o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Czego chce kobieta, tego i Bóg chce.

1 2 3 4 Strony tematu:
[23.07.2002] 12:11
Malina
O!

"Potrzebowałem całego życia, żeby zrozumieć, że nie wszystko muszę rozumieć" Jaka to ulga!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.07.2002] 12:17
Malina
Diabeł to babę posyłał, nie kobietę. Mój Aforyzm je o KOBIECIE, czyli o dwóch różnych sprawach mówimy

"Potrzebowałem całego życia, żeby zrozumieć, że nie wszystko muszę rozumieć" Jaka to ulga!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [127046]
[23.07.2002] 12:30
orient kiepski
nawet Bog nie wie czego moze zachciec kobieta

IP i czas połączenia logowane. [127091]
[23.07.2002] 12:33
Malina
Wychodzi na to, że Bóg nie wie czego chce...

IP i czas połączenia logowane. [127106]
[23.07.2002] 12:35
Malina
I tak rozwiązaliśmy odwieczny problem, dlaczego kobieta zmienną jest!

IP i czas połączenia logowane. [127114]
[18.11.2017] 00:11
[23.07.2002] 12:40
Malina
Uważaj Sebik, wszystko co powiesz może być użyte przeciwko Tobie przed Sądem Ostatecznym.

IP i czas połączenia logowane. [127141]
[23.07.2002] 12:47
Malina
Pogrążasz się każdem słowem kolejnem

IP i czas połączenia logowane. [127177]
[23.07.2002] 13:03
robalek
Malina najgorsze jest to jak kobieta sama nie wie co chce.

IP i czas połączenia logowane. [127231]
[23.07.2002] 13:07
Malina
No jeśli Bóg nie wie, czego chce, to biedna kobieta niby skąd ma tym bardziej to wiedzieć...

IP i czas połączenia logowane. [127250]
[23.07.2002] 13:24
marconi1000
Stwierdzenie fałszywe, również przy odwróceniu kolejności. A tak a propos Owocku Czerwony - to przypomnij sobie co mówi drugie przykazanie, to co się kończy \"nadaremno\" !
Nadaremno więc wciskasz nam ciemnotę, jak w garbatego dziecko! Myślę, że Sebik na początku miał więcej racji , przytaczając znane stare przyslowie o związkach kobiety z takim rogatym... Zauważ, że mądrości ludowe, którymi są przyslowia, nigdzie nie wspominają o podobnych zwiazkach kobiety z Wszechmogącym. Natomiast znane są powszechnie fakty palenia na stosach kobiet, opętanych przez diabła. Znasz na pewno sztukę \"Czarownice z Salem\", a nawet bajkę o Królewnie Śnieżce, którą przesladowała zła czarownica (Kobieta!) mająca konszachty z Ogoniastym ! W literaturze tylko Kornel Makuszyński napisał \"Szatana z siódmej klasy\", ale to był żart Wielkiego Humorysty!

Największym władztwem człowieka
jest władztwo nad samym sobą
/Leonardo da Vinci/

IP i czas połączenia logowane. [127303]
[23.07.2002] 13:33
Malina
Mężczyźni, mężczyźni, mężczyźni... Z niezrozumienia rodzi się obawa, a z tej obawy posądzanie o konszachty z diabłem. Jak ci dawni topografowie - tam gdzie nie wiedzieli co jest, pisali - tu żyją smoki...

IP i czas połączenia logowane. [127326]
[23.07.2002] 13:35
Malina
A tak w ogóle może Gargamel, też był kobietą?!!!!

IP i czas połączenia logowane. [127332]
[23.07.2002] 14:05
marconi1000
Gargamel chyba nie, choć przy jego koneksjach nie jest wykluczone że zmienił przedtem płeć, albo,że w innej bajce występował jako kobieta (była taka z podobną brodawą na nosie).
A dlaczego zarzucasz mi niezrozumienie, jeśli hasło zostało jasno sformułowane, a ja tylko stwierdzam jego fałsz! Ja doskonale rozumiem, że brak dalszych argumentów obronnych zastępujesz bardzo charakterystycznym dla większości kobiet stwierdzeniem, że jesteś niezrozumiana przez płeć brzydką!

/Leonardo da Vinci/

IP i czas połączenia logowane. [127437]
[23.07.2002] 14:23
Malina
1. Ależ nie zarzucam Ci niezrozumienia tekstu.

2. Nie \"czepnęłam się\" też jedynie Ciebie, jako przedstawiciela płci męskiej, a jedynie przedstawionej przez Ciebie liście przykładów, która bardziej mi może posłużyć za argument, niż Tobie Wystarczy spojrzeć na autorów:
- Palenie na stosie - autor - Święta Inkwizycja - sami mężczyźni
- \"Czarownice z Salem\" - autor - Arthur Miller - mężczyzna
- Królewna Śnieżka - autor - bracia Grimm

3. A skoro już wspomniałeś o przysłowiach, w których rzekomo NIGDZIE nie wspomina się o związkach z Wszechmocnym, to chciałam zauważyć, że hasło z tematu, jest przysłowiem francuskim...

Buzia.

IP i czas połączenia logowane. [127506]
[23.07.2002] 14:29
pol
A czego chcesz Malinko?
Bo to może okazać się bardzo ciekawe
w przypadku obrony tej tezy

IP i czas połączenia logowane. [127533]
[23.07.2002] 14:29
Malina
Jan Damasceński - proszę bardzo, kolejny zestrachany mężczyzna...

IP i czas połączenia logowane. [127536]
[23.07.2002] 14:32
Malina
W tej chwili, Pol - chciałabym coś zjeść. Myślę, że to bardzo konkretna \"zachcianka\" i nawet - wbrew temu, co sugerował Sebik - będzie mi się chciało jeść o wiele dłużej niż tylko godzinę...

IP i czas połączenia logowane. [127552]
[23.07.2002] 14:39
Malina
Pod warunkiem, że ma gdzie i co zjeść. Na mysz komputerową, jakoś nie mam smaka. Ale może też po babsku wybrzydzam...

IP i czas połączenia logowane. [127591]
[23.07.2002] 14:42
pol
Bardzo konkretna konieczność a nie zachcianka
tu muszę się zgodzić
Teza prawdziwa i z całą pewnością nawet Bóg tego chce
Ale myślałem, że zdradzisz nam jakieś bardziej swoiste dla kobiety pragnienia

IP i czas połączenia logowane. [127602]
[23.07.2002] 14:45
Malina
Proszę uprzejmie. Jedne potrzebują miłości, czułości, przywiązania, stabilności, dzieci. Inne wolności, niezależności. Gorzej, jak któraś chce przywiązania i niezależnośni jednocześnie... Ale przypadków klinicznych nie można przekładać na ogół...

IP i czas połączenia logowane. [127622]
[23.07.2002] 14:45
marconi1000
Też mi argumenty! Powtarzasz argument kobiecy : niezrozumienia, pokazując uczestnictwo mężczyzn w inkwizycji, Millera i B-ci Grimm - dlaczego niby mieli się oni mylić jedynie w tym przypadku, w swej twórczości będąc uznanymi od wielu lat mistrzami. A co do inkwizycji, to dlaczego palone kobiety nie wyrzekały się swego opętania przez diabła, a więc naówczas (nie natenczas)jakieś racje po stronie sędziów musiały być.
A co do przysłowia, to czy czasem Ci się pomyliło z tytułem filmu \"I Bóg stworzył kobietę\" ? Zresztą, kto u licha spalił Joaśkę, Chińczycy?

/Leonardo da Vinci/

IP i czas połączenia logowane. [127624]
[23.07.2002] 14:49
marconi1000
Mialo być : \"nie pomyliło\" ! Sorry

/Leonardo da Vinci/

IP i czas połączenia logowane. [127645]
[23.07.2002] 14:54
pol
jedne inne
a Ty

IP i czas połączenia logowane. [127667]
[23.07.2002] 15:01
Malina
Joaśkę spalili MĘŻCZYŹNI. I co, wg Ciebie może mieli rację?????

A co do inkwizycji, to już Ty dobrze wiesz, że dawno została potępiona, więc gdzie tu racja ich wyroków, gdzie? Czyli jednak mężczyźni bywają omylni w swych sądach i to śmiertelnie!

IP i czas połączenia logowane. [127702]
[23.07.2002] 15:03
Malina
Ja jestem ta pierwsza uzupełniona o jeszcze parę pragnień nie przeczących sobie...

IP i czas połączenia logowane. [127714]
[23.07.2002] 15:18
marconi1000
Zrobili to mężczyźni, ale Bóg im na to pozwolił, a Jego namiestnicy ziemscy przyklasnęli. Może Pan Bóg do tego dopuścił, bo uznał, że kobiet jest na ziemi za dużo i trzeba ich ilość ograniczyć? W przyrodzie tak jest, że jak np. jest za dużo gazeli i antylop, to Bóg zezwala na rozmnażanie większe lwów i tygrysów, jak w jeziorach jest za dużo plotek, to rozmnażają się szczupaki. A jak było za dużo mężczyzn - to Bóg tolerował wojny, aby się mogli wytłuc!
Ale Pan Bóg nie słucha rad i zachceń żadnych kobiet, bo wsród archaniołow niema płci żeńskiej, a wśród aniołów też rzadko się zdarzają. Jest jedna Aniolkówna, ale Bóg z nią chyba nie rozmawia, bo ona ma misję na ziemi ! Również na tym Forum!

/Leonardo da Vinci/

IP i czas połączenia logowane. [127766]
[23.07.2002] 15:20
pol
No to masz problem
będzie trudno bez faceta
A nie przedstawiasz ich w zbyt dobrym świetle
Mam nadzieję że z przekory, i że nie są Ci aż tak bardzo straszni

IP i czas połączenia logowane. [127774]
[23.07.2002] 15:24
pol
marconi
a odkąd anioły są płci męskiej

IP i czas połączenia logowane. [127790]
[23.07.2002] 15:29
pol
marconi nie chcę się narażać, ale zróbmy taki test
gdybyś miał wylądować na bezludnej wyspie
i do wyboru miałbyś kobietę i mężczyznę to kogo wybierasz
Bo ja wolę wylądować z Maliną niż z Tobą
i to wcale nie po to żeby ją spalić

IP i czas połączenia logowane. [127815]
[23.07.2002] 15:44
Malina
Marconi na wyspie bezludnej instynktem wiedziony przystąpiłby najpierw do podtrzymania gatunku. Gdyby natomiast narodziły się córeczki, to pewno \"za przyzwoleniem Wszechmocnego\" i na wzrór gezelowski przystąpiłby do selekcji naturalnej, czy inaczej redukcji nadwyżki...

IP i czas połączenia logowane. [127876]
[23.07.2002] 15:45
Safona
Marconi: \"Zrobili to mężczyźni, ale Bóg im na to pozwolił, a Jego namiestnicy ziemscy przyklasnęli\" - to nie świadczy dobrze nie tylko o tych mężczyznach, ale i o twoim Bogu, którego w ten sposób rozumiesz.
Wcześniej coś wspomniałeś, że kobiety nie wyrzekały się diabła nawet na stosie. Błąd. One nigdy się do niego nie przyznały! A nawet gdyby to zrobiły, to by nie zmieniło ich sytuacji. Słyszałeś o próbie wody? Polegala na tym, że winna - czarownica miała się unosić na powierzchni wody, a niewinna - tonęła.
A opierając się na mordercach bez jakiejkolwiek logiki (w jednym z podręczników dla sędziów, na tej samej stronie było napisane, że kobieta - femina ma mniej wiary od mężczyzny, a trochę niżej, że jest naiwna i we wszystkim opiera się na wierze), świadczysz tylko i wyłącznie o sobie.

IP i czas połączenia logowane. [127878]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat