o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Najbardziej żenujące sytuacje w moim życiu

1 «   13 14 15 16 Strony tematu:
[07.03.2012] 22:20
znudzona w pracy..
rissoto twojego na pewno byśmy nie wzięły..a jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to milczy...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19379020]
[07.03.2012] 23:18
zazenowana
W trakcie firmowej kolacji Bardzo Wazny Dyrektor poprosil mnie do tanca. No i tak sobie wolno tanczymy, rozmawiamy przyjemnie, on mnie coraz bardziej przyciska do siebie i czuje, ze ma klatkę, jakąś taką sztywna, jak deska, a cos tam wczesniej wspominal, ze cwiczy na silowni i ogolnie jest bardzo wysportowany. Nagle, zupelnie nie wiem, co mi strzelilo do glowy, mowie do niego: A co Pan Dyrektor taki twardy? Facet zbaranial, za chwile mnie mowe odebralo, jak sobie uswiadomilam, jak to zabrzmialo. Zaczelam sie tlumaczyc, ze chodzi mi o miesnie, klatke itd,robiac z siebie kompletna idiotke.Na szczescie mial poczucie humoru. Konferencja miedzynarodowa, wlaze na mownice, przedstawiam siebie i temat, na ktory bede mowic, po czym przypominam sobie, ze mialam sie nagrac na dyktafon w telefonie. Mowie przepraszam, wyciagam telefon, wlaczam dyktafon, widze zainteresowanie sluchaczy i oswiadczam z przejeciem cos, co zabrzmialo niestety jak "dick-to-phone". Cala sala ryczala ze smiechu. Czekam na audiencje u swojego szefa, ktorego rodziny wtedy nie znalam, sekretarka kaze mi czekac, bo jest u niego rodzina. Szef (w moim wieku) otwiera drzwi, przedstawia mnie jakiejs starszej pani, standardowa wymiana uprzejmosci, pani sie zegna i wychodzi. Wchodze do niego do gabinetu, mowi do mnie z pretensja, ze czekal, a ja nie weszlam, sprawa pilna itd. Na co grzecznie odpowiadam, ze nie chcialam przeszkadzac, bo mama u niego byla.Szef baranieje, za chwile wraca mu mowa, wyjasnia, ze to jego zona, ja mam ochote zapasc sie pod ziemie. Historie z moimi podrozami za granice sa kuriozalne, nigdy normalnie nie udalo mi sie spedzic czasu poza Polska, ani prywatnie ani sluzbowo. Kilka lat temu podrozowalam koleja z Londynu do Bristolu. Zagadalam sie z niebywale przyjacielskimi Irlandczykami, ktorzy usilowali napoic mnie bimbrem wlasnej produkcji i przegapilam swoja stacje. Do Bristolu dojechalam o 3 rano,7 godzin po czasie, kiedy juz mnie zaczeli szukac, bo zaraz po wejsciu do pociagu wysiadla mi komorka. Po godzinie poszukiwan udalo mi sie znalezc wesoly autobus nocny pelen ludzi przemieszczajacych sie z i na imprezy(zero taksowek, wymarle obrzeza miasta, w ogole nie wiedzialam gdzie jestem).Zrozpaczona poprosilam kierowce, by najblizej ulicy, do ktorej chcialam dotrzec, powiedzial mi, ze mam tu wysiasc. On mi na to, ze Bristol Parkway nie sposob nie zauwazyc, a ja dalej swoje. Po 40 minutach zobaczylam ogromy budynek z 2,5 metrowymi neonowymi rozowymi literami z rzeczonym napisem, a kierowca uruchomil glosnik i zaryczal na caly autobus: ty tam z tylu, wysiadaj,Bristol Parkway! Wszystkich Brytoli w autobusie opetal szal radosci.

IP i czas połączenia logowane. [19379248]
[13.02.2013] 12:16
bob20.68
poszedłem kiedyś na zakupy i przy kasie okazało się, że nie mam portfela, kolejka przy kasie, a ja w tył na lewo z pełnym koszem

IP i czas połączenia logowane. [20232456]
[16.02.2013] 22:18
ZuZuRuZu
a ja po prostu mam żenujące koleżanki i każda chwila /sytuacja jest żenująca!!!!! XDXD :'-( > Jęstę geniuszę

IP i czas połączenia logowane. [20242059]
[17.02.2013] 15:05
arsistar
Pierwszy rok studiów. Laboratoria z chemii. Nasz prowadzący robi krótką "przelotkę" po materiale, który teoretycznie powinien być omówiony w liceum. Temat - kwasy. Bierze jakieś szklane naczynko z zawartością i opowiada o kwasie siarkowym. Chodząc po sali nagle się potyka i zawartość naczynka ląduje na mnie. Zero jakiejkolwiek logiki, pełna panika, wrzask i próba zdarcia z siebie ubrania. Ludzie co byli najbliżej rzucają się z pomocą, na co nasz psor wszystkich uspokaja i mówi: tak naprawdę to była tylko woda, wierzcie mi, gdyby tu był kwas, to wasza koleżanka darła by się jeszcze głośniej...
Jak się później okazało, ten numer robi każdym świeżakom na uczelni.
Jeszcze z pół roku miałam lęki na zajęciach ;-p

IP i czas połączenia logowane. [20243989]
[20.10.2017] 05:07
[21.02.2013] 19:00
Bakalia
Ksiądz po kolędzie. Rozmowa z moim dorastającym synem :
- Jak tam w szkole ?
- Średnio Proszę Księdza.
- A w domu chociaż pomagasz ?
- A to różnie.
- To jak widzisz swoja przyszłość kiedy do szkoły się nie garniesz i do pracy tez nie ?
Odpowiedź mojego dziecięcia:
- Może będę księdzem.

IP i czas połączenia logowane. [20255799]
[21.02.2013] 19:12
Bakalia
jubudu (11.12.10 12:29):
I mam 8 cm jak mi stanie.
Ojojoj ! To naprawdę żenująca sytuacja !!!

IP i czas połączenia logowane. [20255836]
[23.02.2013] 09:09
Baba Jaga
Teść z mężem remontowali nasze mieszkanie. W tym czasie też normalnie pracowali. Odnawiali ściany i kładli panele po południu po pracy. Maź chodził do pracy na 8.00, ja na 10.00. Drzwi od łazienki były wystawione. Jednego dnia jak już maź wyszedł do pracy ja zaczęłam myć włosy nad wanną. Naga i schylona słysze dzwonek do drzwi. Byłam pewna że to maź czegoś zapomniał i wrócił się. Dre się na cały głos że otwarte. Wchodzi teść. Ja goła i wypieta nad wanną na wprost drzwi wejściowych. Zesztywnialam z przerażenia. Teść tez był zaskoczony takim przyjęciem. Nie wiedziałam że wziął urlop i miał przyjść wcześniej.

IP i czas połączenia logowane. [20260148]
[23.02.2013] 17:04
Bakalia
Poczta.Kilka osób w kolejce. Przychodzi Pan po odbiór awizowanego listu.
-Gdzie mam podpisać?
Na to pani z okienka :
-Postawiłam Panu ptaszka !
Panowie z kolejki oszaleli ze śmiechu.

IP i czas połączenia logowane. [20261139]
[05.03.2013] 14:48
wyluzuj
Fajny facet , nowa znajomość po jakimś czasie sex. Wszystko szło super do czasu ,aż zaproponował mi zmianę pozycji na tak zwaną ,od tyłu . Szybko się rozgrzewam i robię się bardzo mokra a w tej pozycji do mojej cipki dostało się powietrze . Przy prawie każdym ruchu wydobywały się dzwięki podobne do pierdzenia . Koszmar nigdy więcej się z nim nie spotkałam myślę ,że był pewien że puszczam bąki .Do dziś nie lubię tej pozycji .

IP i czas połączenia logowane. [20290584]
[05.03.2013] 15:00
A dla mnie...
najbardziej żenująca sytuacja wydarzyła się w ostatnią sobotę... odwiedziłem swoją bliską koleżankę, która mieszka z mamą. Siedzieliśmy sobie grzecznie w jej pokoju i rozmawialiśmy... w końcu nasze rozmowy zeszły na temat seksu, a dokładnie na temat miłości oralnej. Koleżanka powiedział mi że nigdy nie zaznała jeszcze takich pieszczot (a ma już 21 lat) i że bardzo miałaby ochotę sprawdzić jak to jest, zażartowałem że mogę to dla niej zrobić... ale ona nie żartowała i jakoś tak się stało że zaczęliśmy się całować... w pewnym momencie ściągnąłem jej spodnie i mój język zawędrował w wiadome miejsce i niby nic w tym dziwnego by nie było, gdyby nie fakt że w momencie kiedy koleżanka była odwrócona do mnie tyłem z ładnie wypiętą pupą a mój język zagłębiał się w jej wilgotnym otworku... do pokoju weszła jej mama z zapytaniem czy zostanę na obiedzie :/ chyba jeszcze nigdy w życiu nie czułem się tak dziwnie jak tamtym momencie, choć mam koleżanki nie zrobiła z tego powodu żadnej afery.

IP i czas połączenia logowane. [20290608]
[06.03.2013] 16:11
wyluzuj
Zapewniam dla mnie wtedy t nie było śmieszne ale teraz już jest

IP i czas połączenia logowane. [20293716]
[06.03.2013] 22:27
dobbry
PEDRO (03.07.24 11:33):
Kilka lat temu wracałem na motocyklu z moja dziewczyną z jakiegos zlotu, przyjechaliśmy pod garaz wyprowadziłem samochód na zewnatrz i wjechałem motorem do garażu, postawiłem go na srodku a moja kobietka zaczęła mi robic loda, ja oparty o motocykl - ona przykucnęła - nagle wpada mój stary i szok bo koniec zbliżał sie dość szybko - moja dziewczyna ze wstydu załozyła kask leżący na siodle - stary wyszedł bez słowa - potem spytał się z kim tam byłem

Z ciekawości zapytam czy została synową ? taka prawdziwą ?

IP i czas połączenia logowane. [20295149]
[22.03.2013] 14:18
ygre
Ośmieszyłam się przed prawnikiem, poszłam do niego w sprawie podania do sądu zakupów grupowych, a potem okazało się, że nie przeczytałam regulaminu i oni nie brali odpowiedzialności za ofertę, więc nie dosć, że zostałam na lodzie to jeszcze cała czerwona

IP i czas połączenia logowane. [20342055]
[22.03.2013] 16:01
agakcam
Studia 3 rok zajęcia z zarzadzania , 3 bite godziny pod rząd , profesor strasznie przynudza , obecność obowiązkowa . Następny tydzień montujemy alkohol i zagrychę / koleżanka z masarni / przedostatnia ławka , w ostatniej koledzy też wpadli na ten sam pomysł
W środku drugiego wykładu klepanie za ramie , czy mogą się dołączyć zaraz odkupią , no dobra to podaje dalej , kumpela zagryche też podaje. trzecia godzina dajemy rade , klepanie pod ławką podaje , słyszę a kiełbasa ? podaje ............i straszna cisza się zrobiła na tej sali .....odwracam się a tam Pan profesor siedzi za mną w ręku trzyma flaszkę i kiełbasę .Jaką minę miałam nikt nie był w stanie określić.
Do końca roku pierwszy rząd , notatki po zajęciach sprawdzane i zaproszenie na egzamin .

IP i czas połączenia logowane. [20342384]
[24.03.2013] 17:53
ciekawy....
agakcam (13.03.22 16:01):
Studia 3 rok zajęcia z zarzadzania , 3 bite godziny pod rząd , profesor strasznie przynudza , obecność obowiązkowa . Następny tydzień montujemy alkohol i zagrychę / koleżanka z masarni / przedostatnia ławka , w ostatniej koledzy też wpadli na ten sam pomysł
W środku drugiego wykładu klepanie za ramie , czy mogą się dołączyć zaraz odkupią , no dobra to podaje dalej , kumpela zagryche też podaje. trzecia godzina dajemy rade , klepanie pod ławką podaje , słyszę a kiełbasa ? podaje ............i straszna cisza się zrobiła na tej sali .....odwracam się a tam Pan profesor siedzi za mną w ręku trzyma flaszkę i kiełbasę .Jaką minę miałam nikt nie był w stanie określić.
Do końca roku pierwszy rząd , notatki po zajęciach sprawdzane i zaproszenie na egzamin .

No i złota rybka pewnie spełniła marzenia profesora

IP i czas połączenia logowane. [20348116]
[24.03.2013] 18:01
agakcam
ciekawy.... (13.03.24 17:53):
agakcam (13.03.22 16:01):

No i złota rybka pewnie spełniła marzenia profesora

Nie był w moim typie

IP i czas połączenia logowane. [20348126]
[27.03.2013] 09:40
snipa
Byłam u ginekologa na badaniu w sukience, bo tak jest wygodniej. Po badaniu usiadłam przy biurku, rozmawiałam jeszcze z lekarzem. Potem wyszłam z gabinetu, z przychodni. Jechałam tramwajem i było mi jakoś "dziwnie". Okazało się, że nie mam majtek!

IP i czas połączenia logowane. [20354624]
[07.05.2013] 03:40
PrzypadkowaNatka
Zaszłam w ciąże z facetem który pomagał mi wyjechać, gdy zakopałam sie samochodem w błocie w lesie na jakims odludziu.
Jechałam słuźbówką ze spotkania i gps wyprowadził mnie w droge na skróty. Padał deszcz i było ciemno, nie zauważyłam, że droga zmienia sie w torfowe bajoro i koniec! Ugrzęzłam firmowym VW po same progi Komórka rozładowana, a ja w szpilkach i spódnicy podkładam na próźno gałęzie pod koła. Po godzinie mało nie dostałam zawału gdy zjawił sie On. Na oko kolo 30, cały przemoczony mowil ze akurat był na polowaniu i zobaczył samochód. Probowalismy wyjechac dobra godzine, ale nie bylo zadnych szans. Zaprosilam go do srodka zeby sie troche ogrzał, był bardzo przystojny.. Od słowa do słowa przegadalismy kilkanascie minut i rozmowa zeszla na inne tory. Mozecie mnie uznac za wariatke ale gdy przez godzine walczylismy z samochodem w tym bagnistym mule, to bylo takie podniecajace. Czulam sie jak w jakims filmie. Serce walilo mi jak mlotem. Zaczelismy sie kochac w tym zakopanym na koncu swiata samochodzie, nie zabezpieczylam sie... Na 2 dzien wezwalismy pomoc lesnikow, a po 3 miesiacach 2 kreseczki....
Zostałam na lodzie...

IP i czas połączenia logowane. [20467525]
[08.05.2013] 15:44
Mariolka84
Ja kiedyś się upiłam z koleżankami i dodałam ogłoszenie na używana-bielizna.eu w treści dodając swój numer telefonu a później dostawałam dziesiątki wiadomości i telefonów dziennie w tej sprawie.

IP i czas połączenia logowane. [20471172]
[22.05.2013] 01:13
Pani
Pierdnęłam facetowi w twarz gdy dostałam orgazmu jak robił mi minetke...

IP i czas połączenia logowane. [20502333]
[27.10.2016] 07:41
dux
w kosciele ostatnio obok mnie stala dziewczyna z podstawowki moze jakies 10 lub 9lat znam ja z widzenia miala dzinsowe spodnie jasnoniebieskie i krotka zolta sliska bluze z kapturem co chwila sie czochrala po tylku burczec jej zaczelo w brzuchu i nagle patrze a ona zaczyna sisiac w majty spodnie od pupy do nogawek zdojone na maxa... .

IP i czas połączenia logowane. [22494706]
[07.03.2017] 11:47
golan
moja siostra ostatnio na szkolnej wycieczce zsikala się w spodnie na siedzenie w autobusie

IP i czas połączenia logowane. [22669288]
[17.03.2017] 09:28
lbaxi
moja zenujaca sytuacja był wyjazd na wycieczke ze dzieciakow z 4 klasy szkoły podstawowej. W czasie jazdy jednej z dziewczyn siedzących na przodzie zachcilao się do toalety ,zanim zjechaliśmy na parking na laska się zdazyla posikać w spodnie...obciach na maxa.

IP i czas połączenia logowane. [22680929]
[17.03.2017] 12:21
Bez wątpliwości
Temat zapełniany idiotyzmami autorstwa "młodego intelektualisty", forumowego grafomana.

IP i czas połączenia logowane. [22681098]
[17.03.2017] 12:26
Taaa...
Nie raczyłeś tylko zauważyć że jest sprzed pięciu lat.

IP i czas połączenia logowane. [22681104]
[17.03.2017] 12:31
Hehehe!
Bez wątpliwości (17.03.2017.17 12:21):
Temat zapełniany idiotyzmami autorstwa "młodego intelektualisty", forumowego grafomana.

Zapomniałeś dodać że cudzysłów nie jest przypadkowy.

IP i czas połączenia logowane. [22681112]
[17.03.2017] 13:47
Bez wątpliwości
Cudzysłów nie był przypadkowy (reakcja przewidywalna)

IP i czas połączenia logowane. [22681197]
[17.03.2017] 15:30
Nova Gdańsk
Bardzo Państwa przepraszamy za nieścisłość w naszej ofercie.
W pierwszym jej zdaniu wkradł się błąd. Winno ono brzmieć:
Zachęcamy do zapisu do GIMNAZJUM i LICEUM dla Dorosłych !!
Nasz pracownik sprzedaży za to niedopatrzenie został już ukarany.
Oto poprawiona wersja oferty:
Zachęcamy do zapisu do gimnazjum i liceum dla Dorosłych !!
W związku ze zmianami w systemie edukacji, gimnazja będą likwidowane, wróci ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum.
To ostatni dzwonek aby ukończyć szkołę w starym systemie!!
Prowadzimy właśnie zapisy na semestr wiosenny, który rozpoczyna się w lutym!! Spóźnialscy jeszcze mają szansę !!
Zachęcamy do rejestracji online oraz kontaktu z pracownikami sekretariatu szkoły w Gdańsku.
Zapraszamy !!!
Gwarantujemy, że po ukończeniu naszej szkoły będą Państwo bardziej konkurencyjni w dyskusjach na forum, w stosunku do osób, które stosownego wykształcenia nie posiadają.

IP i czas połączenia logowane. [22681315]
[17.03.2017] 16:48
wreszcie wiadomo
To jest szkoła specjalna, w której w ramach rehabilitacji uczą nauczyciele, którzy w trakcie pracy zawodowej ześwirowali i są teraz w leczeniu. Dyrekcja ma podwójny zysk. Płacą jej za naukę głupki, którzy dali się nabrać na reklamę i zapisali się do tej szkoły, a jednocześnie dyrekcja dostaje środki z NFZ za rehabilitację ześwirowanych nauczycieli.
To się nazywa duży łeb, żeby coś takiego wymyślić.

IP i czas połączenia logowane. [22681424]

1 «   13 14 15 16 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat