o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

czy kupiś polsat cyfrowy czy cyfre plus

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[31.12.2003] 12:49
chętny na polsat
czy ktos polecilby mi zakup polsatu cyfrowego

chce pakiety podstawowe tzn wszystko bez HBO i Canalu+

czy moze lepiej wziaśc cyfre

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.01.2004] 19:49
ja jestem
za polsatem

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [1809977]
[02.01.2004] 19:53
nie płać złodziejom
kup lepiej antenę z cyfrowym tunerem na dwa konwertery ( jeden na astre drugi na hot birda )
a na pewno się nie zawiedziesz chyba że chcesz płacić złodziejom

IP i czas połączenia logowane. [1810000]
[05.01.2004] 10:37
a jakie będe miał...
programy

zalezy mi na Discowery i dla dziecka Cartoon Nerwrok

cz jak załoze zeza to bede miał

jak wiesz jakie bede sciągał to napisz

IP i czas połączenia logowane. [1824408]
[12.01.2004] 19:22
zuzia kropka
tylko cyfre.

IP i czas połączenia logowane. [1866262]
[21.12.2014] 20:21
[13.01.2004] 14:37
leon1784
Jeśli zależy Ci tylko na Discovery i Cartoon to Polsat. W Cyfrze za pakiet z tym programami będziesz musiał płacić 2 razy więcej.

IP i czas połączenia logowane. [1870653]
[15.01.2004] 08:32
za to jak...
kupisz polsat to nie bedziesz mógł miec nigdy hbo i canal plus

IP i czas połączenia logowane. [1879765]
[26.01.2004] 00:46
DFG
Ja mam polsat,nie ma jedynki i dwójki,diskawery są 4kanały.kup plsat ma niższy abonamęnt,te hbo to kicha jeden film powtazają 5razy a i tak filmy sa stare,za różnice w abonamęcie wypożyczysz wiele filmów.

IP i czas połączenia logowane. [1933562]
[26.01.2004] 00:52
tylko frajerzy płaca
platformom cyfrowym, lepiej kupić cyfrówke i miec kupę programów za friko ( ale każdy chce mieć discovery)

na allegro jest duży wybór

IP i czas połączenia logowane. [1933586]
[20.02.2004] 12:14
grzecho
czesc .
pracuje w cyfrze+ jako instalator anten sat.
powiem tak...cyfra jest za droga...jezeli ktoś chce mieć canal+ lub hbo to tylko c+
ale jeżeli nie to nie polecam cyfry...w polsacie za 19 złotych mam to samo co w cyfrze tyle że 4 razy taniej

pozatym kupcie sobie pioniera 1430 i macie wszystko za darmo

IP i czas połączenia logowane. [2047879]
[19.03.2004] 23:00
shamewalker
grzechu możesz przybliżyć?

IP i czas połączenia logowane. [2180772]
[11.04.2004] 21:28
mikrus

grzecho

[pozatym kupcie sobie pioniera 1430 i macie wszystko za darmo]

może być każdy pionier od 1330 do 1730 z tym, że 1430 jest "najchłonniejszy"
to się opłaca

IP i czas połączenia logowane. [2284532]
[11.04.2004] 21:33
ojciecdyrektor
Chodzi o tuner sat. firmy Pioneer?

IP i czas połączenia logowane. [2284559]
[12.04.2004] 13:36
shamewalker
No ok kupię taki tuner i co dalej ? Większość kanałów mnie interesujących jest kodowana może ktoś powiedzieć jak to rozwiązać ? Najlepiej tanio

IP i czas połączenia logowane. [2286616]
[29.08.2007] 21:49
justynkaa25
Większość jest za polsatem.
Ale nie polecam cyfry+. I uważaj na przedstawicieli oferujących cyfrę +.
Ja też się przejechałam na cyfrze+, chodzą przedstawiciele i wciskają ciemnotę. Nie polecam przedstawiciela cyfry + na hetmańskiej 90/1 w Białymstoku. Kant na maxa.Tylko potrafią omamić człowieka żeby podpisał i że można zrezygnować w razie czego. A praktyce jest inaczej. A na drugi dzień nie chcieli uznać rezygnacji ale w końcu to zrobili i nie zwrócili zaliczki na poczet instalacji(100zł).A dzwoniłam na infolinię cyfry po 1 dniu od zerwania umowy i pytałam się jak to jest. Mam 10 dni na rezygnację i jeśli nie było instalacji (w moim przypadku nie było) to powinni zwrócić zaliczkę. A nawet laska nie wspomniała że są abonamenty na 12 i 13 miesięcy tylko wcisnęła na 18. Sucz z niej na maksa i wredota.
Jak jeszcze raz zobaczę u mnie w domu z cyfry+ nie będę się z nim cackać , powiem niech spie**ala na drzewo. Też mój przypadek rezygnacji został bezczelnie potraktowany i chamsko. Nigdy więcej cyfry+. Jeszcze mi zaproponowano że mam pól roku na zastanowienie się na cyfrę to zaliczka nie przepadnie. Bezczelni -- nigdy więcej przedstawicieli z hetmańskiej 90/1 z Białego.

IP i czas połączenia logowane. [11144907]
[28.09.2007] 13:11
rodney4
Dla dziecka to też bym wybrał discovery www.ecco.com.pl/eccoremix

IP i czas połączenia logowane. [11353316]
[29.04.2008] 08:59
kessi
Słuchaj Cyfrowy Polsat Dużo kanałow bez Hbo to by był pakiet relax mix i tam byś miał discowery i Carton Network a w ogóle dobry obraz (zależy też od ustawienia anteny)

IP i czas połączenia logowane. [12662311]
[29.04.2008] 09:03
kessi
W Cyfrowykm Polsacie Można mieć Hbo i Canal + Tylko poprostu musisz wybrać większy pakiet i to jest pakiet relax mix hbo albo super film gdzie są wszystkie kanały http://cyfrowypolsat.pl

IP i czas połączenia logowane. [12662318]
[29.04.2008] 09:13
kessi
252 Kanały ma Cyfrowy Polsat

IP i czas połączenia logowane. [12662340]
[06.05.2008] 12:27
bo ja nie wiem
kupuje PIONEER 1430 ustawiam antene np na HOT-BIRD i co dalej? bez karty pójdzie?czy co mam tam wsadzić????

IP i czas połączenia logowane. [12707542]
[15.05.2008] 15:45
timons
i musisz ściągnąć do niego oprogramowanie cyfry aktualne plus kodeki które rozkodowywują zakodowane kanały. Niestety dość często one się zmieniają i trzeba je aktualizować poprzez wyszukanie w necie nowych kodeków a potem trzeba je wgrać przez kabel na dekoder i gotowe na jakiś czas. cyfra za darmo

IP i czas połączenia logowane. [12764434]
[05.07.2008] 20:27
łysy 2
Olej ich bo się wykończysz nerwowo.Jakość odbioru Polsatu dno zero współpracy z klientami total olewka ( dodzwonić się do biura obsługi to totalna porażka że o kosztach to już nie wspomnę!!!!! )a stop klatka i brak chwilowy głosu to standard!!! W cyfrze żeby coś oglądać to majątek!!!! Kup sobie dobry dekoder i ogłądaj za darmo.Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [13056237]
[05.07.2008] 23:24
mała1000
polsat jest tańszy niż cyfra ale obsługa jak coś jes nie halo do bani infolinia to banda bezmózgich tempaków którzy nawet nie wiedzą w jakiej firmie pracuja i nie maja za grosz kultury osobistej czesto polsat ma awarie i zmienia ustawienia tanio ale straszna masówa i powtórki też stale jak w cyfrze i masa reklam wszedzie tak ze trzeba miec cierpliwośc by coś obejrzec jedynie plusem dicovery i axn

IP i czas połączenia logowane. [13057383]
[07.07.2008] 21:12
lyo
ferguson za 120 zyla i ful pakiet z polszmatu za free po google i dajcie spokuj takim dyskusją i oddawaniu ciężko zarobionych pieniędzy takim złodziejom i darmozjadom ups. przepraszam gównozjadom

IP i czas połączenia logowane. [13066860]
[15.07.2008] 12:44
tomasso53
Ja jestem za cyfrá. Mialem cyfrowy polsat to czekalem 10 dni na odkodowanie kanalów, a gosciu instalator powiedzial ze na odkodowanie czeka sie maximum 2 dni. No to w koncu sie wkurzylem i zadzwonilem zeby przyjechal i zamienil na cyfre. No to ja juz od 4 dni wydzwaniam zeby przyjechal a on mi kity wciska ze sie przeprowadza, ze musi jechac do szpitala itd. A dzisiaj mi powiedzial ze jest chory a widzialem go jak montowal polsat sásiadowi. No to poprostu boi sie przyjechac do mnie. Wiec rozumiem ze bede mial ten polsat i bede musial jeszcze oplacac 6 kanalow, a ja zamawialem pakiet familijny w ktorym nie mam 6 kanalow tylko o wiele wiecej.

IP i czas połączenia logowane. [13109292]
[16.07.2008] 20:51
justa122
justynkaa25 (07.08.29 21:49):
Większość jest za polsatem.
Ale nie polecam cyfry+. I uważaj na przedstawicieli oferujących cyfrę +.
Ja też się przejechałam na cyfrze+, chodzą przedstawiciele i wciskają ciemnotę. Nie polecam przedstawiciela cyfry + na hetmańskiej 90/1 w Białymstoku. Kant na maxa.Tylko potrafią omamić człowieka żeby podpisał i że można zrezygnować w razie czego. A praktyce jest inaczej. A na drugi dzień nie chcieli uznać rezygnacji ale w końcu to zrobili i nie zwrócili zaliczki na poczet instalacji(100zł).A dzwoniłam na infolinię cyfry po 1 dniu od zerwania umowy i pytałam się jak to jest. Mam 10 dni na rezygnację i jeśli nie było instalacji (w moim przypadku nie było) to powinni zwrócić zaliczkę. A nawet laska nie wspomniała że są abonamenty na 12 i 13 miesięcy tylko wcisnęła na 18. Sucz z niej na maksa i wredota.
Jak jeszcze raz zobaczę u mnie w domu z cyfry+ nie będę się z nim cackać , powiem niech spie**ala na drzewo. Też mój przypadek rezygnacji został bezczelnie potraktowany i chamsko. Nigdy więcej cyfry+. Jeszcze mi zaproponowano że mam pól roku na zastanowienie się na cyfrę to zaliczka nie przepadnie. Bezczelni -- nigdy więcej przedstawicieli z hetmańskiej 90/1 z Białego.

w zupełności się zgadzam. w RZESZOWIE jest to samo przedstawiciele CYFRY + jeżdża po wioskach i naciągają ludzi mówiac ze niedługo nie bedzie mozna odbierac programow z nadajników naziemnych tylko z satelity bo taki jest wymóg unii europejskiej!!! w przypadku wziecia abomanentu za 19 zlotych musisz przez cztery miesiace placic 40 a po czterecg miesiacach jak nie zmienisz pakietu automatycznie daja ci za 118 zlotych!!! wciskaja to gówno ludziom biednym i nie rozeznanym w temacie to SKANDAL

IP i czas połączenia logowane. [13118961]
[07.08.2008] 14:08
octaverus21  octaverus21@tlen.pl
lyo (08.07.07 21:12):
ferguson za 120 zyla i ful pakiet z polszmatu za free po google i dajcie spokuj takim dyskusją i oddawaniu ciężko zarobionych pieniędzy takim złodziejom i darmozjadom ups. przepraszam gównozjadom

Mam pytanie!Jak zdobyć aktualne oprogramowanie do c+ i polsatucyfrowego?
Jakiego przedmiotu potrzeba ,aby aktualizować kodeki

IP i czas połączenia logowane. [13231005]
[29.08.2008] 20:14
cp+
moim zdaniem polsat cyfrowy, doskonaly stosunek jakosci do ceny i nei trzeba doplacac do kanalow discovery jak w cyfrze. Ogolnie pozytaj opinie uzytkownikow na forach satelitarnych. przykladowo tutaj na http://satplus.cba.pl widzialem ostatnio tematy z opiniami o kazdym operatorze cyfrowym w polsce.
Ja ostatnio sklanialem sie do n-tv ale po lekturze na forach pozostalem rpzy polsacie

IP i czas połączenia logowane. [13364455]
[30.08.2008] 12:16
egono33
a czy w Polsacie są programy w jakości HD?

IP i czas połączenia logowane. [13368410]
[11.09.2008] 00:02
Zła na Cyfrę
Potwierdzam to co pisze Justynka 25-moich rodziców tez cwaniaczki naciagnęli na 100 zł zaliczki,a gdy po godzinie zrezygnowali to świnia z firmy rzuciła słuchawką-toż to SKANDAL.Polsat jest lepszy-zainteresowanych odsyłam do strony Polsatu.

IP i czas połączenia logowane. [13433620]
[30.09.2008] 22:33
zawiedziony abonent Polsatu
Polecam Polsat pod względem finansowym, jednak.....
Dzisiaj z samego rana zablokowali moim rodzicom dostęp do programów z dekodera Polsatu. Gdy do nich zadzwoniłem z pytaniem dlaczego - dowiedziałem się, że brakuje przy wpłacie 1.45 PLN i po wpłynięciu przelewu mają czekać 14 dni roboczych na reaktywację z dopowiedzeniem cyt"sami są sobie winni" Czy w dobie XXI wieku tak traktuje się klienta ??? Poprostu chamstwo arogancja, niekompetencja i oszukiwanie, a to tylko 1 zł i 45 groszy...Czy tak samo zachowałaby się CYFRA+ ???

IP i czas połączenia logowane. [13551860]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat