o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie warto się bawić?
 » Odpowiedz na ten temat

CluB MegA MusiC WILGA - Zapraszam!!!!

1 2 3
[14.04.2004] 13:40
PaTryK
Club Mega Music dysponuje dwoma salami-dance i techno a pozatym w sezonie letnim otwarta jest trzecia sala na zewnątrz!!! Muzyka jest do wyboru. Jesli lubicie sieke czyli techno macie taką możliwość, jeśli lubiecie rytmy dance też macie taką możliwość a w lato na trzeciej sali na zewnątrz możecie bawic się w w rtmach do gibania się. Bardzo często w tym clubie gosci Dj Maniana Pozatym bardzo często są zapraszani goście ostatnio Mezo
Lidzi bawiących się w środku można oglądac z góry gdzie jest odpowiednie zaplecze alkoholowe i miejsca siedzące.
Cały club zaopatrzony jest w doskonały sprzęt- nagłośnienie jak i oświetnenie! Sa 3 bary!!! Miejsca na parkingu nie zabraknie.
Niestety zdaża się spotkach hamów ale zresztą jak wszędzie.
Najtajsze piwo 3 zł -ale nie polecam.
Zapraszam
[nie mam nic do powiedzenia]

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.11.2006] 13:49
mehow
byłem na mega,jest @@@iście ;]

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8719852]
[23.02.2007] 20:56
Olalaaa
Nopm bylam niezle imprezki sa i naprewde warto pojechac swietna zabawa gwarantowana

IP i czas połączenia logowane. [9705658]
[16.07.2008] 11:09
gosia156a
czy ktoś może podać mi tam numer telefonu???!!!

IP i czas połączenia logowane. [13115608]
[16.07.2008] 11:10
gosia156a
NA ADRES EMAIL gosia156a@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [13115619]
[24.07.2017] 10:44
[09.05.2009] 19:12
zoli
Wieś tańczy i spiewa

IP i czas połączenia logowane. [14847978]
[03.06.2009] 21:21
ktooś
hah żal tylko sie pieprzą po krzakach a potem wracają nawaleni samochodem.... ;/

IP i czas połączenia logowane. [14994116]
[27.12.2009] 17:43
swoj chłopak
zoli (09.05.09 19:12):
Wieś tańczy i spiewa

wies to chyba ty na oczy takiego klubu nie widzaialas jezeli twoim zdaniem randy katana przyjechal by z holandli da wiohe to ok myysle ze sie nie znasz zal idz na zabawe do swojej remizy

IP i czas połączenia logowane. [15998445]
[27.12.2009] 17:48
swoj chłopak
Olalaaa (07.02.23 20:56):
Nopm bylam niezle imprezki sa i naprewde warto pojechac swietna zabawa gwarantowana
Taa naprawde tam bylas niemozliwe ja dwa dni w swieta po koleii bez odpoczynku pozdro dla garwolina manianyi calego mega! JADĄ ,JADĄ,JADĄ ŚWIRY JADĄ, RAZ NA WILGĘ RAZ NA RADOM -__-
przerwa do sylwestra badzcie i wy nie zapomnicie tego napewno!!

IP i czas połączenia logowane. [15998479]
[05.01.2010] 22:18
McMarcino
KLUB TYPOWY DLA MAŁOLATÓW. WIĘCEJ TAM DZIECI NAŻ W SZKOLE PODSTAWOWEJ.

IP i czas połączenia logowane. [16052282]
[17.02.2010] 11:53
-ramona-
Ten klub to chyba nie dla mnie Umiesz liczyć - licz na siebie.

IP i czas połączenia logowane. [16276707]
[13.01.2011] 22:25
nessa_diil
Klub-@@@isty
Klubowicze- świry
Muzyka-wy@@@ona w kosmos Ogólnie najlepsze balety
Luzztra, Omen, Energy2000, Protektor, Reaktor.
Byłam, sprawdziłam i powiem szczerze...
może kluby nowocześniejsze...
ale takiego klimatu, takich świrów nie ma nigdzie także zostanę wierna MMW. Pzdr. wariaty od największej świruski z Piekiełka
(Dresiara z barierek;P) Jadą, jadą, jadą świry jadą!

IP i czas połączenia logowane. [17699998]
[30.10.2011] 02:02
trax
Z przykrością odradzam, Bardzo niekulturalna i niecenzuralna ochrona, (na moją odpowiedź iż zarządam zwrotu kosztów biletu z powodu selekcji która nagle pięć minut temu pojawiła się na jednej z sal dostałem odpowiedź że mogę zarządać jedynie darmowego wpier..alu) regulamin klubu może zmienić się w każdej chwili co skutkuje zwykle bez podstawnym nie wpuszczaniem na określone sale (sztuczna selekcja) oraz w razie reklamacji dotyczącej selekcji nie istnieje możliwość zwrotu poniesionych kosztów za zakupiony bilet cytuje słowa szefowej klubu "kupiłeś bilet a więc już mogłeś wejść do klubu nie interesuje mnie to że nie możesz wejść na niektóre sale regulamin klubu możemy zmienić w każdej chwili" Chcesz zostać potraktowany jak potencjalne źródło dochodu a nie jak człowiek jedź na mega music

IP i czas połączenia logowane. [18969905]
[16.11.2011] 14:01
Klubowicz
trax (11.10.30 02:02):
Z przykrością odradzam, Bardzo niekulturalna i niecenzuralna ochrona, (na moją odpowiedź iż zarządam zwrotu kosztów biletu z powodu selekcji która nagle pięć minut temu pojawiła się na jednej z sal dostałem odpowiedź że mogę zarządać jedynie darmowego wpier..alu) regulamin klubu może zmienić się w każdej chwili co skutkuje zwykle bez podstawnym nie wpuszczaniem na określone sale (sztuczna selekcja) oraz w razie reklamacji dotyczącej selekcji nie istnieje możliwość zwrotu poniesionych kosztów za zakupiony bilet cytuje słowa szefowej klubu "kupiłeś bilet a więc już mogłeś wejść do klubu nie interesuje mnie to że nie możesz wejść na niektóre sale regulamin klubu możemy zmienić w każdej chwili" Chcesz zostać potraktowany jak potencjalne źródło dochodu a nie jak człowiek jedź na mega music

Niestety kolego muszę się z Tobą zgodzić, ochrona w Mega Music jest bardzo chamska, wulgarna i wręcz brutalna. To są nienormalni ludzie, jak idą to rozpychają się, nie szanują gości. A na sale Vip wpuszczają jak tylko chcą. Nie ma przed salą informacji o selekcji. Byłem w tym klubie nie raz, ale ostatnio jest coraz gorzej, to wszystko przez tą ochronę, to są osiłki. Trzeba zmienić klub, jest wiele lepszych w okolicy i z kulturalną ochroną. A szefostwo może przejrzy na oczy jak nie będą się sprzedawały bilety.

IP i czas połączenia logowane. [19034033]
[12.11.2012] 19:33
KKKKK
Niestety ochrona z Mega Music już dawno powinno się podać do sądu. Potrafią skopać każdego kto się im nie podoba najczęściej są to niewinne osoby. W ostatnią sobotę użyli bezprawnie paralizatora. Paralizator można używać jedynie w celu samoobrony. Ja byłam świadkiem kiedy jeden z ochroniarzy sparaliżował osobę, które spokojnie i kulturalnie wychodziła z dyskoteki!!! Pani właścicielko czy wie Pani jakich bałwławnów Pani zatrudnia!!!

IP i czas połączenia logowane. [19997019]
[25.01.2013] 09:08
franekclubowicz
club-przecietny. mowie tak bo mam porownanie, troche zwiedzilem polskich ale i kilka zagranicami kraju i wiem co mowie. ochrona-kiepski orient, chociaz z drugiej str nie da sie wszystkiego ogranac-ale jak cos sie swieci na przeciwko nich to profesjonalnie nie potrafia podejsc do sprawy. 4/10. dj-e -najgorszy jest ten co wyje (udaje spieewac i ciagle drze r.y.j )!!!!!!!!!!!!!!!!! na sali dance!!!!!!. to jest ponizej poziomu. brak profesjonalizmu. wiekszosc kawalkow ciagle cos gada pieje.... zawodowcy swiatowej klasy tego nie robia (niech sie uczy od nich) -a przynajmniej nie tak dlugo!!!!!!!!!!!!!!!! okropne powinien sobie darowac przynajmniej to spiewanie-nie masz glosu koles!!!! OSZCZEDZ!!!! [za duzo piwska w siebie lejesz i po tym piejesz] tak wiec -1 , przejsciowki tez brak-albo minimum jakies, na szczescie w koncu sale blue czy jakos tak polaczyli jak za dawnych czasow z piekielkiem? i jest GIT.
ogolem moze byc i strzezony parking. ocena calosciowa 3+

IP i czas połączenia logowane. [20174740]
[15.04.2014] 17:10
gregergegeg
swoj chłopak (09.12.2009.27 17:43):
<cytat>zoli (09.05.09 19:12):
Wieś tańczy i spiewa
</cytat>
wies to chyba ty na oczy takiego klubu nie widzaialas jezeli twoim zdaniem randy katana przyjechal by z holandli da wiohe to ok myysle ze sie nie znasz zal idz na zabawe do swojej remizy

ok ok nawiazujac... tam juz sie robi remiza, nie ma bata disco pl w dodatku w polowie tandetne... bylo dobrze to 10lat temu... teraz coraz slabiej

IP i czas połączenia logowane. [21136331]
[15.04.2014] 17:13
mocium panie
ogolnie klimat sie zaczal psuc przynajmniej 5lat temu, zwiedzilem mnostwo klubow, wiekszychh, mniejszych i wiele wiele jest lepszych, ochrona przecietna oni pomoca po pierwsze powinni sluzyc ,,, czasem wydaje sie ze sa sami dla siebie by byc.... nisko... muzyczka jak juz wspomnialem z remizy... ci super goscie diso pl to w remizach graja i grali i przynosza to do klubu ... glowne gwiazdy to weekend... bez przesady bedzie coraz slabiej .... i tyle. zapraszam na poludnie kraju

IP i czas połączenia logowane. [21136334]
[21.05.2014] 09:57
kikikolanko
W jakich klubach najchętniej się bawicie, które cieszą się waszym uznaniem? Pytam, ponieważ nie wiem czy słyszeliście, ale w Warszawie jest nowy plebiscyt na TOP 10 najlepszych klubów Stolicy. Głosy można oddawać nawww.facebook.com/drzwinamiasto . Myślę, że ciekawy pomysł, jaki klub waszym zdaniem wygra ?

IP i czas połączenia logowane. [21186452]
[18.06.2014] 11:58
eloziom
koniecznie polecajcie nawww.czypolecam.pl fajne kluby i bary! Koncerty zresztą tez na fanpage na facebooku też czy[polecam znajdziecie dużo super miejsc na zabawe

IP i czas połączenia logowane. [21227584]
[15.11.2014] 16:23
ghjgc
Teraz to sie robi wiejska potupaja , ich gwiazdami sa ost sam tandetni discopolowcy. Biednie sie zrobilo i bez stylu

IP i czas połączenia logowane. [21451042]
[25.12.2014] 10:58
ggggggggggggg
wiesniacka muzyka na glownej sali odpycha od siebie prawdziwych klubowiczow. Teraz tam sie bawi remiza

IP i czas połączenia logowane. [21522039]
[25.12.2014] 11:05
RAF AELL4O
problem w tym ze to miejsce zrobilo sie wiesniackie, muzyka, gocie-tandetne i byle jakie disco polo, ... dlaczego tak sie stalo?-to proste, bo mega music nie stac na porzadnych dj-ow ktorzy kosztuja kilka x wiecej niz 2 gu*wniane zespoly disco

IP i czas połączenia logowane. [21522049]
[26.12.2014] 11:47
REmiza i wiocha
tam juz ostatnie dobre imprezy sie skonczyly okolo 3 lat temu. Teraz to REMIZA , wiocha pelna pijanych dzieci i cpunkow. Co gorsza w szatni ginie zawartosc ciuchow a w kasie siedza stare pie p rzone p i z d y ktore oszukuja przy gotowce, &&&&& takie rewolucje teraz tam sa 2014r

IP i czas połączenia logowane. [21523838]
[26.12.2014] 13:26
ch..ujowo
na sali dance maja amatora dj co ciagle drze morde i wyje. gosciu zamknij ryyyj i przestan drzec mordeee. dj czy meneeel , to jyz nie wiem. winamp a nue dj napewno

IP i czas połączenia logowane. [21523920]
[31.12.2014] 17:23
retro
kiedys bylo fajniej, mniej hamstwa i dzieci, teraz wpuszczaja kazdego. Wies gro i bucy, robi sie tanio i tandetnie. Szkoda, zaprzepasciliscie dobra marke

IP i czas połączenia logowane. [21532769]
[01.01.2015] 11:19
sracz a nie klub
ochrona nie ogarnia choloty i kurczaczkow, zawsze sie znajda jakis buraki cio zaczepki szukaja. W enregy takiego kogucika od razu wynajduja i wylapuja wypieprz ... na zewnatrz i po problemie. Tu u was mloca sie a zanim ochrona cos zajarzy to koles juz lezy, a potem sa klopoty ze go pobiles. W lazienkach zasr@ne jest . PArking niby strzezony ale jak jakis brudas przytrze ci auto , to nikt nic nie wie.... jest duzo problemow i niedociagniec ktore trezba egzekfowac od was

IP i czas połączenia logowane. [21534122]
[09.01.2015] 09:31
tyton
smierdzi tam papierosami ze glowa mala, nie egzekfuja przepisow, SMIERDZI , SIEKIERA ZE NIC NIE WIDAC, nawet ich ochroniarze popalaja

IP i czas połączenia logowane. [21549431]
[11.01.2015] 10:37
neckerman
z chuuuuyyyowizny szydze

IP i czas połączenia logowane. [21553789]
[18.01.2015] 20:16
qq32
Mam poważny powód aby stwierdzić że to już nie jest klub tylko obora nastawiona na wyzysk potencjalnych klientów.
Szkoda bo tyle lat tam chodziłem i było dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [21568661]
[20.01.2015] 17:50
gropnidownper1988baekf
zoli (09.05.2009.09 19:12):
Wieś tańczy i spiewa

Jasne http://www.baronsofbullshit.com/l/20

IP i czas połączenia logowane. [21572246]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat