o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

jak doprowadzic dziewczyne do orgazmu bez stosunku

1 2 3 4   » 24 Strony tematu:
[30.11.2006] 22:09
tomi11
olooolo (06.11.30 13:39):
A ja mam smieszne pytanko...jak całowac sie z dziewczyna z jezyczkiem??
no jasne !!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8861562]
[03.12.2006] 20:21
Orient
no wlasnie ja mam to samo pytanie

IP i czas połączenia logowane. [8889872]
[04.12.2006] 14:32
maciek42131426
z dziewczyna najlepiej calowac sie z jezyczkiem.np;moja dziewczyna bardzo to lubi

IP i czas połączenia logowane. [8895498]
[05.12.2006] 14:34
DySter
heh mam podobny problem jak koledzy wyzej...jestem z laska 8 miesiac...nie robilismy tego jeszcze...ale zyjemy narazie strefa oralną...ona mi robi dobrze a ja jej...mimo wszystko jak bardzo sie staram " wywijam jezykiem, dopomagam sobie palcami" to ni @@@a...nie moge jej doporowadzic do orgazma...ktos wie jak mi pomóc...???

IP i czas połączenia logowane. [8905430]
[07.12.2006] 09:26
ja wam to mówie
moja pierwsza dziewczyna miała dziwnie wrażliwą łechtaczke, tak jakby dostawała spazmów keidy tylko jej dotykałem...takie coś jak "łaskotki" łechtaczki... więc bardzo trudno było mi ją doprowadzić do orgazmu, udało mi się to może 4 razy podczas 2 letniej znajomości... ona zaspokajała mnie codziennie, miałem troche wyrzuty sumienia, ale mówiła że to nie moja wina więc jakoś żyłem z tym dalej...
miałem wtedy 16 lat...

teraz mam inną kobiete, której łechtaczke mogę pieścić ile mi sie podoba, dotykać jak chce i kiedy chce, bo u niej juz nie ma problemu z "nadwrażliwością"...

mieliście kiedyś do czynienia z nadwrażliwą łechtaczką?

IP i czas połączenia logowane. [8923181]
[30.08.2014] 04:09
[25.12.2006] 20:09
koles123456
slyuchajcie jestemz moja dziewczyna juz sporo i jezeli chodzi o doprowadzenie jej do orgazmu ale bez seksu to to jest proste zaczynajac od malutkich zabaw alez jak przyjemnych zacznij ja calowac delikatnie po szui jezdzac jezyczkiem w roznych stronkach potem zacznij piescic jej uszka najezdzajac jezyczkiem nie spiesz sie im dluzej to robisz tym lepiej potem zjezdzaj do jej piersi i tu uwazaj nie za mozno zacznij calowac i lizac jezyczkiewm jej sutki bardzo delikatnie jezlei piescisz jedna piers to 2 pocieraj takze sutek ale palcem i w ten sposob dziewczyna bedzie szalala
potem zjedz do brzuszka bardzo dokadnie zacznij go piescic ustami i jezyczkiem uwazaj na boczki jezlei ma wrazliwe bedzie skakala ze smiechu masujac jej brzuszek rekoma jezdzij po jej udach w dol i w gore potem przejdz do punktu dnia zacznij lizac jej lechtaczke bardzo doklandie wkladajac jezyczek do srodka i machajac nim w rozne strony nie spiesz sie im dluzej to robisz tym bardziej ja podniecasz w srodku bardziej u gory poczujesztaka jakby kuleczke to ona odpowiada o caly odgazm kobiety...zachaczaj o nnia jezyczkiem ale nie ciagle chyba ze bedziesz chcial juz skaczyc zabawe to jezeli bedziesz ciagle po niej jezdzil jeztczkiem to gwaranrowane ze dohdzie do orgazmu nie zapominij tez o palcach...a mianowicie o jednym lizac jej lechtaczke wsuwaj powolutku i stopniowo paluszka do srodka...i stopniowo wkladaj go i wyciagaj taka mala rada odemnie moja dziewczyna po tym jest w niebie ale ona rowniez umie mnie donieba zabrac powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [9109262]
[24.01.2007] 12:58
Chris123
KamilC. (06.10.26 14:19):
Noo wlasnie takie pytanie do facetow
Gdy macie sie kochac ze swoja partnerka, i gdy macie uzyc prezerwatywy, to kiedy ja zakladacie P bo nawijanie na czlonka gumki troche by mnie zawstydzalo, jeszcze przy kobiecie

Warto z tego zrobic element gry - nawet fajnie, gdy to ona zrobi. W zakladaniu prezerwatywy nie ma nic wstydliwego - to jeszcze powinno pokazac kobiecie, ze sie dba o jej bezpieczenstwo. Piekna, a nie wstydliwa sprawa.

IP i czas połączenia logowane. [9431237]
[29.01.2007] 16:44
Snake
mam takie pyt. troche dziwne ale jest....
kiedy widzicie po dziewczynie ze ma orgazm??

IP i czas połączenia logowane. [9479458]
[29.01.2007] 17:11
Dr. Jadro
Snake (07.01.29 16:44):
jak kur.wisko ryczy jakby jej ktos lechtaczke urywal,
to wtedy na orgazm !!!

IP i czas połączenia logowane. [9479681]
[31.01.2007] 17:08
Roman prowokator
Chris123 (07.01.24 12:58):
Gdy macie sie kochac ze swoja partnerka, i gdy macie uzyc prezerwatywy, to kiedy ja zakladacie P bo nawijanie na czlonka gumki troche by mnie zawstydzalo, jeszcze przy kobiecie

Warto z tego zrobic element gry - nawet fajnie, gdy to ona zrobi. W zakladaniu prezerwatywy nie ma nic wstydliwego - to jeszcze powinno pokazac kobiecie, ze sie dba o jej bezpieczenstwo. Piekna, a nie wstydliwa sprawa.
dokładnie tak a nie inaczej

co za za ułom wpadł na pomysł zakładania gumki 2 godziny wcześniej żeby przy rozbieraniu się już była na ptaku czysta głupota - wtedy guma nie będzie się już do niczego nadawała - przecież do licha ciężkiego na każdym opakowaniu jest chyba instrukcja "montażu"
co wy - czytać nie umiecie ???

IP i czas połączenia logowane. [9499231]
[31.01.2007] 17:23
Roman prowokator
Snake (07.01.29 16:44):

każda kobieta jest inna
a więc inaczej wygląda, inne rzeczy lubi, no i inaczej reaguje.
To nie jest tak jak ze znakiem drogowym - jak zakret to zakręt i wszystkie znaki oznaczające zakręt są takie same.

Reakcje są różne, czasem rajcujące, zaskakujące, czasem nawet szokujące

Tu wymienię kilka
płacz, wrzaski, wulgaryzmy itp, jęki, piski, westchnienia, miotanie sie po wyrze (czasem dzikie czasem tylko delikatne), tzw. "dobijanie" jak stukacie się na jeźdźca, skurcze mięśni (wszystkich albo niektórych, jak akurat ma orgazm nadziana na ciebie to możesz czuć skurcze mychy na ptaku), drżenie, puszczanie "soczków" w nieco większej (albo zdecydowanie większej) ilości, lekkie nabrzmienie piersi, warg, zaczerwienienie, gęsia skórka, wyracanie oczami,

to wszystko może wystepować razem lub osobno i w najróżniejszych konfiguracjach

ile kobiet tyle reakcji
jestem pewien że nie wymieniłem wszystkiego
żeby móc to zrobic musiałbym się gzić z wszystkimi laskami na świecie, a to niemożliwe, nawet gdybym zajmował się tylko i wyłącznie tym przez całe życie, a laski stału w kolejce żeby pokicać do orgazmu na moim ptaku... (Marzenia ściętej głowy)

podejrzewam, że jak się postarasz dobrze "zrobić jej dobrze" to reakcja będzie na tyle wymowna, że się zorienujesz, albo sama ci powie

IP i czas połączenia logowane. [9499384]
[31.01.2007] 21:41
Snake
dzieki wielkie Roman...pozdro

IP i czas połączenia logowane. [9502035]
[31.01.2007] 22:56
malcolm303
BuJOuS (06.10.20 15:47):
Witam ;( ja mam podobny problem do Ryca
Gdy dziewczyna mi usiadzie na kolanach to mi pala staje
podniecam sie gdy mnei zlapie za reke
czy to normalne ?
I mam dziewczyne, i potrzebuje pare rad, otoz ona by chciala isc ze mna do luzka, ale ja nie chce
tzn chce, ale boje sie np. kiedy mam kondona zalozyc i tak dalejbo nei bd przeciesz przy niej zakladac ;/
słuchaj stary lepiej jest jak zalozysz kondona chwile przed penetracja bo wtedy twoj maly bedzie zwarty i gotowy odpowiednio a ja na przyklad zakladam przy dziewczynie ostatnio nawet poprosilem ja zeby ona sprobowala zalozyc to fajna zabawa a jak nalozy i rozwinie ustami to wogule odlot hehe MALCOLM303

IP i czas połączenia logowane. [9502921]
[31.01.2007] 23:04
malcolm303
galanonim (07.01.16 11:46):
Jestem ze swoją dzieczyną rok, ona ma 16 lat ja mam 17. No i obydwoje zabawiamy się ze sobą etc. ja ją zabawiam :/ Całuję ją w miejscach intymnych zawsze zaczynam od ust potem za uszami, szyjka ramiona wracam do ust i tak po trzy raz gdy jestem na ramionach zchodzę do piersi, liże je delikatnie, schodzę na brzuch, a potem całuję ją po nogach udach i zabieram się za łechtaczkę. Było takich zabaw wiele między nami, doprowadziłem ją do paru orgazmów, ale gdy już ją zaspokoję bierze mnie i przytula. Bardzo bym chciał mieć również przyjemnośc aby ona mnie pieściła po falusie całowa... Tylko nie wiem jak mam to zrobić ? Nie chciał bym powiedzieć \"Ejj mała possij mi troche\" wolał bym to jej pokazać gestami tylko jak?, zawsze staram się aby było jej jak najlepiej. I druga sprawa, rozmawiamy wiele o sexie i najbardziej obydwoje się boimy jej bólu ponieważ jest dziewicą, chcieli byśmy rozpocząć współżycie, jesteśmy na to gotowi, ufamy sobie i co najważniejsze Kocham ją a ona mnie I jak najlepiej kochać się z nią pierwszysm razem tak aby jak najmiej bolało bo wiem że ból raczej jakiś będzie

Pozdrawiam

sluchaj ja jestem juz dluzszy czas z dziewczyna ktora byla dziewica i ja ja tego dziewictwa pozbawilem. sluchaj jak ja zaczynalem penetracje to wchodzilem powoli i widzialem krzywy grymas na jej twarzy ale postanowilem robic co raz szybsze ruchy i ona zaczela lekko jeczec pokazujac mi ze jest jej dobrze. wiec nie masz sie czym przejmowac ze jej sprawisz bol owszem bedzie ale niedlugi a potem to juz jazda. wiec do dziela. Pozdrawiam MALCOLM303

IP i czas połączenia logowane. [9502995]
[06.02.2007] 00:12
Smutny20
jestesmy razem 5miesiecy..ona Dziewica(19lat) ja po przejsciach
Planujemy byc ze soba..Pobrać sie

ale ona powiedziela mi ze da mi dopiero po ślubie..:-/

Jak ją skusic by dała wczesniej???

Pomózcie!!!!

IP i czas połączenia logowane. [9547327]
[06.02.2007] 02:07
SS Willi
Niezawodnym sposobem bezdotykowego orgazmu jest poinformowanie kobiety o otrzymaniu pokaznego spadku,

IP i czas połączenia logowane. [9547685]
[19.03.2007] 20:54
BULI i Benek  7202582@tlen.pl
ty to kiedy ty chcesz tego kondonA ZAłOZYC JAK JEJ NIE BEDZIE ??!! POMYSL SAM ZAKłąDAJ PRZY NIEJ A NIE SIE @@@ISZ

IP i czas połączenia logowane. [9896611]
[21.03.2007] 18:34
nieswiadomy.
taka sprawa. Mam 16 lat i jak sie z moja dziewczyna zabwiam(nie chodzi o sex tylko o pieszczoty) to wszystko fajnie fajnie.. jednak szybko nastepuje bum xD

Moje pytanie.. dlaczego ? czy to spowodowane jest wiekiem ? czy w koncu to minie ?

IP i czas połączenia logowane. [9912914]
[23.03.2007] 11:17
tak rob
http://www.imagefap.com/gallery.php?pgid=&gi d=561133&page=1
http://je.pl/vfl7
http://je.pl/lts5

IP i czas połączenia logowane. [9926072]
[23.03.2007] 15:15
fajne obejrzyj
http://3dwhite.pl/?click=0486b106fdc78a444cd d85459ef4cf2f

IP i czas połączenia logowane. [9928098]
[19.04.2007] 11:21
people
pomuzcie mijak przyjemnie sie z trzepac całoł dłonioł trzepac czy inaczej pomuzcie mi a lbo moze jakis jnny sposub

IP i czas połączenia logowane. [10128384]
[19.04.2007] 18:06
Hermes-posłaniec bogów
nieswiadomy. (07.03.21 18:34):
taka sprawa. Mam 16 lat i jak sie z moja dziewczyna zabwiam(nie chodzi o sex tylko o pieszczoty) to wszystko fajnie fajnie.. jednak szybko nastepuje bum xD

Moje pytanie.. dlaczego ? czy to spowodowane jest wiekiem ? czy w koncu to minie ?

To spowodowane wiekiem. Gdy dojrzejesz i zaczniesz regularnie współrzyć to minie.

IP i czas połączenia logowane. [10131533]
[19.04.2007] 18:08
Hermes-posłaniec bogów
people (07.04.19 11:21):
pomuzcie mijak przyjemnie sie z trzepac całoł dłonioł trzepac czy inaczej pomuzcie mi a lbo moze jakis jnny sposub

To zależy jak lubisz i jak ci najbardziej sprawia przyjemność. Nie ma recepty.

IP i czas połączenia logowane. [10131553]
[20.04.2007] 14:59
Kobra-motylek
czarownik-czarownik (04.03.07 00:54):
Ehhh... od razu byście się rzucali na łechtaczke... Dziewczyne trzeba najpierw rozgrzać (i to porządnie), bo jak sie od razu rzucicie na łechtaczke to wam ręce i języki poodpadają w momencie kiedy dla niej zacznie sie prawdziwa zabawa. Co do dziwnej konstrukcji kobiety - jak wiecie gdzie jest i co to jest punkt G to sytuacja jest odwrotna. W necie jest dużo poradników do gry wstępnej itp. Na przykład moja dziewczyna (dziewica) jest ze mnie bardzo zadowolona i nie czytałem żadnych książek i nie wydałem ani grosza na jej przyjemność.

Krótki przepis na zadowoloną kobietę:

1. Delikatne pocałunki szyi (pod i za uchem) + jedna ręka na karku (bardzo delikatnie, końcówkami palców) i jedna na wewnętrznej części ud. Przy okazji dobrze jest się przytulać do niej coraz większą powierzchnią ciała (nieźle działa na początek).
2. Później bierzemy się za brzuch i/lub piersi. Z tym ostatnim to trzeba stopniowo i powoli się za nie brać, na początku bardzo delikatnie, bo są BARDZO wrażliwe i można wszystko popsuc jak się od razu za nie złapiesz...
3. Dolna część brzucha, szczególnie po bokach - cokolwiek aby było delikatnie i bedzie dzobrze
4. Teraz wracamy na chwile do punktu 1, z tym że jedna ręka wędruje w majtki.
5. W przypadku dziewicy - musimy ograniczyć się do łechtaczki. Jak mamy do czynienia z hmmm... nie dziewicą (przynajmniej "fizycznie" - chodzi mi o to żeby nie "rozdziewiczyć dziewczyny palcem bo to powinno sie zrobić czymś innym, ale to nie pasuje do tematu) to mozemy wziąć się za punkt G. Jakby ktoś nie wiedział gdzie to jest i jak się z tym obchodzić to poniżej "instrukcja obsługi".

Słynny punkt G jakby ktoś nie wiedział leży na górnej ściance pochwy. Gdzieś tak 4-6cm do "wejścia". Bardzo pozytywne efekty uzyskać można na początek wkładając tam na przykład palec wskazujący i poruszając nim... w sposób jakbyśmy chcieli kogoś zawołać (nie wiem jak to inaczej napisać) końcem pobudzając w.w. punkt G. Dziwne, ale próbowałem 2 palcami ale to nie to samo. Jak załapiecie o co mniej wiecej chodzi z tym "jakbyście kogoś wołali" to zmieńcie palec na środkowy.

Jak mozecie to napiszcie czy moje uwagi coś dały. Dziewczyny a moze wy macie jakieś "patenty" na łechtaczkę albo inne wrażliwe punkty?? Chodzi mi o to jak JESZCZE bardziej roznieść swoją

ps. ale sie rozpisałem
Brawo! Czarowniku

IP i czas połączenia logowane. [10138163]
[06.05.2007] 18:58
ORGIONISTA
mam taki problem, a mianowicie napletek mi nie zchodzi z żałądzia:/
czy to minie z wiekiem?

IP i czas połączenia logowane. [10257629]
[15.05.2007] 21:53
twenty fox

w moim przypadku to dziewczyna zakłada mi gumkę więc nie ma zadnego problemu najlepiej jak robi to ustami . polecam gumki smakowe jej najbardziej smakują czekoladowe

IP i czas połączenia logowane. [10327385]
[15.05.2007] 22:02
Hermes-posłaniec bogów
ORGIONISTA (07.05.06 18:58):
mam taki problem, a mianowicie napletek mi nie zchodzi z żałądzia:/
czy to minie z wiekiem?

Nie minie masz stulejkę i trzeba operować. To szybki i prosty zabieg.

IP i czas połączenia logowane. [10327495]
[25.05.2007] 22:57
Tomek166
hg

IP i czas połączenia logowane. [10398627]
[25.05.2007] 23:02
Tomek166
Prosze o rade mam 16 raz i uprawialem juz sex wielokrotnie. Teraz mam maly problem bo mam panne kocham ja bardzo ale ona niechce zemna uprawiac sexu poraz drugie . rozdziewiczylem ja i straszne ja to bolalo . a teraz sie boi ze tez bendzie bolec i niemoge jej przekonac . Doprowadzam ja codziennie do orgazmu . ale nie robie to przez minete lub z palca . poprostu chce zebym wchodzil nania i doprowadzam ja do orgazmu poprzez ocieranie. codziennie ma 100% orgazmu . minol juz tydzien od rozdziewiczenia a ona dalej nieche . poradcie co zrobic zeby wkoncu ona zmienila zdanie . bo zeswiruje .

IP i czas połączenia logowane. [10398667]
[27.05.2007] 15:46
kaśka002
Rycu (06.10.01 10:30):
Witam wszystkich,
ja mam taki problem
mam prawie 17 lat i... eh jak by to okreslic
chodzi o podniecanie
otuz na sama mysl o czyms erotycznym pala mi staje, tak samo np... boje sie gdy dziewczyna zacznie sie zemna calowac, to m istanie, boje sie ze jak mi na kolana usiadzie TO MI STANIE ;/
i czy to normalne ze gdy czlonek stoi, to gdy ejhstem ostro podniecony.. to mi z niego cos.. przezroczystego cieknie (sperma?)
Ja to uwielbiam jak mojemu chłopakwi staje,takie to twarde i wogóle tylko jajka miekkie zawsze

IP i czas połączenia logowane. [10407966]

1 2 3 4   » 24 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat