o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

nadmierna potliwość

1 «   55 56 57 58 59   » 74 Strony tematu:
[09.01.2011] 10:31
Antidralowi nie
Antidral więcej szkód niż dobrego przynosi.
Jak ktoś ma stosunkowo wrażliwą skórę, niech sobie to daruje, bo popali solidnie!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17677757]
[10.01.2011] 18:41
jolka33
Przypadkowo trafilam na ten wątek, nie czytałam wszystkiego. Chciałam Was poinformować, że chlorek aluninum jest w USA wycofywany z dezodorantów jako substancja szkodliwa. Aktualnie, zawierają go już tylko antyperspiranty z tzw. niskiej półki. Rozumiem tych co się pocą, ale tez nie przesadzajmy. Zdrowie jest jednak b. wazne.
Osobiście mam doświadczenie z rożnymi antyperspirantami. Antidral działa w zasadzie jak Etiaxil - jest b. silny, czyli skuteczny. Najlepiej nakładać go wieczorem na umyte i koniecznie wysuszone pachy, bo inaczej szczypie. Rano nie zapomnijcie o dokładnym umyciu pach, w przeciwnym razie zniszczycie ubrania. Ja odeszłam od tego typu atyperspirantów i całkowicie zafascynowałam się wkładkami antypotnymi. Biorąc pod uwagę szkodliwość w/w substancji, wkładki to bezpieczne rozwiązanie. Szkoda, że nie można ich kupić w polskich drogeriach.

IP i czas połączenia logowane. [17684757]
[12.01.2011] 18:06
patiii12
rozwiązywacz problemów (10.05.25 13:12):
Witam Was, Z problemem pocenia się pod pachami borykałem się prawie trzy lata. Nie jest to przyjemne. znam ten ból. Na szczęście udało mi się pozbyć problemu metodą prób i błędów. Uwierzcie mi kwestia psychiki nie ma nic do tego, tak jak niektórzy piszą. Rozwiązanie jest bardzo proste aczkolwiek jego znalezienie zajęło mi trochę czasu. Recepta:
raz dziennie 1 tabletka potasu (rano)
raz dziennie 1 tabletka magnezu (rano)
raz dziennie 1 tabletka tranu (rano) - chociaż nie wiem czy ona ma jakiś wpływ co drugi dzień na noc antidral pod pachy i rano oczywiście zmyć. Sam antidral wcześniej nic mi nie dawał ani też etiaxil. Ale w połączeniu z tabletkami rewelacyjny efekt.
przez ile to stosować trzeba

IP i czas połączenia logowane. [17694624]
[12.01.2011] 23:38
mokra zima
jest zima ja nadal sie pocę. w szkole chodze w bluzkach na ramiączkach, aby obnizyć temperaturę ciała. od 4 kalsy podstawówki mam ten problem. zwiewne ubrania, tabletki typu magnez, wapń, tran i tak musze łykać, ale one nie mają nic do rzeczy. rok temu miałam niski poziom żelaza we krwi, myslałam że to dlatego sie pocę,lecz gdy juz uregulowałam anemię pot został. wracając do bluzek na ramiaczkach to nic nie daje, pot spływa mi po ręku. czytając różne fora internetowe i wiele artukułów w gazetach zaczęłam stosować o wiele zimniejsze prysznice rano i wieczorem, mydło protex aby pozbyc sie zapachu ktory zoastaje nawet po kąpieli, ale to pomagało tylko w pewnym stopniu. dopiero teraz trafiłam na te forum i dziekuję wszytskim, bo wiem że nie jestem sama. lekarz mnie ignoruje a mama powtarza ze trzeba sie pocic, jednak nie trzeba. komurki wydzielajace pot sa rozmieszczone po calym ciele, wiecej jest ich pod pachami. gdy zatrzymamy tam wydzielanie potu bedziemy pocic sie gdzies indziej, ale nie bedziemy czuc takiego dyskomfortu. pisze bzdury, tudno. strasznie sie boję uzyć środków które są proponowane, nie czytałam calego forum bo juz mi oczy łzawią. mam pytanie Antidral mozna stosowac pod pachy gdy zatne sie maszynką, czy występują czerwone krosty, czy wpływa on znacznie na węzły chlonne?prosze o odpowiedz

IP i czas połączenia logowane. [17696149]
[12.01.2011] 23:40
mokra zima
wiem ze popełniłam błąd wiec sie poprawiam komórki*

IP i czas połączenia logowane. [17696165]
[23.10.2014] 19:08
[13.01.2011] 09:17
kaha28
Wiadomo magnez,potas można brać i różne tego typu.Ja próbowałam wielu rzeczy.Etiaxil nie za bardzo,Driclor pomógł ale pieczenie i swędzenie nie do zniesienia .Ostatnio kupiłam antyperspirant w aptece Perspiblock deo za ok 21zł.50 ml i powiem że się sprawdza.Stosuję na noc ,rano zmywam i wystarczy tak 2 razy w tygodniu.Nie swędzi.Dodatkowo używam normalnego antyperspirantu w sztyfcie na przemian i działa, i się nie pocę i jestem zadowolona,polecam.

IP i czas połączenia logowane. [17696842]
[13.01.2011] 20:21
misiek...
http://krakow.szerlok.pl/oferta/nadpotliwosc -ID4ssS.html

IP i czas połączenia logowane. [17699395]
[14.01.2011] 13:53
paulaaa3
a może wiecie coś naprawdę dobrego na ten pot bo brałam ANTIDRAL i nie pomaga tak samo jak Etiaxil

IP i czas połączenia logowane. [17701914]
[20.01.2011] 17:44
mokrazima
radze isc po prostu do apteki i sie zapytac o preparaty na nadpotliwość. w pierwszej lepszej aptece farmaceutka wymienila mi 5 nie uwzgledniając tych ktore Tobie nie pomagają.

IP i czas połączenia logowane. [17729709]
[22.01.2011] 18:35
Angelika 1995  pepe1995-95@tlen.pl
WITAM !! MAM NASTĘPUJĄCY PROBLEM I PROSZĘ O POMOC. NAZYWAM SIĘ ANGELIKA MAM 15 LAT (16LAT SKOŃCZE W TYM ROKU W SIERPNIU) GDZIE KOLWIEK JESTEM ODRAZU MAM MOKRE RĘCE NIE TYLKO W DOMU PRZY NORMALNEJ ROZMOWIE ITP LECZ NA DWORZE,W SZKOLE ITD.. RĘCĘ MAM STRASZNIE MOKRE TAK JAK WODA COŚ TAKIEGO MOŻE TO POT JESTEM OSOBĄ KTÓRA CZĘSTO I BEZ POWODÓW SIĘ DENERWUJE CZY JEST TO MOŻLIWE ŻE MAM NERWICĘ??
JEŚLI JESTEM NA DWORZE CZY W GOŚCIACH TO BOJE SIĘ DAĆ RĘKI BO ODRAZU MAM CAŁE MOKRE RĘCE (DŁOŃ) PROSZĘ O ODPOWIEDŹ TUTAJ LUB NA MEILA: pepe1995-95@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17739215]
[28.01.2011] 23:04
ma-rija
u mnie to samo co u wszystkich, wypróbowałam tak samo jak wszyscy wszystko, stopy i pachy ok już, ale dłonie dalej nie, a to jak wiadomo najwstydliwszy problem;/ macie jakieś metody, tylko nie piszcie o wszystkich wymienionych wyżej specyfikach, bo juz próbowałam... zastanawiam się nad botoksem, miał ktoś to robione? wiem, że to krótkotrwała terapia, ale wole krócej a skutecznie... qurde dwa wesela mi sie szykują w tym roku... pomóżcie, pzdr

IP i czas połączenia logowane. [17767610]
[03.02.2011] 19:26
szyna017
Witam.
Nie chce sie juz powtarzać ale mam w miare to samo. Dzisiaj wracam ze spaceru było mi zimno i w ogole zdejmuje kurtke i koszulka mokra pod pachami. Zdenerwowałem sie i szukałem jakiegos forum na ten temat. Te poty mam odkąd pamietam wstydze sie w szkole zdjąc bluze bo mam mokre plamy pod pachami. Chciałbym sie tego pozbyć tylko nie wiem jak rózne antyperspiranty na mnie nie działają prosze niech mi ktos pomoże. nie mam nadwagi czasami sie denerwuje przed jakimś sprawdzianem wiec takie poty rozumiem ale wracam ze szkoły i to samo a nie mam sie w tedy czym stresować. Co mam robić.?? naprawde prosze o pomoc.;( Pozdrawiam i czekam na jakieś rady specjalnie dla mnie. da

IP i czas połączenia logowane. [17793467]
[04.02.2011] 22:26
gagulec
Witam, rowniez mam problem z nadmierna potliwoscia (glownie pachy) Mama powiedziala mi dzisiaj, ze widziala w tv program na temat potliwosci miedzy innymi. I lekarz wypowiadal sie tam na temat ostrzykiwania botoxem. Powiedzial, ze jest mozliwosc refundacji tego zabiegu przez nfz. Czy ktos z Was slyszal o tym, bo nigdzie nie moge znalezc takich informacji?

IP i czas połączenia logowane. [17798342]
[05.02.2011] 17:55
gośććć
Witam. A ja mam troche inny problem, mianowicie siedząc strasznie 'poci' mi sie pupa. wstaje i mam mokra dupe. co na to polecacie?

IP i czas połączenia logowane. [17801313]
[09.02.2011] 01:04
lucca12
Ooo! Pierwsze słysze, ze NFZ mial by refundowac zabieg z botoxem. Bylo by super bo jest to chyba najmniej inwazyjny zabieg na ta dolegliwosc. Ja zrobilam sobie raz ten zabieg, ale efekty utrzymuja sie krotko A najwiekszym minusem jest to, ze jest on baaaardzo drogi...

IP i czas połączenia logowane. [17815942]
[12.02.2011] 09:46
ma-rija
lucca12 (11.02.09 01:04):
Ooo! Pierwsze słysze, ze NFZ mial by refundowac zabieg z botoxem. Bylo by super bo jest to chyba najmniej inwazyjny zabieg na ta dolegliwosc. Ja zrobilam sobie raz ten zabieg, ale efekty utrzymuja sie krotko A najwiekszym minusem jest to, ze jest on baaaardzo drogi...
jak długo trzymał Ci się botox? bo właśnie się zastanawiam, czy sobie zrobić...

IP i czas połączenia logowane. [17828814]
[22.02.2011] 19:46
Kala1111
Witam mam do sprzedania urządzenie do leczenia nadpotliwości dłoni, stóp i pach. Zakupiłam je w krakowskiej firmie, mam wszystkie oryginalne dokumenty i instrukcje. Chcę go sprzedać oczywiście taniej niż nowe urządzenie gdyż spełniło już swoją funkcję w moim przypadku. Działa bez zarzutu, skuteczne w 100%. Więcej informacji tylko na mailu karola.wd@wp.pl pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17877347]
[25.02.2011] 17:00
myszka199011
hej ja mam ten sam problem i to co mowil Pantoninka o Antidralu moze to cos pomaga ale nie mi ja juz uzywalam roznych preparatow i nic. wiec jak cos woecie innego to pomuszcie a i ne jestem na nic chora...

IP i czas połączenia logowane. [17890186]
[28.02.2011] 01:24
specjalistaaa
Az mi sie włosy jezą jak czytam Wasze wypowiedzi,wszystkie te specyfiki typu antudral etiaxil itd. a nawet atyperspiranty na bazie tlenkow metali NIE WOLNO!!! stosowac zbyt czeto.Wszystko jest w pozadku kiedy zastosujemy je na specjalna okazję raz na jakis czas ,wiadomo ze jak ubieramy np. czerwona sukienke na studniówke czy wesele musimy sie zabezpieczyc ale nie codziennie .Proszę sobie tylko pomyslec jakie skutki bedzie miało stosowanie jakiegokolwiek leku nonstop .Bzdurą jest tez to ze jak zablokujemy gruczoły potowe pod pachami to ten pot wydzielimy na plecach czy stopach.Jest jedna zasada jesli organizm cos chce wydalic musi to byc zrobione i jest tak nie tylko z potem, sami doskonale wiecie .Nie da sie zastosowac tych samych metod leczenia dla wszystkich bo kazdy z Was poci sie z innych przyczyn. Jedno co Wam szyskim moge poradzic to iśc do naprawde dobrego fachowca ,prosze mi wierzyc znam duzo młodych dziewczyn ktore maja straszne problemy przez stosowanie takich praktyk jak Wy piszecie .No nie wspomne o tych tabletkach co tu pare osób proponuje .
Jeszcze jedno prosze nie mówic ze nie wiem jak meczące są te dolegliwości bo sama przez prawie 15 lat chodziłam z mokrymi pachami po pas a los tak chciał ze teraz zajmuje sie leczeniem nadmiernego pocenia.Oczywiście decyzja nalezy do WAS

IP i czas połączenia logowane. [17900005]
[28.02.2011] 20:05
ma-rija
specjalistaaa (11.02.28 01:24):
Az mi sie włosy jezą jak czytam Wasze wypowiedzi,wszystkie te specyfiki typu antudral etiaxil itd. a nawet atyperspiranty na bazie tlenkow metali NIE WOLNO!!! stosowac zbyt czeto.Wszystko jest w pozadku kiedy zastosujemy je na specjalna okazję raz na jakis czas ,wiadomo ze jak ubieramy np. czerwona sukienke na studniówke czy wesele musimy sie zabezpieczyc ale nie codziennie .Proszę sobie tylko pomyslec jakie skutki bedzie miało stosowanie jakiegokolwiek leku nonstop .Bzdurą jest tez to ze jak zablokujemy gruczoły potowe pod pachami to ten pot wydzielimy na plecach czy stopach.Jest jedna zasada jesli organizm cos chce wydalic musi to byc zrobione i jest tak nie tylko z potem, sami doskonale wiecie .Nie da sie zastosowac tych samych metod leczenia dla wszystkich bo kazdy z Was poci sie z innych przyczyn. Jedno co Wam szyskim moge poradzic to iśc do naprawde dobrego fachowca ,prosze mi wierzyc znam duzo młodych dziewczyn ktore maja straszne problemy przez stosowanie takich praktyk jak Wy piszecie .No nie wspomne o tych tabletkach co tu pare osób proponuje .
Jeszcze jedno prosze nie mówic ze nie wiem jak meczące są te dolegliwości bo sama przez prawie 15 lat chodziłam z mokrymi pachami po pas a los tak chciał ze teraz zajmuje sie leczeniem nadmiernego pocenia.Oczywiście decyzja nalezy do WAS
zgadzam się w 100%, ja na początku jak zastosowałam antidral to byłam bardzo happy, ale do czasu...
a mogłabyś napisać w jaki sposób leczysz nadpotliwość??

IP i czas połączenia logowane. [17902631]
[10.03.2011] 17:58
zastanawiam sie
no wlasnie jaki to sposob ? mi tez sie wydaje ze poce sie na tle nerwicowym ale opis tego klorazepanu jest dosc przerazajacy....

IP i czas połączenia logowane. [18124471]
[12.03.2011] 20:18
ma-rija
zastanawiam sie (11.03.10 17:58):
no wlasnie jaki to sposob ? mi tez sie wydaje ze poce sie na tle nerwicowym ale opis tego klorazepanu jest dosc przerazajacy....
u mnie to chyba też nerwica, ale nie jestem pewna, bo przecież są sytuacje, że np. siedze sama w pokoju i nie mam powodów do zdenerwowania, a rączki mokre;/ a co do klorazepanu--> brrrrr

IP i czas połączenia logowane. [18132241]
[17.03.2011] 15:22
sonia2011
Dziewczyny, poczytajcie sobie więcej na temat walki z nadpotliwością poprzez zastrzyki z botoxu. Blokują pocenie się na jakieś 4-6 miesiącu. Zabieg jest w sumie bezbolesny (coś jak ukłucie komara). Efekt pojawia się po kilku dniach i jak wspomniałam pozostaje przez kilka miesięcy. Zabiegi takie robi się w salonach medycyny estetycznej.

IP i czas połączenia logowane. [18149877]
[19.03.2011] 17:51
christianka
Cześć chciałabym Wam powiedzieć, że ostrzykiwanie botoksem jest bolesne, ale to chwila tylko, kosztuje w zależności od "zajętego" obszaru. Trzeba tylko uważać, aby trafić do dobrego lekarza, który zna sie na tym i nie zedrze kasy!Mnie kosztuje to z reguły 600-900 zł i trzyma 6 miesięcy, wiem że krótko, jak na taka kasę, ale komfort przez ten czas jest bezcenny!! Prbowąłam tabletek, antyperspirantów, szałwii i nic niestety

IP i czas połączenia logowane. [18158348]
[19.03.2011] 17:54
christianka
Sonia ma rację, tylko gabinety z medycyną estetyczną, dobry dermatolog, z reguły ma taki.Działa jak u mnie po paru godzinach, ale komfort wspaniały, ps. w przyszłym tygodniu znów idę, lato się zbliża

IP i czas połączenia logowane. [18158353]
[19.03.2011] 23:19
ma-rija
dzięki Dziewczyny za info ja pewnie zdecyduje się na zabieg w sierpniu, bo we wrześniu ide na weselicho i byłoby fajnie mieć suche rączki

IP i czas połączenia logowane. [18159695]
[20.03.2011] 15:05
danielllo20  danielllo20@tlen.pl
polecam ODABAN. Lepszy od etiaxilu ( tanszy, bardziej wydajny i w moim odczuciu skuteczniejszy). Antidralu nie probowalem, ale ODABAN lepszy, bo na 100% nie odbarwia tkanin co chyba w przypadku antidralu moze wystapic. ODABANEM trzeba spryskac wacik dwukrotnie( 3-4 to juz maks tak zeby na calosci pachy bylo ) na jedna pache i dwukrotnie na 2, przetrzec( proponuje calosc a nie jak w instrukcji tylko 1/3) przed spaniem i gotowe. U mnie działa elegancko, jesli stosuje sie co noc to moze czasem troche popiec, ale idzie wytrzymac. Naprawdę polecam sprobowac
Jesli chodzi o dlonie to tez mozna sprobowac. Moze tez zadziala.
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [18161480]
[20.03.2011] 19:19
ma-rija
danielllo20 (11.03.20 15:05):
polecam ODABAN. Lepszy od etiaxilu ( tanszy, bardziej wydajny i w moim odczuciu skuteczniejszy). Antidralu nie probowalem, ale ODABAN lepszy, bo na 100% nie odbarwia tkanin co chyba w przypadku antidralu moze wystapic. ODABANEM trzeba spryskac wacik dwukrotnie( 3-4 to juz maks tak zeby na calosci pachy bylo ) na jedna pache i dwukrotnie na 2, przetrzec( proponuje calosc a nie jak w instrukcji tylko 1/3) przed spaniem i gotowe. U mnie działa elegancko, jesli stosuje sie co noc to moze czasem troche popiec, ale idzie wytrzymac. Naprawdę polecam sprobowac
Jesli chodzi o dlonie to tez mozna sprobowac. Moze tez zadziala.
pozdrawiam
dzięki za info stosowałam już odaban i niestety nie pomaga... a nawet pogorszył sprawe, bo teraz poce się w miejscach, a których wcześniej się nie pociłam, np. na brzuchu;/ już wypróbowałam te wszystkie cudowne specyfiki i mam ich już dość, czas na radykalne środki

IP i czas połączenia logowane. [18162347]
[21.03.2011] 10:14
Joasiacalapolska
Ja stosuje tylko etiaxil... dlatego że zdarzyło mi się kupić tańszy substytut ale niestety brudził ubrania Wyślij list za darmo, zobacz koniecznie www.twojlist.pl

IP i czas połączenia logowane. [18164313]
[21.03.2011] 21:08
danielllo20  danielllo20@tlen.pl
Ja chyba jeszcze sprobuje do psychologa sie udac. Straszny nerwus ze mnie, wiec w tym upatruje glownej przyczyny. Jesli nie pomoze to mowi sie trudno i bede dalej staral sie " normalnie " funkcjonowac;/ , bo na radykalne metody mam za malo odwagi;P
pozdrowki

IP i czas połączenia logowane. [18166852]

1 «   55 56 57 58 59   » 74 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat