludzkie to wymagaja one pracy, a nie kazdy o tym wie i nie kazdemu sie chce nad tym pracowac...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [238860]
[22.09.2002] 19:38
Ja-księżniczka
Ja napisałam, że prawdziwa miłość to nie tylko burza hormonów i nie ma ona zbyt wiele wspólnego z zakochaniem. Chyba coś nie tak zostało odczytane ale miło, że ktoś zainteresował się tematem

pozdrowionka

IP i czas połączenia logowane. [238876]
[22.09.2002] 19:53
seshen
Do Ja-ksiezniczka.
ja wlasnie tak zrozumialam Twoje slowa, a wymienilam Twoj nick bo wspominalas o burzy hormonow, ktora jest wlasciwa dla zakochania, ale chyba jak obie uwazamy, ma malo wspolnego z miloscia. widocznie ja napisalam cos co zostalo zle zrozumiane
ale nic to.
Tak na marginesie, sledze Twoje wypowiedzi na forum, podzielam zaintresowana poszerzane dzieki Slawkowi, chociaz w tej dzidzinie jestem nowicjuszka... moze moglybysmy sie jakos skontaktowac?

IP i czas połączenia logowane. [238904]
[22.09.2002] 20:25
Ja-księżniczka  romantyczna29@tlen.pl
Do Sheshen (sorki za błędy natury)

Dopiero zgłębiam tematy podane przez Sławka, zawsze byłam tylko nowicjuszka. Ja dosyć głęboko siedzę w taoiżmie i od tej strony znam temat. Niektóre rzeczy dopiero teraz zaczęłam zgłębiać i to całkowicie dzięki temu, że poznałam Sławka. Serdecznie zapraszam do mailikowania

pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [238953]
[23.09.2002] 07:25
Slawek Goetz

Ja-ksiezniczka / Seshen

Widze, ze Prawo Przyciagania sie "podobnych rzeczy" manifestuje sie tutaj Bardzo fajnie.

Fajnie by bylo zrobic jakies warsztaty na temat ciekawy tematow Jestem ciekawy czy cos takiego jest w Polsce. W Stanach jest sporo tego "dla wtajemniczonych", chociaz ja osobiscie nigdy sie nie wybralem.

Pozdrawiam Seshen / Ja-ksiezniczke i innych uczestnikow tego forum

IP i czas połączenia logowane. [239428]
[27.06.2017] 14:04
[23.09.2002] 21:33
Ja-księżniczka

IP i czas połączenia logowane. [240988]
[24.09.2002] 14:38
cham_ale_oczytany
\"Po czym można poznać, że związek się wypalił ...\"
...po popiele na prezerwatywie?

IP i czas połączenia logowane. [242177]
[24.09.2002] 16:31
seshen
Slawek Goetz
i nie tylko, jezeli kogos jeszcze to interesuje.
Z tego co wiem w Polsce odbywa sie wiele warsztatow, moja siostra moglaby powiedziec o tym cos wiecej, ale nie wiem czy dokladnie na takie tematy jakie miales na mysli Slawku.
Warto byloby sie tym zainteresowac.
Jednakze, powaznym jak dla mnie ograniczeniem, jest koszt udzialu w takich warsztatach.
weekendowy wypad za miasto zgrabnie polaczony z ciekawymi zajeciami, sympozjami, to wydatek na ogol przekraczajacy 800zl, a i te wiadomosci moga byc przeterminowane...

Nie wiem czy istnieja mozliwosci "nie komercyjne".
Ktos moze moglby cos na ten temat powiedziec?

PRZEPRASZAM ZE ZMIENIAM TEMAT. juz koncze.

pozdrawiam wszystkich. :-*

IP i czas połączenia logowane. [242451]
[24.09.2002] 16:33
seshen
calusek "nie dziala" to moze usmiech...

IP i czas połączenia logowane. [242456]
[24.09.2002] 21:22
Ja-księżniczka
całusek dla Seshen

IP i czas połączenia logowane. [242998]
[26.09.2002] 04:44
seshen
o! dziekuje.

IP i czas połączenia logowane. [246025]
[14.04.2004] 23:25
napawaj sie teraz efekciarzu

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [2299185]
[14.04.2004] 23:28
Romus
skad zes takie nowosci wydobyl????, z Titanica

Chi-hua-hua
Pies Ogrodnika
No Zly Pies

W grząskich trzcinach i szuwarach kroczy jamnik w szarawarach, szarpie kłącza oczeretu i przytracza do beretu, ważkom pęki skrzypu wręcza, traszkom suchych trzcin naręcza, a gdy zmierzchać się zaczyna z jaszczurkami sprzeczkę wszczyna, po czym znika w oczerecie w szarawarach i berecie

Co Bóg powiedział po stworzeniu kobiety?
Trening czyni mistrza.

IP i czas połączenia logowane. [2299204]
[24.08.2005] 14:34
Łaciata
moje pięć groszy...
...związek wypalił się ....tak jakby to była zapałka ...przykre , gdy człowiek stwierdza , że jego uczucia to tylko maleńki płomyk, którym jedynie przez chwilę rozświetlał sobie drogę...potem znów brnięcie w ciemnościach ? Ogrzać się od czegoś takiego i tak nie można...Ku przestrodze polecam "Dziewczynkę z zapałkami" wystarczy zapałki zastąpić takim małymi wybuchami uczuć...na chwilę, dla marnego płomyczka...wiemy jak bajka sie skończyła... ...ale ja niewiele z tego świata rozumiem chyba Okrucieństwa uczyłam się od najlepszych...egzaminu nie zdałam

IP i czas połączenia logowane. [4865042]
[24.08.2005] 14:49
Łaciata
az zamieni się to w program "100 pytań do ..."
jak się pojawiają pytania - kategoria "co zrobić, żeby było lepiej...lub kiedy będzie lepiej" to możesz dojść do wniosku...że lepiej już było...
Nie ma wątpliwości - nie ma pytań Okrucieństwa uczyłam się od najlepszych...egzaminu nie zdałam

IP i czas połączenia logowane. [4865173]
[25.08.2005] 13:46
JackD  promin@tlen.pl
temat zawsze aktualny...... chcesz ukryć twarz, wyjdź nago

IP i czas połączenia logowane. [4873688]
[25.08.2005] 13:55
JackD  promin@tlen.pl
tak prawdę mówiąc w moim związku nie zauważyłem popiołu, co nie znaczy ,że jest tak jak na początku, ale chyba to normalne.....
" bo prawdziwa miłość to też akt odwagi i wyboru a nie tylko buzowanie hormonów"......... bardzo mnie się to spodobało, jest to swierdzenie bardzo bliskie prawdy.... pozdrawiam chcesz ukryć twarz, wyjdź nago

IP i czas połączenia logowane. [4873774]
[25.08.2005] 20:12
klawiatura
bo miłość potrafi boleć - tylko kto z nas chce aby bolało??
kto chce aby przerodziła się w samotni we dwoje...to taki smutny temat

IP i czas połączenia logowane. [4876909]
[26.08.2005] 09:20
pesttka
topic może i stary ale temat aktualny zawsze.

chciałam wtrącić moje 3 grosze.... bo tak mowicie ze nie ma o czym rozmawiac... albo że sie juz nie rozmawia... albo po tej pracy jak się przychodzi to sie nie rozmawia... a mnie sienie chce czasem rozmawiac to co mam mielic ozorem po próżnicy! wiec nie gadamy oprócz jakichs komunikacyjnych zdań.... a czasem... zagadamy sie tak, że nie raz trzeba było brać urlop bo nie dało rady isc do pracy!! hehehe

ale zgdzadzam sie z podanymi objawami wypalenia...nawet i z tym gadaniem... jeszcze żyjemy.... jeszcze kręci sie świat.... jeszcze nie wszystkie marzenia stracone.... bo przecież każdy z Nas jest tyle wart, ile ma w sobie nadziei szalonej.........

IP i czas połączenia logowane. [4880581]
[26.08.2005] 09:57
JackD  promin@tlen.pl
heh...pesttka,chyba nie jesteś kobietą nie chce Ci się gadać?/

Ale poważnie, coś w tym jest... po pracy takie zniechęcenie, apatia...
może to znak naszych czasów?? chcesz ukryć twarz, wyjdź nago

IP i czas połączenia logowane. [4880753]
[26.08.2005] 15:02
nawiedzony2
jak juz sie nie ma oczym rozmawiac to jest juz zwiazek nie do uratowania, co mozna zrobic w takiej sytuacj rozejsc sie?

IP i czas połączenia logowane. [4883495]
[02.09.2005] 14:25
Mucuk
jak mozna obronic sie przed popadnieciem w rutyne? przeciez predzej czy pozniej kazdy zwiazek dochodzi do takiego etapu....ale to nie znaczy ze nagle przestaje interesowac nas druga osoba. Po prostu zycie codzienne wyglada inaczej niz pierwsze miesiace bycia ze soba, zaczynamy docierac sie w inny sposob, w ten glowny moim zdaniem....nie mozna ciagle wzdychac i zyc samym zauroczeniem bo zycie codzienne na to nie pozwala... ''O naszym szczesciu nie decyduje to, co nam sie w zyciu przydarza, ale jak na to reagujemy. Jesli pewnego dnia masz byc szczesliwy, czemu nie zaczniesz od dzisiaj?''

IP i czas połączenia logowane. [4940634]
[06.09.2005] 09:29
pesttka
JackD hahahahahhaaa jestem... jestem... widocznie zuzywam swój limit słow inaczej...hahahahaa

a poważnie... wyscig szczurów zwyczajnie wykańcza.... trzeba walczyć nawet o miejsce w autobusie....

...miło Cie znów widzieć obok jeszcze żyjemy.... jeszcze kręci sie świat.... jeszcze nie wszystkie marzenia stracone.... bo przecież każdy z Nas jest tyle wart, ile ma w sobie nadziei szalonej.........

IP i czas połączenia logowane. [4965098]
[26.09.2005] 23:53
KiiNiO
Dużo powiedziane zostało Przydałoby się trochę rad więcej jak tego uniknąć To jest tylko koncepcja,ale ja uważam że aby uniknąć monotonii należy się zakochiwać co dzień, w tej samej osobie Niestety właśnie w tym pośpiechu nie ma nawet czasu czasem buziaczka dać..tak po prostu..tak jak za młodu LoL

IP i czas połączenia logowane. [5118477]
[15.10.2005] 13:41
JackD  promin@tlen.pl
więzły (05.10.14 23:01):
Mój kuzyn poznał sobie dziewczynę i śą razem od trzech mieśięcy nie mają o czym gadać tylko się kłucą wypominają sobie wszystko niewiem co im poradzić. Czy można to uratować proszę o odpowiedz na moje pytanie
raczej nic z tego nie będzie...
no chyba, że "kto sie czubi ten sie lubi" chcesz ukryć twarz, wyjdź nago

IP i czas połączenia logowane. [5250723]
[14.12.2005] 22:31
przylepa20  przylepa20@tlen.pl
JackD (05.10.15 13:41):
więzły (05.10.14 23:01):
Mój kuzyn poznał sobie dziewczynę i śą razem od trzech mieśięcy nie mają o czym gadać tylko się kłucą wypominają sobie wszystko niewiem co im poradzić. Czy można to uratować proszę o odpowiedz na moje pytanie

raczej nic z tego nie będzie...
no chyba, że \"kto sie czubi ten sie lubi\"

ojj.. co do tego powiedzenia "kto sie czubi ten sie lubi\" -to jesli o mnie chodzi, z autopsii wlasnej, odbieram czubienie sie jako negatywna ceche tej drugiej osoby i wowczas staje sie ona dla mnie nie wygodna, doprowadza mnie do pasi pomimo wszelkich uczuc wolle wowczas z niej zerzygnowac bo w moim rozumieniu to oznaka ze te czubienie sie moze stac sie pewnego dnia prawda. A mam jeszcze inne powiedzenie " jesli nie ten to inny" choc mozna tez stwierdzic "lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu". Chociaz dla mnie to " lepszy koniec z bolem jak bol bez konca"

IP i czas połączenia logowane. [5784823]
[15.12.2005] 08:07
czas odejść z tego forum
...jak to po czym!!! Po zwęglonych, chłodnych i wyżarzonych sercach. "Czy znasz system zatrutych portetów? (...)
W każdym razie stary umarł w trzy lata później na coś w rodzaju dyfterytu. Był sam w pałacu (w owym czasie mieliśmy jeszcze pałac), a kiedy zaczął się dusić, chciał zrobić sam sobie tracheotomię przed lustrem, wbijając pióro gęsie, czy coś podobnego. Znaleziono go u stóp schodów (...)"

IP i czas połączenia logowane. [5786558]
[15.12.2005] 16:30
eXocet
Kompromis to jak sie dostanie pare nart na gwiazdke i zostanie zmuszny oddac jedna narte rodznstwu. Jest sprawiedliwie i jest kompromis, ale NIKT na nartach jezdzic nie moze. ...erease and rewind...i've changed my mind, I take it back...

IP i czas połączenia logowane. [5790386]
[15.12.2005] 16:48
nielot
to tak jak z dietami i efektem jojo, nie schudniemy, poki nie zmienimy trybu zycia NA ZAWSZE, nie bedzie dobrze poki nie zminimy calego naszego swiata w sobie, a to takie takie trudne, wszystko przwartosciowac, wszystko od nowa, zobaczyc od nowa siebie, prawie nie mozna w to uwierzyc, zapomniec te wszystkie straszne slowa ... trudno tak, zakochac sie w nim/niej jeszcze raz ...

czasami mysle ze to tak sie sklada czesto, jedno uczuciowe, drugie chlodne, rozne potrzeby, rozne deficyty, zal i poczucie nieadekwatnosci, niestety nie widac tego w okrsie zakochania, widac w zyciu codziennym, zwlaszcza w klopotach, zwlaszcza kiedy przychodza dzieci, obowiazki i odpowiedzialnosc, smutne, ze szczesliwy nie jest ani ten w skorupie, ani ten poza nia czekajacy na gest, slowo ...

cholera zycie ...

IP i czas połączenia logowane. [5790536]
[15.12.2005] 19:10
eXocet
Kompromis to jak oboje przegrywaja bo nie maja 100% tego czego chcieli. Do niczego rozwiazanie. Lub 100% lub nic, reszta to o dupe rozbic. ...erease and rewind...i've changed my mind, I take it back...

IP i czas połączenia logowane. [5791729]

1 2 3 4   » 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat