o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

nadmierna potliwość

1 «   51 52 53 54 55   » 74 Strony tematu:
[25.05.2010] 16:41
Sofo
Rozwiązywaczu problemów nie wiem skąd wytrzasnąłes ten przepis na ciasto ale nie ma w tym zadnego sensu 0.0 to zbyt mało składników aby pozbyć sie problemu . a nawet nie wiesz co własnie robisz ze swoim ciałem szprycujac sie antidrallem .. nie bądź jak słit laseczki na niektórych forach na które trafiałem które pisza tylko o tym jaki srodek uzyć myslisz ze chemia wszystko załatwisz ? tak jak niektórzy sie odchudzajac komentując [ o kurde juz 2 miesiac biore [odchudzacz pro 3000] i nic ... anikt nie pomyśli zeby to spalić . równie dobrze zaklej sobie sylikonem pachy ... sory ale zirytowałes mnie tym tekstem pt tyt jedna tabletka magnezu którą znajdziesz w zdrowym zarciu i jedna tabletka potasu która znajdziesz w pomidorach ... a tran to chyba babcia Ci podrzuciła .. ;P . nawet jezeli CI pomaga ja nie mówie bo moze i cos tam sie dzieje ale wątpie w działanie rzeczy które na codzien zjadasz z dozuceniem ich w formie tabletki ... skoro i tak nadmiar wysikasz albo co innego . absolutny banał .
Po co tyle tego antidrall chcesz zdobyc nie pocenie sie niczym ? to nie wyjdzie albo sie odbije zdrowiem ...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16715784]
[26.05.2010] 08:03
rozwiązywacz problemów
Witaj Sofo, Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nigdy nie miałeś problemu z nadmiernym poceniem się i nie wiesz na czym polega różnica pomiędzy normalnym poceniem się(gdy jest ciepło czy podczas wysiłku fizycznego) a nadpotliwością. Nie wiesz też nawet ile są w stanie zrobić ludzie borykający się z tym problemem aby w końcu czuć się komfortowo.
Dlatego też oszczędź sobie tych uwag albo podaj co według ciebie powinny zrobić osoby, które mają ten problem. Najlepiej jest skrytykować kogoś nie mając nawet swojej koncepcji.
Nie jestem dietetykiem a podaję tylko propozycję, która mi pomogła. Każdy z nas jest inny i nie na każdego może to działać ale zawsze warto spróbować. Czytałem wiele wypowiedzi na temat nadpotliwości i próbowałem wielu rozwiązań niestety żadne z nich nie działało(chociaż u innych wynik był pozytywny). Jeżeli jesteś taki mądry to powiedz tym wszystkim ludziom co powinni robić. Co według ciebie im pomoże, bo odnoszę wrażenie, że nie masz bladego pojęcia o tym jak można rozwiązać ten problem a tylko denerwujesz ludzi. PS. To jest tylko propozycja rozwiązania problemu. Mi pomogła. Nie garantuję, że Wam też pomoże, ale tak jak pisałem wcześniej ani Antidrall ani Etiaxil wcześniej nie działały.

IP i czas połączenia logowane. [16718181]
[26.05.2010] 11:05
Sofo
Rozwiązywaczu ;] widze ze czytajac liczne wypowiedzi o ludziach z nadpotliwościa napewno przypadkiem byłeś strone wczesniej kiedy opisywałem swoj problem stąd pewnie wniosek ze nie mam bladego pojecia i pewnie jak zgadłeś tak dokładnie juz powiedział o tym co powinni zrobić i tez wiem co sa w stanie ludzie zrobić ale z ludzi z desperowanych sa ludzi ektórzy mysla ze juz im nic nie pomoze nie robiac nic szprycujac sie lekami i biadoląc jak im źle (Ty) albo ludzie naprawde zdesperowani którzy zmieniaja swoje zycie swoj plan dnia dostosowywują sie do tego ze czeka ich np mature ze muszą pomoc w domu czy cokolwiek i potrafią coś zmienić a nie raz dziennie magnez raz dziennie cośtam jeszcze obnosza sie ze rozwiązali problem głodu na świecie ... Nie chciałem na Ciebie najezdzać bo wiem ze to sa propozycje ale musisz sie liczyc ze ktos np ja z krytykuje je zreszta przyjzyj sie swojemu przepisowi z 3 lat badań ... 2 tabletki i kąpiel w antidrallu [oklaski] xD poczytaj wczesniejsze posty to pogadamy .

IP i czas połączenia logowane. [16718704]
[26.05.2010] 13:40
Rozwiązywacz problemów
Hej Sofo, Jakoś niedoczytałem tego Wybacz. Nie ważne. Nasze korespondencja nie pomoże innym jak będzie prowadzona w taki sposób. Teraz przeczytałem to co ty napisałeś. Otóż nie jest tak że nic nie próbowałem ze sobą robić. Od dwóch lat chodzę regularnie na siłownie(3 razy w tygodniu) gdzie staram się intensywnie ćwiczyć aby się jak najbardziej wypocić. Oprócz tego trenuję piłkę nożną i od czasu do czasu biegam. Basen raz na jakiś czas. Nie wspomnę już o wysiłku związanym z codziennymi obowiązkami w domu, które tez kosztują dużo wysiłku i energii. Fast food - unikam tego od dawna. Koszulki - owszem zgodzę się z tobą, że dużo dają ale niestety profil pracy nie pozwala mi w ich na co dzień chodzić. Bardziej koszule i garnitur. Jedyne co pozostaje z Twoich propozycji to wyeliminowanie napojów gazowanych.Jeżeli chodzi o higienę, to wiesz na pewno na swoim przykładzie, ze ludzie z nadpotliwością szczególnie są na tym punkcie uczuleni i często bardziej o nią dbają niż inni nie mający tego problemu. Tak więc jak widzisz nie należę do tych ludzi, którzy szprycują się tylko tabletkami i siedzą na d....Nie wspominałem o tym wcześniej bo nie przynosiło to efektu. Prawda jest taka, ze nie ma sposobu idealnego dla wszystkich jednym pomaga mocniejszy antyperspirant inni muszą używać leków i środków chemicznych a jeszcze inni muszą do tego ćwiczyć. Ile przypadków tyle rozwiązań.

IP i czas połączenia logowane. [16719204]
[26.05.2010] 14:15
Sofo
Fantastyczny kompromis ;] ok dobrze ze wspomniałes teraz tez o tej siłowni bo mi chodzi tylko o to ze no dobra wiadomo ze ludzie sa rózni ;] ale wiekszośc ma przekonanie otym ze moga osiągnać cos robiąc tylko nic i sa zawiedzenie bo rzadko kiedy sie to zdarza czyli problem wyjasniony ;]

IP i czas połączenia logowane. [16719344]
[23.09.2014] 16:22
[28.05.2010] 11:36
potka
a czy tym antidralem można też potraktować twarz?

IP i czas połączenia logowane. [16727123]
[28.05.2010] 19:07
soniczka89
Ja mysle ze sa to środki działające tylko na chwile.A tak naparwde w końcowej fazie pomocny okazuje sie byc zabiegwww.estmedica.pl/nadpotliwosc.html#text

IP i czas połączenia logowane. [16728786]
[01.06.2010] 09:40
Gość aaaaa
kac101 (10.05.07 11:49):
Gość aaaaa (10.04.02 09:03):
Sprzedam urządzenie do jonoforezy
Jaki to aparat i jaka cena Cię interesuje?proszę o odpowiedź,pozdrawiam
Aparat Medisun GS - terapia ręce/nogi zakupiony w zeszłym roku w Optimed. Aparat jest prawie jak nowy używany ok. 10 razy.

IP i czas połączenia logowane. [16742653]
[01.06.2010] 09:44
Gość aaaaa
Gość aaaaa (10.06.01 09:40):
Aparat Medisun GS - terapia ręce/nogi zakupiony w zeszłym roku w Optimed. Aparat jest prawie jak nowy używany ok. 10 razy.
Sprzedam za ok 1500 zł

IP i czas połączenia logowane. [16742669]
[06.06.2010] 20:11
wieżaciśnien

IP i czas połączenia logowane. [16765699]
[06.06.2010] 20:12
wieżaciśnien
Gość aaaaa (10.06.01 09:44):
Jak ze skutecznoscią bo noszę się z zamiarem nabycia urządzenia i nie wiem czy to nie bęą stracone pieniąze? Sprzedam za ok 1500 zł

IP i czas połączenia logowane. [16765706]
[07.06.2010] 02:27
megigee
Hej o nadpotliwości naczytałam się naprawdę dużo i szczerze mówiąc już tym rzygam. Anditral, Etiaxil, ziółka... Ja pocę się 'bardziej' odkąd pamiętam... ale wiadomo w podstawówce nikt się tym nie przejmuje, w gimnazjum (przynajmniej ja) wstydziłam się, nawet sama przed sobą i dopiero w liceum powiedziałam sobie że ja się tego gówna pozbędę choćbym nie wiem co. Na początku, robiłam pewnie jak każdy, czyli przeglądanie forum i zakupienie cudownego i zachwalanego antidralu, który o dziwo swej mocy nie pomaga na dłonie i stopy, z czym miałam największy problem. Później wizyta u dermatologa, straszine zdziwionego jak mu powiedziałam z czym przychodzę,chyba miał pierwszego tego rodzaju pacjenta. Przepisał mi krem uro, który na stopy troszki działa, aczkolwiek mnie nie satysfakcjonuje. Potem(haha) znów stwierdziłam ze mam w dupie ten problem, widocznie nie da się nic z tym zrobić, więc po prostu przestanę się przejmować i zacznę życ normalnie. Za jakieś pół roku znowu mnie coś pchnęło żeby poczytać na forum i wykminiłam ze chyba tylko ten cały aparat medisun daje jakieś konkretne efekty. Nie miałam swojej kasy (1500!!!) więc trułam rodzicom codziennie tak żeby mieli mnie dość i w koncu zamówiłam. Efekty miały być po 10 dniach... ja robiłam 2 tygodnie. Myślałam ze jestem przypadkiem beznadziejnym ale po 2 tygodniach było naprawde sucho co prawda za 2 tyg znowu powatrzałam kuracje ale już wiedziałam ze coś mi pomaga że jest jakiś sposób jesli ktoś chce dowiedzieć się więcej o jonofrezie pisac gg7294727

IP i czas połączenia logowane. [16767143]
[07.06.2010] 09:37
maratonczyk
megigee (10.06.07 02:27):
Hej o nadpotliwości naczytałam się naprawdę dużo i szczerze mówiąc już tym rzygam. Anditral, Etiaxil, ziółka... Ja pocę się 'bardziej' odkąd pamiętam... ale wiadomo w podstawówce nikt się tym nie przejmuje, w gimnazjum (przynajmniej ja) wstydziłam się, nawet sama przed sobą i dopiero w liceum powiedziałam sobie że ja się tego gówna pozbędę choćbym nie wiem co. Na początku, robiłam pewnie jak każdy, czyli przeglądanie forum i zakupienie cudownego i zachwalanego antidralu, który o dziwo swej mocy nie pomaga na dłonie i stopy, z czym miałam największy problem. Później wizyta u dermatologa, straszine zdziwionego jak mu powiedziałam z czym przychodzę,chyba miał pierwszego tego rodzaju pacjenta. Przepisał mi krem uro, który na stopy troszki działa, aczkolwiek mnie nie satysfakcjonuje. Potem(haha) znów stwierdziłam ze mam w dupie ten problem, widocznie nie da się nic z tym zrobić, więc po prostu przestanę się przejmować i zacznę życ normalnie. Za jakieś pół roku znowu mnie coś pchnęło żeby poczytać na forum i wykminiłam ze chyba tylko ten cały aparat medisun daje jakieś konkretne efekty. Nie miałam swojej kasy (1500!!!) więc trułam rodzicom codziennie tak żeby mieli mnie dość i w koncu zamówiłam. Efekty miały być po 10 dniach... ja robiłam 2 tygodnie. Myślałam ze jestem przypadkiem beznadziejnym ale po 2 tygodniach było naprawde sucho co prawda za 2 tyg znowu powatrzałam kuracje ale już wiedziałam ze coś mi pomaga że jest jakiś sposób jesli ktoś chce dowiedzieć się więcej o jonofrezie pisac gg7294727
Gdzie kupiłaś aparat za 1500 bo wszedzie na internecie widze oferty za około 2500 ??

IP i czas połączenia logowane. [16767382]
[08.06.2010] 14:23
Gość aaaaa
maratonczyk (10.06.07 09:37):
megigee (10.06.07 02:27):
Gdzie kupiłaś aparat za 1500 bo wszedzie na internecie widze oferty za około 2500 ??
JA SPRZEDAM ZA 1500 - URZYWANY OK 10 RAZY

IP i czas połączenia logowane. [16772357]
[10.06.2010] 22:54
mokre plecy
cześć. czytam i czytam co tutaj piszecie, juz mam nawet nadzieje, ze moze i ten antidral jest skuteczny, ale... mam wielki problem z poceniem sie na plecach nawet pachy mi sie tak nie poca, jak plecy. jak temu zaradzic? to jest strasznie krepujace, gdy poprostu ide na spacer ze znajomymi nawet pod wieczor, gdzie juz jest chlodniej, a mam cale plecy mokre i pot splywa mi kroplami. odezwijcie sie, blagam.

IP i czas połączenia logowane. [16783411]
[12.06.2010] 21:24
Zuzana
Ja od roku pocę się na plecach i brzuchu -męczę się potwornie. I wstydzę się tych mokrych koszulek...Nie znalazłam na to sposobu. Zaglądam na to forum co jakiś czas, ale stwierdzam, że niewiele osób ma ten sam problem i nikt nie zna sposobu na mokre plecy i brzuch
Od razu napiszę, źe nie mam nadwagi.

IP i czas połączenia logowane. [16789982]
[13.06.2010] 18:22
witekowa_c
zuzanna mysle ze tutaj najlepszym sposóbem jest po prostu zabieg z botoxu.
Czesto to jest jedyne rozwiazanie-wiem bo rozmawiałam z pania dr Pawłów na ten temat.
Ja sama miałam straszny problem w sumie juz od liceum.Jak przyszło lato to chusteczki pod pachy podkładałam bo sie wstydziłam tego ze zaraz bede miała dwa wielkie jeziora pod pachami.

IP i czas połączenia logowane. [16792925]
[14.06.2010] 18:28
Zuzana
witekowa_c (10.06.13 18:22):
Czesto to jest jedyne rozwiazanie-wiem bo rozmawiałam z pania dr Pawłów na ten temat.
Ja sama miałam straszny problem w sumie juz od liceum.Jak przyszło lato to chusteczki pod pachy podkładałam bo sie wstydziłam tego ze zaraz bede miała dwa wielkie jeziora pod pachami.

Ale jak? Wstrzyknąć botox w brzuch?

IP i czas połączenia logowane. [16796912]
[14.06.2010] 22:22
;];/
Powiem tak....rozumiem was;/ Mam podobnie. Jestem nastolatką (mam 16 lat) gdzies od 4 klasy podstawóki pocę sie strasznie. Jesteem atrakcyjna dziew3czyną podobam sie chlopakom ale mam jedno utrapienie- nadmierna potliowść. Moja zmora, antyperspiranty mgiełki itp nie pomagają częste prysznice kąpiele- to nie ma sensu! Stosowałma antidral ale szczerez piecze mnie skóra i i tak arz zadziała a nastepnym arzem nie. Moje ubrania są tylko białe i czarne. Wszelkie inne wstydzę sie założyc;] Teraz pije szałwie może trochę pomoże;/
Wiosna lato jesien a nawet -20 stopniowe mrozy w zime ja i tak mam mokre koszulki a czasami nawet bluzy;/ Moja mama twierdzi ze to normalnie w tym wieku...ale ja wiem ze nie! Mam kolezanki i zadna nie ma tak jak ja... i co robic? Nie zarabiam wiec nie stac mnie na drogie preparaty i eksperymenty...;] jestem załamana i dzien w dzien nie moge o tym zapomniec...;/;/;/;/;(

IP i czas połączenia logowane. [16798226]
[16.06.2010] 02:19
tralalab
a ja znalazłem coś takiego ---> http://www.goldenline.pl/forum/1015834/nadpo tliwosc co o tym myślicie?

IP i czas połączenia logowane. [16803259]
[08.07.2010] 15:10
i jak ten zabieg?
witekowa_c (10.06.13 18:22):

A robiłas ten zabieg?
Ciekawa jestem jak on wyglada,bo u mnie nadpotliwośc bardzo sie nasila latem i wstydze sie podnosic ręce do góry.

IP i czas połączenia logowane. [16896441]
[08.07.2010] 19:48
kotka-wredotka74
hej, ja miała dosć mokrych dłoni więc zrobiłam sobie symaptektomie piersiową obustronną- zajefajny efekt suche i ciepłe dłonie alle zaczeły pocić mi się stopy... więc poszłam na obustronną sympatektomie lędźwiową.... i znowu stpy suche tak że aż pękają ale mokry jest brzuch.. no i jestem w kjropce bo nie chce kolejnych operacji bo boje się że już w ogóle całaa będę się pocić. CZY KTOŚ ZNA JAKIŚ SPOSÓB NA NADMIERNĄ POTLIWOŚĆ TUŁOWIA??????

IP i czas połączenia logowane. [16897454]
[10.07.2010] 11:31
Józek_Krzywy_Wózek
Cześć wszystkim! Jak to miło pomyśleć, że wiele osób ma ten sam problem co ja. Ale oczywiście współczuję. Ja mam 13 lat i od 12 roku życia pocę się szczególnie pod pachami, na plecach, ale masakra to jest jak pocę się na TWARZY i widać to na WŁOSACH. To jest masakra próbowałem Etiaxilu. Muszę przyzna, że nawet coś zadziałało, tylko że skórę miałem trochę przewrażliwioną (a przecież miałem do skóry wrażliwej). Próbowałem już w tamte lato Perspi Block, ale pewnego razu kiedy łyknąłem tą kapsułkę. Nie umiałem zasnąć. Dosłownie chciało mi się wymiotować. I całą noc nie spałem. Potem przestałem je brać. Teraz lecę do apteki 1 w tym roku opakowanie. Może zadziała. ;/ Jak by co, to napiszę czy pomogło czy nie, pod nickiem Józek_Krzywy_Wózek2. Żegnam!
PS. Trzymajcie kciuki!

IP i czas połączenia logowane. [16903787]
[10.07.2010] 11:46
byłapotka
Ja 5 lat z tym walczyłam, a wystarczyło rzucić palenie Nie wiem jaki to ma związek, ale przeszło

IP i czas połączenia logowane. [16903824]
[11.07.2010] 21:41
justynaaaaa
wieżaciśnien (10.06.06 20:12):
Gość aaaaa (10.06.01 09:44):
Jak ze skutecznoscią bo noszę się z zamiarem nabycia urządzenia i nie wiem czy to nie bęą stracone pieniąze? Sprzedam za ok 1500 zł

KUPIĘ
664 705 357

IP i czas połączenia logowane. [16909094]
[12.07.2010] 11:11
Petra.
U mnie ten problem występował tylko w okolicach pach, ale przeszło na całe szczęście po kuracji antidralem, choć dawno temu to już było i teraz przy tych upałach widzę, że i tak mocno się pocę, więc kupiłam sobie polecony jako dodatkowa ochrona w takie upały, środek przeciw nadmiernej potliwości w sztyfcie,jest on w zasadzie bezbarwny, można nim posmarować się przed użyciem dezodorantu, prosto na skórę. Takich środków jest od groma, oczywiście efekt tymczasowy ale pomaga. Koszt minimalny absolutnie, w taniej aptece Juventy w CH Manufaktura dałam za niego kilka złotych i jestem zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [16910636]
[13.07.2010] 01:08
Spocona :(
witajcie czy ktoś stosował etiaxil albo antidral na plecy i brzuch? bo tam tez sie bardzo poce i nie wiem, co z tym zrobic ;(( pomocy, pliss

IP i czas połączenia logowane. [16914186]
[14.07.2010] 19:30
Few Miles
Witam
Mam ten sam problem co wy. Walcze już z tym około 3 lata, u mnie miejscami szczegolnie pocącymi się są pachy i stopy. Dermatolog zbadal mi tarczyce wszystko okey, stwierdził że przyczyna może byc nerwica przepisał mi tabletki ziołowe uspokające i POLECIŁ MI CHARTOWAĆ NOGI PO LODOWATĄ WODĄ 10 MIN CODZIENNIE. O dziwo zadziałało, cały czas biore tabletki i robie zabiegi z zimną wodą jest lepjej ale jeszcze nie dostatecznie dobrze. Ponadto nadmienie że biegam codziennie sam i jestem wtedy suchszy niz gdy wychodze na spacer ze znajomymi i w domu wcale sie nie poce. Problem jest związany ze stresem, ta choroba siedzi w naszych głowach. Zastanawiałem się nawet czy nie isc do terapeuty bo te antidrale i tak dalej to tylko ukrycie problemu ktory dalej bedzie istniał. Powiem też że jak przespicie sie 5h to na drugi dzien bedzie zero potu to przymulenie faktycznie pomaga sa oczywiscie złe tego strony.

IP i czas połączenia logowane. [16920848]
[15.07.2010] 21:25
Help!
U mnie pachy to standard.od dawna nosze w lecie tylko białe lub czarne bluzki.dla mnie najgorsza jest twarz! Prawie ciągle mam nad górną wargą krople potu nawet w zimie a w lecie to dosłownie się ze mnie leje.przez to głównie siedze w domu.masakra! I co z tym zrobić?!?

IP i czas połączenia logowane. [16925255]
[16.07.2010] 00:27
zalana potem
witajcie! ja mam 27 lat i męczę się z poceniem od ponad 10 lat, a od jakichś 5 lat problem jeszcze bardziej sie nasilił. problemy mam podobne jak wy - nie mogę zakładać takich ubrań jak bym chciala, wstyd gdzieś się pokazać, ciągły stres żeby ktoś nie zauważył...ogólnie potworne kompleksy i nerwy. pocę się na całym ciele: pod pachami, na plecach, dłonie, stopy oraz twarz, zwłaszcza latem po mojej twarzy płyną strumienie potu, cała jestem ciągle mokra! też stosowałam już różne środki typu etiaxil itp. ale pomogały na jakiś czas a potem przestawały działać i na dodatek potwornie podrażniały skórę. dowiedziałam się dziś z reklamy w radiu o jakichś tabletkach na nadmierną potliwość całego ciała, ale niedosłyszałam nazwy i teraz czekam na tą reklamę, żeby się dowiedzieć co to za cudo i polecieć do apteki kupić. cała nadzieja w tym, bo inaczej tylko zabieg botoxem pozostaje a to już dla mnie bardzo duży wydatek. jak się dowiem to oczywiście dam znać
pozdrówka dla wszystkich zapoconych!

IP i czas połączenia logowane. [16926336]

1 «   51 52 53 54 55   » 74 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat