o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

jak doprowadzic dziewczyne do orgazmu bez stosunku

1 «   3 4 5 6 7   » 24 Strony tematu:
[11.02.2008] 22:44
zakochany 20
Mysle ze zapominacie o jednej, o ile sie nie myle bardzo waznej rzeczy. Wymieniacie rozne sposoby: delikatne piszczoty dlonmi, ustami, jezykiem itd okej.. zwroccie uwage rowniez na 'zapach' dla mnie zapach kobiety jest bardzo waznym i istotnym czynniekiem do pobudzenia mnie, a jesli mnie to pobudza jestem pewnien ze i droga strone rowniez. Nie mowie tu o zapaszkach ze sklepow typu adidas 8P , mowie o waszym naturalnym zapachu, ktory mozliwe ze zadziala jako afrodyzjak, poniewaz w moim odczuciu i doswiadczeni sprawdza sie i u mojej kochanej. Sprawdzcie rowniez 'smak'. Czy to nie moze byc czyms w rodzaju "bliskosc"? Jasne ze moze! Nasza skora w kazdym miejscu smakuje inaczej, na udach, na szyji, na dloniach wszedzie tam mamy do czynienia z innym smakiem. Posiadamy wiele 'zmyslow' czemu nie mozemy uruchomic ich wszystkich razem ze swoim partnerem?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12212500]
[12.02.2008] 22:48
kylu123
o panowie trzeba mi pomuc mam dziewczyne z która jestem juz dłuzszy czas ....
problem polega na tym ze ja chce z nia to zrobic a ona jakos jeszcze na tym za zbytnio sie niem zastanawiała co trzeba zrobic zeby ja do tego nakusic
prosze pisac wszelkie podpowiedzi na malia
hgz12@o2.pl
POMOCY JA JUZ NIE WYTRZYMAM ..........

IP i czas połączenia logowane. [12218369]
[13.02.2008] 21:03
maniekq
Proponuję obejrzeć ciekawy film o orgażmie. Co, jak i dlaczego. Naprawdę warto.
http://rapidshare.com/files/68728751/Tajemni ce_ciala_orgazm.part1.rar
http://rapidshare.com/files/68732492/Tajemni ce_ciala_orgazm.part2.rar

IP i czas połączenia logowane. [12223281]
[14.02.2008] 10:06
zakochany 20
okej..Ci ktorzy nie wiedza jaka jest kobieta naprawde w tym temacie: http://www.funner.pl/smieszne-filmiki/cala-p rawda-o-kobietach/

IP i czas połączenia logowane. [12225705]
[15.02.2008] 09:52
@@@ NL
Monisia9188 (08.02.02 15:21):
Emil Kazuń (08.02.01 12:38):
Witam ja mam taki problem... Gdy chcailem moją dziewczyne rozdzieciwczyc byla gra wstepna etc. i gdy zabralem sie do \"wkładania jej w szaprke\" on niechcial wejsc... naciskalem i naciskalem a on nadal nie chcial wejsc ona lezala na mnie tez nie ja na niej tez nie.... to jak ja rozdziewiczyc?? prosze o szybka odpowiedz.... bardzo chce sie z nia kochac ona ze mna tez... nie wiemy jak... PROSZE POMUZCIE!!!!! DLACZEGO JEJ NIECHCE WCHODZIC??

Hmmm... dlaczego jej nie chce wchodzić bo jest dziewicą i ma małą pochwe! Yhm to czy była spieta czy nie to ma mniejsze z naczenie... spróbuj nie napręzyć swojego... na maxa i wejść w nią na pół twardego... I jeżeli za drugim razem pojawi się ten sam problem to nie martw się to normalne... ona nigdy tego nie robiła i ma malutką szparke po kilku razach bd lepiej. A moim zdaniem ten szybki greg gówno się zna... mówi to co mu się przyśni... Ja miałam podobny pro0blem Powodzenia...
nie lubię dziewic właśnie dlatego zawsze mnie pociągały panienki które
wiedzą o co chodzi.. a z taką dziewicą to nie za fajnie tak uważam tylko satysfaction że jest sie pierwszym ..dzięki!

IP i czas połączenia logowane. [12231422]
[19.04.2014] 12:08
[15.02.2008] 19:23
monisia9188
Ty znawco..... czy ja powiedziałam, zeby na chama???? Powiedziałam..że na pół miękiiego ku^^^sa... Wiesz akurat wielu kolesiom to doradzałam... i każdy był tym zachwycony Bo i dziewczyne nie bolało...i było im obydwojgu dobrze bo W środku im urósł Ale ty pewnie masz więcej doświadczeń seksualnych i wogóle... A i jeszcze do tego chłopaka co mówił, że ma 17 lat a dziewczyna jego 16.... to że jej się spóźnia okres nic nie znaczy.... więc nic nie jest pewne... A Śluz karzdej dziewczynie leci. Jest inny niż zawsze???? To normalne.... Założe się że zaczyna regularnie miesiączkować.... Jest takie coś jak dni płodne... w te dni sluz jest inny.... Tych dni jest 9 Z kąd wiadomo kiedy one są... twoja dziewczyna musi się dokładnie obserwować... Napewno za7uważyła... że raz w miesiącu kuje ją w boku. Raz z prawej a nastepnego miesiąca zlewej Te ukucie oznacza że jajeczko.... i ^ dni przed tym wydarzeniem zaczoł sie okres płodny a 3 dni po skączył.. się :):) Ych.... to jest bardzo skomplikowane... A jeżeli chcesz mieć pewność czy dziewczyna nie jest w ciąży to zrób tes ciążowy:):) Kosztuje około 12 zł i bez problemu dostaniesz go w każdej aptece:):):) Nie martw się bd dobrze:):):):):):):):) Yhh sorki za takie skąplikowane wyjaśnienie.... ale nie mam za bardzo czasu.:):):) Poodzenia:):):) A i do ZanWcy GregoRg............ każda dziewczyna ma inne zachcianki.... ;P I nie jesteś w cale takim znawcą... choć musze przyznać że w większości masz racje Powodzenia wszystkim:):):)

IP i czas połączenia logowane. [12234549]
[15.02.2008] 19:26
monisia9188
yhhh.. pomyłka nie chdziło mi o nick znawca tylko szybki greg

IP i czas połączenia logowane. [12234573]
[15.02.2008] 20:26
@@@ NL
no i dobże ze ci koleś staje....bo jak by nie stawał to tez bys sie martwił wszystko ok myśle każdemu normalnemu facetowi staje jak widzi fajną dupe... nie? a wiele dziewczyn tutaj same nie wiedza czego sie chycic tak jakby nie były dziewczynami ..heh wciskają kit facetom.... pożałować....!

IP i czas połączenia logowane. [12234918]
[16.02.2008] 10:28
Szybki Greg
monisia9188 (08.02.15 19:23):
Ty znawco..... czy ja powiedziałam, zeby na chama???? Powiedziałam..że na pół miękiiego ku^^^sa... Wiesz akurat wielu kolesiom to doradzałam... i każdy był tym zachwycony Bo i dziewczyne nie bolało...i było im obydwojgu dobrze bo W środku im urósł Ale ty pewnie masz więcej doświadczeń seksualnych i wogóle... A i jeszcze do tego chłopaka co mówił, że ma 17 lat a dziewczyna jego 16.... to że jej się spóźnia okres nic nie znaczy.... więc nic nie jest pewne... A Śluz karzdej dziewczynie leci. Jest inny niż zawsze???? To normalne.... Założe się że zaczyna regularnie miesiączkować.... Jest takie coś jak dni płodne... w te dni sluz jest inny.... Tych dni jest 9 Z kąd wiadomo kiedy one są... twoja dziewczyna musi się dokładnie obserwować... Napewno za7uważyła... że raz w miesiącu kuje ją w boku. Raz z prawej a nastepnego miesiąca zlewej Te ukucie oznacza że jajeczko.... i ^ dni przed tym wydarzeniem zaczoł sie okres płodny a 3 dni po skączył.. się :):) Ych.... to jest bardzo skomplikowane... A jeżeli chcesz mieć pewność czy dziewczyna nie jest w ciąży to zrób tes ciążowy:):) Kosztuje około 12 zł i bez problemu dostaniesz go w każdej aptece:):):) Nie martw się bd dobrze:):):):):):):):) Yhh sorki za takie skąplikowane wyjaśnienie.... ale nie mam za bardzo czasu.:):):) Poodzenia:):):) A i do ZanWcy GregoRg............ każda dziewczyna ma inne zachcianki.... ;P I nie jesteś w cale takim znawcą... choć musze przyznać że w większości masz racje Powodzenia wszystkim:):):)

Widzisz jestes madrzejsza od studenta medycyny(chodzilo mi o sluz wydzielany podczas podniecenia(kisiel) a nie o sluz miesiaczkowy ty wogole zastanow sie najpierw a potem pisz. i nie musisz z taka zloscia mamy zamiar chlopaczkowi pomoc bo nie wszystkie sa takie obeznane jak ty. a piszac swoja rade kieruj sie tym czy taka akcja jaka opisujesz pasowala by jego panience. Ale pozdrawiam widze ze masz duzo wiedze nie jedna powinna ci pozazdroscic. pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12237070]
[16.02.2008] 17:59
monisia9188
Widzisz jestes madrzejsza od studenta medycyny(chodzilo mi o sluz wydzielany podczas podniecenia(kisiel) a nie o sluz miesiaczkowy ty wogole zastanow sie najpierw a potem pisz. i nie musisz z taka zloscia mamy zamiar chlopaczkowi pomoc bo nie wszystkie sa takie obeznane jak ty. a piszac swoja rade kieruj sie tym czy taka akcja jaka opisujesz pasowala by jego panience. Ale pozdrawiam widze ze masz duzo wiedze nie jedna powinna ci pozazdroscic. pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12239433]
[17.02.2008] 08:30
zass
słuchajcie!!!! potrzebuje waszej pomocy ;((( 14 lutego byłem z moja dziewczyna i miałem wytrysk. potem robiłem jej palcówke i możliwe że miałem na palcach troche spermy. czy to możliwe że jest w ciąży??????? okres spóźnia sie jej juz 3 dzień a powinna miec wlaśnie 14 i nadal nie ma!!! prosze o pomoc!!!!!!!!! ;((

IP i czas połączenia logowane. [12242667]
[17.02.2008] 14:15
Szybki Greg
monisia9188 (08.02.16 17:59):

Jak byś był łaskaw to się ze mie nie abijaj . Nie nawidzętgo!!! I wątpie aby w tym prypadku o to chodziło..hh niech ię wypowieautor tego problemu Kto ma racje Heh. pozdrawiam :

IP i czas połączenia logowane. [12243962]
[17.02.2008] 14:19
Szybki Greg
jak myslisz kto moze zakladac taki problem albo dzieci ktore sie ucza na tych kolorowych pisemkach, albo ktos kto ma problem bo nie ma pojecia. Nie widzialem zeby autor komus cos tu doradzal. Sam byl ciekaw jak jak inni doprowadzaja do orgazmu bez stosunku a temat zszedl na to ze komus tam nie chce wejsc

IP i czas połączenia logowane. [12243972]
[19.02.2008] 20:05
Krystian89
autistic (04.02.24 22:06):
aha i jeszcze jedna sprawa... jak opoznic wytrysk?? ona tu sie bawi bawi chwilke i tu zaraz ekslozja falusa co zrobic by sie mogla dluzej bawic ??

Chlopcze ile ty masz lat niemasz pojecia o sexie wiedz sie na to nie zabieraj zepsujesz jej psychike a siebie uzaleznisz od sexu wiem ze to przyjemne ale narazie zastopuj!!

IP i czas połączenia logowane. [12257949]
[19.02.2008] 20:13
Krystian89
Szybki Greg (08.02.02 15:58):
Witam ja mam taki problem... Gdy chcailem moją dziewczyne rozdzieciwczyc byla gra wstepna etc. i gdy zabralem sie do \\\"wkładania jej w szaprke\\\" on niechcial wejsc... naciskalem i naciskalem a on nadal nie chcial wejsc ona lezala na mnie tez nie ja na niej tez nie.... to jak ja rozdziewiczyc?? prosze o szybka odpowiedz.... bardzo chce sie z nia kochac ona ze mna tez... nie wiemy jak... PROSZE POMUZCIE!!!!! DLACZEGO JEJ NIECHCE WCHODZIC??

Hmmm... dlaczego jej nie chce wchodzić bo jest dziewicą i ma małą pochwe! Yhm to czy była spieta czy nie to ma mniejsze z naczenie... spróbuj nie napręzyć swojego... na maxa i wejść w nią na pół twardego... I jeżeli za drugim razem pojawi się ten sam problem to nie martw się to normalne... ona nigdy tego nie robiła i ma malutką szparke po kilku razach bd lepiej. A moim zdaniem ten szybki greg gówno się zna... mówi to co mu się przyśni... Ja miałam podobny pro0blem Powodzenia...

masz racje posluchaj jej wal na sile na maxa niech sie zwija z bolu. a potem poza bolem zostanie jej tylko niemile wspomnienie pierwszego razu. Ja ci zaproponowalem lagodna metode by twoja partnerka nie poczula sie dziwką. madra kolezanka zapomniala ze podczas podniecenia cipka wytwarza sluz i robi sie bardziej rozciagliwa. ale wybor jest twoj emil. Ja tez swoja panne rozdziewiczalem mialem ten sam problem ale dluzsza gra wstepna i lightowa palcowa troche pomogla i nie musialem nic na sile robic

Jestem sexuologiem jezeli penis niechce wejsc to znaczy ze dziewczyna jest za bardzo spieta wiedz jej organizm nie jest jeszcze gotowy jesli bedziesz probowal zrobic to na sile moze trafic do szpitaka i to nawet razem z toba dostanie skurczu miesni pochwy i niebedziesz umial wyciagnac penisa poniewaz pochwa zacisnie penisa i bedzie potrzebny zastrzyk rozluzniajacy miesnie wiedz uwazaj co robisz

IP i czas połączenia logowane. [12258013]
[19.02.2008] 20:16
Krystian89
POMOCY.......... (08.02.06 22:03):
mam problem z laską nie wiem jeczy ze jej sie okres spoznia ze wydziela sie jakis sluz?????????? a ona nie chce iśc do ginekologa ... co robic?????????????? Boje sie o nią........

Jestem sexuologiem:
Miales prezerwatywe?? jesli nie to moze byc problem jednak nienalezy martwic sie na zapas okres czasami sie spuznia na wszelki wypadek idz do apteki po testy ciazowe najlepiej z kilku firm poniezaz sie myla lepiej jest zrobic wiecej testow

IP i czas połączenia logowane. [12258029]
[19.02.2008] 20:19
Krystian89
pomocy....... (08.02.07 19:05):
to elegancko tylko ona ma 16 ja 17 lat........... ale mniejsza o to jak chlopak to bedzi tomek he he he.. oby nie bylo tak jak mowisz..

i tobie jest jeszcze do smie@@@estem sexuologiem okres sie czasami spuznia idz do apteki i kup testy ciazowe z kilku firm poniezasz niezawsze testy mowia prawde i niebaw sie w sex z taka mloda dziewczyna

IP i czas połączenia logowane. [12258045]
[20.02.2008] 15:24
Szybki Greg
Krystian89 (08.02.19 20:13):
Szybki Greg (08.02.02 15:58):
Witam ja mam taki problem... Gdy chcailem moją dziewczyne rozdzieciwczyc byla gra wstepna etc. i gdy zabralem sie do \\\\\\\"wkładania jej w szaprke\\\\\\\" on niechcial wejsc... naciskalem i naciskalem a on nadal nie chcial wejsc ona lezala na mnie tez nie ja na niej tez nie.... to jak ja rozdziewiczyc?? prosze o szybka odpowiedz.... bardzo chce sie z nia kochac ona ze mna tez... nie wiemy jak... PROSZE POMUZCIE!!!!! DLACZEGO JEJ NIECHCE WCHODZIC??

masz racje posluchaj jej wal na sile na maxa niech sie zwija z bolu. a potem poza bolem zostanie jej tylko niemile wspomnienie pierwszego razu. Ja ci zaproponowalem lagodna metode by twoja partnerka nie poczula sie dziwką. madra kolezanka zapomniala ze podczas podniecenia cipka wytwarza sluz i robi sie bardziej rozciagliwa. ale wybor jest twoj emil. Ja tez swoja panne rozdziewiczalem mialem ten sam problem ale dluzsza gra wstepna i lightowa palcowa troche pomogla i nie musialem nic na sile robic

Jestem sexuologiem jezeli penis niechce wejsc to znaczy ze dziewczyna jest za bardzo spieta wiedz jej organizm nie jest jeszcze gotowy jesli bedziesz probowal zrobic to na sile moze trafic do szpitaka i to nawet razem z toba dostanie skurczu miesni pochwy i niebedziesz umial wyciagnac penisa poniewaz pochwa zacisnie penisa i bedzie potrzebny zastrzyk rozluzniajacy miesnie wiedz uwazaj co robisz

No nareszcie ktos kto ma pojecie bo niektorzy to juz zaczynaja naprawde niezle bajki pisac tak jak tu ta nasza kolezanka sie ze mna klocila. teraz czekam na przeprosiny...

IP i czas połączenia logowane. [12262150]
[20.02.2008] 15:30
Szybki Greg
Niech pan sexuolog wyjasni ty dzieciom(pokoleniu kolorowych gazetek) zeby za duzo sie nie pchali do sexu jak nie sa gotowi psychicznie. Opis sytuacji w kolorowej gazetce nic wam nie pomoze a ten denne porady kto ma kogo jak piescic nie rozwiaza problemu gdyz kazdy czlowiek moze miec rozne upodobania ktore trzeba poznac u partnera zanim ppojdziecie do lozka i przedewszystkim panowie po waszych opisach widac ze ten problem dotyczy tylko was bo w tym momencie chcecie go rozwiazac aby wam bylo dobrze a jak dobrze wiemy sex ma byc przyjemny zarowno dla dwoch stron.

IP i czas połączenia logowane. [12262179]
[21.02.2008] 00:42
chemik2
o ludzie.. po prostu jej spytaj. W czy problem??

IP i czas połączenia logowane. [12265848]
[21.02.2008] 21:32
Monisia9188
O jejku biedactwo.. przepraszam bardzo... już lepiej . Daj spokój po co się kłócić :P. Obydwoje chcieliśmy pomóc:P:P:P. Miałeś w tej sprawie racje.. lepiej . Piowodzenia:P:P:P

IP i czas połączenia logowane. [12271214]
[21.02.2008] 21:50
wacus317  zgajekwacus31@tlen.pl
autistic (04.02.24 22:06):
aha i jeszcze jedna sprawa... jak opoznic wytrysk?? ona tu sie bawi bawi chwilke i tu zaraz ekslozja falusa co zrobic by sie mogla dluzej bawic ??
ty jako facet musisz sie ty tego nauczyc panowac nad malym ale to sa lata praktyki a najlepiej na poczatek dojdz ze dwa razy a nastepny bedzie jak sie dobrze wysilisz i wtedy mozna sie bawic i bawic . a co do kobiety to masz jezyk a on ci pomoze a jak nie to musisz szukac co jej sie podoba i co ja zadawala i piesci
POWODZENIA

IP i czas połączenia logowane. [12271358]
[22.02.2008] 07:21
Szybki Greg
Monisia9188 (08.02.21 21:32):
O jejku biedactwo.. przepraszam bardzo... już lepiej . Daj spokój po co się kłócić :P. Obydwoje chcieliśmy pomóc:P:P:P. Miałeś w tej sprawie racje.. lepiej . Piowodzenia:P:P:P

racja nie ma co sie klocic :P

IP i czas połączenia logowane. [12272986]
[22.02.2008] 20:38
monisia9188
racja nie ma co sie klocic

IP i czas połączenia logowane. [12277322]
[24.02.2008] 17:14
Łuuukasz
POMOCY!!!!!!!!!POMOCY!!!!!!!!!! mam taki problem.... spuściłem się klijętce do buzi... może ona zajśc w ciąze??? prosze pomuzciw... mam 16 lat i chce zaplodnic dziewczyne przez stosunek.. ale bylo mi tak dobrze , ze nie zdazylem.. ona sie na mnie spojrzala usmiechnela i oblizala mi gi w dodtaku z spermy.. czy ona moze byc w ciazy????????????/POMOCY!!!!!!!!!!!POMOCY!!!!!!111

IP i czas połączenia logowane. [12286994]
[24.02.2008] 17:16
monisia9188
Łuuukasz (08.02.24 17:14):
POMOCY!!!!!!!!!POMOCY!!!!!!!!!! mam taki problem.... spuściłem się klijętce do buzi... może ona zajśc w ciąze??? prosze pomuzciw... mam 16 lat i chce zaplodnic dziewczyne przez stosunek.. ale bylo mi tak dobrze , ze nie zdazylem.. ona sie na mnie spojrzala usmiechnela i oblizala mi gi w dodtaku z spermy.. czy ona moze byc w ciazy????????????/POMOCY!!!!!!!!!!!POMOCY!!!!!!111
Nie martw się nie jest w ciaży.... przeczytaj ksiązke o "robieniu dzieci" hehe... Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12287009]
[25.02.2008] 16:30
Szybki Greg
Łuuukasz (08.02.24 17:14):

Przykre... pokolenie kolorowych pisemek. Dzieciaku nie uzywaj slow ktorych nie rozumiesz. Daj temat a nazłazni sie pelno gnoji co sobie jaja z tematu robia. Żenada

IP i czas połączenia logowane. [12292761]
[01.03.2008] 12:21
Wielki Problem
o jakim zabegu mowisz ???

IP i czas połączenia logowane. [12318028]
[02.03.2008] 19:42
llll
@@@a prawda guwno wiecie

IP i czas połączenia logowane. [12326348]
[02.03.2008] 20:19
monisi9188
llll (08.03.02 19:42):
@@@a prawda guwno wiecie

ej madralo.. @@@a pisze się przez ch.. wiesz jak już chcesz się wymandrzac, że @@@a wiemy.. jakbys sam węcej wiedział pozdrawaiam

IP i czas połączenia logowane. [12326613]

1 «   3 4 5 6 7   » 24 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat