o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

moje swiatelko przygasa...

1 2 3
[26.07.2002] 23:49
dwa
z tym swiatelkiem to jest tak ze trace juz powoli nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mnie pokocha, ktos komu bede mogl wszystko oddac, ktos dla kogo bede mogl zyc.

mam 20 lat jestem z Kielc, nie pale, raczej nie pije, no a teraz najwazniejsze:
jestem naprawde wrazliwy, czuly, opiekunczy no i podobno przystojny (ale to kwestia gustu). kilka miesiecy temu zerwalem z dziewczyna z ktora bylem bardzo dlugo i to chyba dlatego teraz jest mi tak ciezko. poprostu nie umiem zyc sam.

tak jak juz mowilem jestem w stanie naprawde duzo dac, ale tylko takiej dziewczynie ktora bedzie to umiala docenic i odwazajemnic a to chyba nic zlego...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.07.2002] 01:09
Keridwena
Widzisz... to cudowne, że są jeszcze mężczyźni tacy jak Ty.
Problem nie leży w Tobie acz w kobietach, które zamiast szukać wrażliwych i opiekuńczych pertnerów, którzy mogą dać im ciepło i oddać całego siebie, wolą tzw. \"niebezpiecznych i szalonych\" macho. Uważają one, że lepiej jest sie zabawić i wyszaleć niż pozostać w stałym związku. Możliwe, że dla nich stałe znaczy nudne... Nie wiem...
Nie mówię oczywiście o wszystkich. Są jeszcze drobne wyjatki.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [136482]
[27.07.2002] 09:23
dwa
no tak, tylko gdzie ja mam szukac tych "drobnych wyjatkow"? czy jezeli nie zdecyduje sie na taki typ dziewczyny (a napewno tego nie zrobie) o jakim mowisz to bede musial zostac sam?

IP i czas połączenia logowane. [136764]
[27.07.2002] 09:43
ppusiaa
Swiat jest piekny gdy u boku jest ta druga osoba na ktorej mozna polegac i ktora bedzie z nami nie tylko w chwilach tradosnych ale jak rowniez wtedy gdy przez nasze zycie przelewaja sie klopoty i zmartwienia... Zawsze mozesz liczyc ze przytuli , poglaszcze po twarzy moze nic nie mowic ale sie wie ze jest ze przezywa z Toba i chce byc tam gdzie Ty a ja chce byc tam gdzie On czy ona....
Na tym polega to co nazywamy bycie z kims i prawdziwa bezinteresowna miloscia.
Zycze Ci tego z calego serca acha i nie szukaj nic na siłe bo to nie jest nic dobrego....
Pozdrawiam Ewa.

IP i czas połączenia logowane. [136781]
[27.07.2002] 13:07
dwa
dzieki Ewa, ale ja nie szukam na sile, ja poprostu juz nie wytrzymuje tej samotnosci... i nie rozumiem dlaczego tak jest ze ja jestem sam a koles ktory szuka dziewczyny tylko po to zeby sie z nia przespac ma co dwa tygodnie inna i czesto sa to mlode, ladne i rozsadne dziewczyny.

IP i czas połączenia logowane. [136998]
[29.03.2017] 03:29
[27.07.2002] 13:16
Darkmen
Dwa.......wierz mi.......potrafisz wytrzymać.....bo musisz.
Inaczej sie nie da.
Ktoś kiedyś na tym forum powiedział, że im bardziej chcesz tym mniej masz.
Przestań tak bardzo chcieć, a dostaniesz to co chcesz.....samo przyjdzie.
Mam to samo...też jestem sam, ale nauczyłem sie z tym żyć i tylko czasami mam
doła i muszę się \"wypłakać\". Co też czynie nieraz na tym forum.

Głowa do góry i powodzenia...

W miłości mężczyzny i kobiety jest coś bezcennego
i można tylko współczuć temu, kto nigdy nie kochał!

IP i czas połączenia logowane. [137013]
[27.07.2002] 13:25
dwa
wielkie thx DARKMEN, wiem ze "nic na sile" ale przeciez to nie jest sprawiedliwe. dlaczego dziewczyny bardziej pociaga wlasnie taki typ mezczyzny o ktorym pisala KERIDWENA?! a niby wszystkie szukaja "czulego i delikatnego romantyka"...

IP i czas połączenia logowane. [137033]
[27.07.2002] 13:31
Darkmen
Bo same nie wiedzą czego chcą........
Najchętniej chciałyby mieć jedno w drugim.......taki wash&go.....
Po prostu tacy mężczyzni jak ja czy Ty nie jesteśmy w dzisiejszych czasach popularni.
Kiedyś pisałem, że czuje sie jak \"relikt minionej epoki\" i chyba tak jest, chociaż wokoło kobiety mówią co innego i co innego robią...

Se la vi - czy jakoś tak - w każdym razie \"takie jest życie\".

W miłości mężczyzny i kobiety jest coś bezcennego
i można tylko współczuć temu, kto nigdy nie kochał!

IP i czas połączenia logowane. [137044]
[27.07.2002] 13:35
dwa
w 100% sie z Toba zgadzam
no ale coz pozostaje nam tylko czekac...
POWODZENIA

IP i czas połączenia logowane. [137054]
[27.07.2002] 13:42
Gosiamber
Każdy dzień może być dla ciebie miłą niepodzianką. POdam ci przykład z życia wzięty. Niedawno kupowałam rower, w sklepie rowerowym poznałam jakiegos gościa, nie szukałam bo byłam juz trochę zniechęcona tylko on zagadywał gdzie będę jeździć itp., chciał telefon-dałam...wieczorem byłam na koncercie jazzowym i po koncercie patrzę ktoś czeka-ten sam facet. POgadaliśmy..Byłam ze znajomymi więc musiałam iść. Widzisz jakie spotkania w jeden dzień....Życie naprawdę może ci zrobić fajna niespodziankę w najmniej oczekiwanym momencie.Trzymaj się ciepło

IP i czas połączenia logowane. [137072]
[27.07.2002] 15:29
dwa
wszystko sie zgadza, ja tez tak czesto powtarzalem swoim znajomym ktorzy byli sami, ale to bylo jeszcze wtedy gdy mialem dziewczyne. wydawalo mi sie ze taka jest prawada, a oni ciagle sie pytali "ale ile mozna czekac?" no a teraz ja o to pytam...

IP i czas połączenia logowane. [137169]
[27.07.2002] 16:13
Gosiamber
przcież gdyby chodziło o kogokolwiek to byś już nie był sam...i gdybyś sądził że nie warto czekać to byś nie czekał...Cierpliwości...dobrze jest się jej nauczyć..przydaje się też w związku..))),.POzdrowionka

"Jeśli chcesz zmienić świat zacznij od siebie...."

IP i czas połączenia logowane. [137254]
[27.07.2002] 16:14
Gosiamber
przcież gdyby chodziło o kogokolwiek to byś już nie był sam...i gdybyś sądził że nie warto czekać to byś nie czekał...Cierpliwości...dobrze jest się jej nauczyć..przydaje się też w związku..))),.POzdrowionka

IP i czas połączenia logowane. [137255]
[27.07.2002] 21:08
dwa
no tak nie chodzi o kogokolwiek, bo drugi raz juz nie chce popelnic tego bledu ktory popelnilem z poprzednia dziewczyna, teraz juz bede bardziej rozwazny, ale to nie zmienia faktu ze powoli zaczynam tracic nadzieje ze ktos taki istnieje...
a moze za duzo wymagam?

IP i czas połączenia logowane. [137806]
[28.07.2002] 16:58
dwa
i jak tu nie tracic wiary w siebie?...
teraz to juz prawie na 100% wiem ze nie ma takiej dziewczyny ktora chcialaby takiego chlopaka jak ja...

IP i czas połączenia logowane. [139290]
[28.07.2002] 19:05
Gosiamber
Chyba przesadzasz....po wypowiedziach na necie stwierdzasz czy jakaś dziewczyna chciałaby być z tobą czy nie...nieźle...jednak mężczyźni potrafią mnie zadziwić

IP i czas połączenia logowane. [139507]
[28.07.2002] 19:24
dwa
wiem ze zle to napisalem, ale sam juz nie wiem co mam myslec o tym wszystkim. moze mialem nadzieje ze "tutaj"znajde Ta...

IP i czas połączenia logowane. [139534]
[29.07.2002] 00:41
...
A ja chce Wam tylko powiedziec to a raczej napisac...
Nawet tu na forum mozna odnalezc osobe z która mozna byc szczesliwym i wiedziec ze jest ktos kto podobnie jak my myslimy...
Kazdy z nas ma swoją droge zapisana i podąża nią i predzej czy poźniej napotka szczescie na swojej drodze. Zycze Wam tego z całego serca...

IP i czas połączenia logowane. [140166]
[29.07.2002] 04:55
Gosiamber
..)))..widzę że zainteresowanie wzrasta..więc nie zamartwiaj się..Ja zawsze mogę służyć pomocą i dobrym słowem..nic wiecej nie oferuję chociażby ze wzgledu na sporą różnicę wieku...
Jeśli masz stały dostęp do internetu polecam ściągnij ze strony i zainstaluj komunikator TLEN. Ja dzięki niemu poznałam sporo fajnych ludzi z którymi np. czasem umawiam się na rowery.....POzdrowionka

IP i czas połączenia logowane. [140347]
[29.07.2002] 23:16
dwa
tak sobie mysle ze w pewnych sytuacjach (tak jak np w mojej) trzeba pomoc szczesciu bo inaczej to nic z tego nie bedzie.

IP i czas połączenia logowane. [141903]
[30.07.2002] 18:20
Kuba-Rozpruwacz
Masz facet dwadziescia lat jeszcze duzo przed toba i nie masz sie czym zalamywac

IP i czas połączenia logowane. [143587]
[30.07.2002] 19:30
dwa
dzieki Kuba, ale to przeciez najlepsze lata zycia i chcialbym je dobrze wykorzystac. pozniej juz nie bedzie na to wszystko czasu

IP i czas połączenia logowane. [143704]
[31.07.2002] 09:36
Magda
Nic Ci nie przygasa!!!!Najlepszy spossób na samotność- ajmij sie czyms, zapisz sie na prawo jazdy, kurs jezykowy,silownie - poznasz nowych ludzi, umawiaj sie znimi, dzieki nim poznasz jaszcze nowszych ludzi krag znajomych bedzie sie powiekszal, a ty nie bedziesz sie czul taki samotny, gwarantuje - sprawdzone! Wiem ze cie to nie pocieszy ale nie ty jeden jestes w takiej sytuacji. I to nie tak, ze jest z toba cos nie w porzadku, milosci nie mozesz sobie kupic , zaplanowac.....nie mozesz wstac rano i pomyslec "dzisiaj MUSZE kogos znalezc", to bez sensu.....przestan szukac, "wyluzuj" nie patrz na nowo poznane dziewczyny jak na 'potencjalne" partnerki, zadna tego nie lubi, choc moze tak samo myslec( kobiety!) a jak juz poznasz taka, z ktora chcialby sbyc to staraj sie do upadlego!!
Mam pytanie, ile czasu minelo od twojego rozstania ?
Mam ndziej, ze cie nie wynudzilam, ale dostalam weny tworczej

Trzymaj sie!

IP i czas połączenia logowane. [144842]
[31.07.2002] 09:41
Thomas
dwa wez sie w garsc!! Kazdy przezył kiedys rozczarowanie miłosne, ale co ty piesz to tak jakbys robił z siebie babe. Kazdy facet musi byc silny i w tym i ty!!!

Nigdy nie przejmuj sie baba!!

IP i czas połączenia logowane. [144857]
[31.07.2002] 10:19
Hekate
"moje swiatelko przygasa....." chcesz zapalniczke..?
a teraz tak na powaznie...moj braciszek (w Twoim wieku) tez niedawno , jakies 2 miesiace temu, stracil dziewczyne , byli ze soba dlugo i naprawde bylo z nim zle....biedaczek...ale jakos sie z wsobie zebral i trzyma sie calkiem niezle...a oto jak tego dokonal...
a) nie zalamal sie
b)zaczal czesciej spotykac sie z innymi ludzmi, chodzic na imprezy, do kina, teatru....
c)zaczal rozmawiac ze swoja siostra (czyli ze mna)
d) przestal sie dolowac i mowic ze dziewczyny go nie chca bo.....
e) stwierdzil ze skoro jest sam to cos musi byc z plcia zenska nie tak a nie z nim...

do niektorych wnioskow doszedl dzieki mnie
wiec mlody czlowieku....moja rada dla Ciebie : rozmawiaj z ludzmi i ze soba! dziewczyna sie pojawi...aha..i usmiechaj sie!!!!!
chyba sie rozpisalam...
tak czy inaczej powodzenia i trzymaj sie!!

IP i czas połączenia logowane. [144937]
[31.07.2002] 10:23
Magda
Thomas........dlaczego "baba"? Kobiety sa silniejsze psychicznie od facetow, i bardzo dobrze , ze sie przejmuje, bo to znaczy, ze mu zalezy, ze nie ukrywa swoich uczuc, jest wrazliwy, to nie wstyd przyznac sie do tego, ze jest mi źle, ze kogos potrzebuje. Takze DWA "babe" potraktuj jako komplement Niewiele dziewczyn lubi "zimnych drani"., po ktorych rozczarowania milosne splywaja jak po kaczce!!

IP i czas połączenia logowane. [144945]
[31.07.2002] 12:37
dwa
wielke dzieki dla Was wszystkich!

Magda to nie jest tak ze ja nie mam znajomych i czuje się samotny, wrecz przeciwnie mam duzo znajomych i często z nimi wychodze, ale to nie jest to. ja potrzebuje uczucia, ciepla i milosci a nie przyjazni, chociaż ona dużo mi pomogła. bez przyjazni byłoby jeszcze gorzej, chyba nie przetrwalbym tych pierwszych chwil po rozstaniu, od ktorego minelo juz jakies poł roku. już taki jestem ze brakuje mi bliskosci drugiej osoby...

Hekate ja tez sie nie zalamalem po rozstaniu, nawet wyszło mi to na dobre. fakt pierwsze dwa tygodnie były ciezkie ale jakos przeszło. a teraz nie mogę się przyzwyczaic do tego ze jestem sam, ze nie mam sie do kogo przytulic z kim porozmawiac itd., bo przyjaciele, choć zawsze byli przy mnie, to jednak wszystkiego nie zastąpią.
a to specjalnie dla Ciebie

IP i czas połączenia logowane. [145225]
[31.07.2002] 13:02
Magda
Dwa,
nie jest u ciebie tak źle wobec tego. Po prostu musisz poczekac - banalne ale prawdziwe, niestety Kazdy potrzebuje bliskosci, nie ma co ukrywac....takze dołoż troche do ognia , zeby nie zgaslo i trzymaj sie!

IP i czas połączenia logowane. [145282]
[31.07.2002] 13:13
samotnik w entuzjastow
Ja kiedys wierzylem, ze gdziestam jest moja druga polowka, z ktora bede naprawde szczesliwy i juz nie wierze. Jestem natomiast coraz bardziej przekonany, ze mojej drugiej polowki po prostu nie ma - nie istnieje. Mam juz 29 lat i szukalem, mialem oczy otwarte, probowalem. Nie mam szczescia, jak to sie mowi. Stracilem cala nadzieje i juz sie nie podniecam calym tym damsko-meskim gniotem. Nie szukam juz tak, jak szukalem. Nie wierze rowniez, ze sama sie znajdzie. Sama sie nigdy nie znajdzie, trzeba szukac - to proste. Moze inaczej - trzeba miec oczy szeroko otwarte, jak Ci tam poprzednio juz sugerowano. Mi sie juz nie chce - za duzy stres, za dlugo to trwalo. Pewnie sie myle tu i tam, rozne rzeczy probowalem zmienic, niestety bezskutecznie. Moze po prostu jestem @@@any, moze @@@alo mnie to i tamto. Nie ma znaczenia. Chcialem Ci jednak powiedziec dwa, ze w wieku 20 lat masz duze szanse spotkac kogos w sklepie rowerowym lub w szkole, moze w kinie, a moze na tym forum, moze spacerujac przez park lub zwiedzajac obce kraje. Nawet jesli pracujesz i sam sobie robisz zakupy, pranie, gotowanie i oplacasz wszystkie rachunki (w co watpie), to jeszcze masz energie na to, zeby pojsc tu i tam (w co nie watpie). Pozniej ta energia sie wyczerpuje i juz nie zapiszesz sie na silownie, ani do kolka teatralnego. Utkniesz przed telewizorem lub bedziesz drzemal po calodniowej harowie, ewentualnie z ogromnym stresem lub migrena, ktora zrobi z Ciebie mrukliwego polglowka (nic co mogloby oczarowac kobiete, przyrzekam), udasz sie do apteki po kolejne opakowanie srodkow przeciwbolowych. Wyobraz sobie takie zycie, to moze byc Twoja niedaleka przyszlosc. Wloz troche wiecej energii w swoje dzialania. Przed Toba jest jeszcze duzo sytuacji. Probuj miec oczy szeroko otwarte, bo do kiedy bedziesz mial sile miec je szeroko otwarte, to masz szanse. I nie boj sie probowac. Jak juz zobaczysz, ze Ci sie podoba - idz na to i daj z siebie wszystko. Drugi raz mozesz jej nie spotkac. I nie boj sie, ze Ci sie nie uda, nie boj sie odrzucenia. Drugi raz mozesz nie miec nawet szansy na sprobowanie. Takie jest zycie. I nie pisz wiecej, ze Twoje swiatelko przygasa - to jest skomlenie o litosc tak naprawde, a kobiety sa za sprytne, zeby sie na to nabrac. Twoje swiatelko przygasaloby tylko wtedy, kiedy nie poslalbys nic na to forum (hmm ja nie posylam, ale mimo wszystko tu zagladam , czyli nawet moje swiatelko jeszcze jakos tam sobie cos robi jakies jaja .) Powodzenia! Nie zycze Ci samotnosci.

Wyalienowalem sie z rozentuzjazmowanego tlumu.

IP i czas połączenia logowane. [145313]
[31.07.2002] 13:14
samotnik wsrod entuzjastow
Ja kiedys wierzylem, ze gdziestam jest moja druga polowka, z ktora bede naprawde szczesliwy i juz nie wierze. Jestem natomiast coraz bardziej przekonany, ze mojej drugiej polowki po prostu nie ma - nie istnieje. Mam juz 29 lat i szukalem, mialem oczy otwarte, probowalem. Nie mam szczescia, jak to sie mowi. Stracilem cala nadzieje i juz sie nie podniecam calym tym damsko-meskim gniotem. Nie szukam juz tak, jak szukalem. Nie wierze rowniez, ze sama sie znajdzie. Sama sie nigdy nie znajdzie, trzeba szukac - to proste. Moze inaczej - trzeba miec oczy szeroko otwarte, jak Ci tam poprzednio juz sugerowano. Mi sie juz nie chce - za duzy stres, za dlugo to trwalo. Pewnie sie myle tu i tam, rozne rzeczy probowalem zmienic, niestety bezskutecznie. Moze po prostu jestem @@@any, moze @@@alo mnie to i tamto. Nie ma znaczenia. Chcialem Ci jednak powiedziec dwa, ze w wieku 20 lat masz duze szanse spotkac kogos w sklepie rowerowym lub w szkole, moze w kinie, a moze na tym forum, moze spacerujac przez park lub zwiedzajac obce kraje. Nawet jesli pracujesz i sam sobie robisz zakupy, pranie, gotowanie i oplacasz wszystkie rachunki (w co watpie), to jeszcze masz energie na to, zeby pojsc tu i tam (w co nie watpie). Pozniej ta energia sie wyczerpuje i juz nie zapiszesz sie na silownie, ani do kolka teatralnego. Utkniesz przed telewizorem lub bedziesz drzemal po calodniowej harowie, ewentualnie z ogromnym stresem lub migrena, ktora zrobi z Ciebie mrukliwego polglowka (nic co mogloby oczarowac kobiete, przyrzekam), udasz sie do apteki po kolejne opakowanie srodkow przeciwbolowych. Wyobraz sobie takie zycie, to moze byc Twoja niedaleka przyszlosc. Wloz troche wiecej energii w swoje dzialania. Przed Toba jest jeszcze duzo sytuacji. Probuj miec oczy szeroko otwarte, bo do kiedy bedziesz mial sile miec je szeroko otwarte, to masz szanse. I nie boj sie probowac. Jak juz zobaczysz, ze Ci sie podoba - idz na to i daj z siebie wszystko. Drugi raz mozesz jej nie spotkac. I nie boj sie, ze Ci sie nie uda, nie boj sie odrzucenia. Drugi raz mozesz nie miec nawet szansy na sprobowanie. Takie jest zycie. I nie pisz wiecej, ze Twoje swiatelko przygasa - to jest skomlenie o litosc tak naprawde, a kobiety sa za sprytne, zeby sie na to nabrac. Twoje swiatelko przygasaloby tylko wtedy, kiedy nie poslalbys nic na to forum (hmm ja nie posylam, ale mimo wszystko tu zagladam , czyli nawet moje swiatelko jeszcze jakos tam sobie cos robi jakies jaja .) Powodzenia! Nie zycze Ci samotnosci.

Wyalienowalem sie z rozentuzjazmowanego tlumu.

IP i czas połączenia logowane. [145317]
[31.07.2002] 13:39
jerry
... i tak oto samotnik powiedział (niestety) prawde na temat, szukania czekania idt.

IP i czas połączenia logowane. [145379]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat